Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

tdx

New member
Bez reklam
Możesz jeszcze ewentualnie spróbować wgrać nowy soft i zobaczysz czy coś pomoże - jednak wydaje mi się że jeśli inne dyski tak samo się zachowują może być to wina TV :( <- czytaj serwis
 

SATAn_

New member
Bez reklam
po wyciągnięciu modułu jest tak samo tylko tyle ze na analogowej telewizji nic się nie dzieje tzn obraz się nie zatrzymuje a dysk co chwile wchodzi na obroty i się zatrzymuje, czasami nie wejdzie nawet na obroty. Czasami załapie wyskoczy na ekranie media p i gaśnie tak jak gdybym go wyciągnął z gniazda na "żywca" w trakcie gdy szczytuje dane i tak w koło, gaśnie i się zapala nie starcza mu chyba prądu na dalszą normalna pracę, a jak włożę pen to chodzi normalnie. Miałem inny dysk i robi to samo a więc chyba wadliwy dysk odpada

Kup kabel USB Y, zapewniam ze pomoze. Na dysku 2,5", mialem tak gdy podpinalem zwykly USB od nawigacji. Po wpieciu USB Y dysk dziala. Poprostu z 1 portu nie uciegnie na kiepskiej jakosci kablu.
 

tresor

New member
Hej , mam kolejne pytanie , kupiłem , ostatnio amplituner Onkyo TX-SR 308 , do niego podłaczony B650 , i pytanie , czy da sie ogladac filmy z pendriva podłaczone do TV i dzwiek zeby lecial z amplitunera ?
 

myca

New member
Hej.
mam mały problem z 32B650 (stare oprogramowanie). lubię przeglądać zdjęcia po przez Media Player z TV, mam je zgrane na dysk twardy WD500G. niestety zdjęcia sie mieszają, nie są po kolei do tego nie obraca ich jak są zrobione w pionie. czy macie tez taki problem, czy po prostu te typy tv tak mają, a może jest na to jakaś rada?

Też się tym męczyłem. Jedyny sposób to numeracja zdjęć. np. 001_jakasnazwa.jpg, 002_jakasnazwa.jpg itd.
Co do obracania to telewizor ich sam nie obróci, najlepiej zrobić to w komputerze. Polecam do tego darmowy Irfanview, który ma funkcję obracania bezstratnego. Przy okazji Irfanview możesz wykorzystać do masowej zmiany (numeracji) nazw do prawidłowego sortowania, choć ja do tego używam Total Commander'.
 

Credens

New member
po wyciągnięciu modułu jest tak samo tylko tyle ze na analogowej telewizji nic się nie dzieje tzn obraz się nie zatrzymuje a dysk co chwile wchodzi na obroty i się zatrzymuje, czasami nie wejdzie nawet na obroty. Czasami załapie wyskoczy na ekranie media p i gaśnie tak jak gdybym go wyciągnął z gniazda na "żywca" w trakcie gdy szczytuje dane i tak w koło, gaśnie i się zapala nie starcza mu chyba prądu na dalszą normalna pracę, a jak włożę pen to chodzi normalnie. Miałem inny dysk i robi to samo a więc chyba wadliwy dysk odpada
Nie wiem czy to akurat pomoże,ale możesz spróbować.Wejdź w tryb serwisowy: wyłączony TV ,na pilocie>info>menu>mute>power. Jak się pojawi: control>sub option>high devi,przełącz z off na on
 

myszonokr

New member
Też się tym męczyłem. Jedyny sposób to numeracja zdjęć. np. 001_jakasnazwa.jpg, 002_jakasnazwa.jpg itd.
Co do obracania to telewizor ich sam nie obróci, najlepiej zrobić to w komputerze. Polecam do tego darmowy Irfanview, który ma funkcję obracania bezstratnego. Przy okazji Irfanview możesz wykorzystać do masowej zmiany (numeracji) nazw do prawidłowego sortowania, choć ja do tego używam Total Commander'.

dziękuje za odpowiedź! już myślałem, że sam jak palec zostałem z problemem :)
co do obracania zdjec, to robie to w przegladarce Windowsa nim obejrze na TV, ale nie działa.
Skorzystam chyba z Irfanviev.
co do numeracji to zdjecia maja kolejno numery, tylko, ze np: P00123; P00124 - wtedy B650 miesza.
 

MarekWoj

New member
Witam.

Mam mały problem. Od niedawna jestem abonentem N-ki, ale oglądam również programy z naziemnej TV, czasami również jakiś film z DVD. Problem polega na tym, że dźwięk z N-ki jest zdecydowanie cichszy niż z TV czy DVD. DVD i dekoder są podłączone poprzez HDMI.

Czy jest jakaś możliwość "pogłośnienia" jednego z wejść HDMI ?

Jeśli było takie pytanie to przepraszam, ale nie przypominam sobie :)
 

shaken

New member
Witam,
mam ogromny problem z telewizorem Samsung LE32B650.
Jak można CAŁKOWICIE usunąć wyszukany kanał?
Mam taką sytuację, że podczas oglądania TVNu, który jest na 6 pozycji, wcisnę ponownie 6 to włączy mi się jakieś czeskie radio.
Odbieram stacje cyfrowe i analogowe. Chcę je uporządkować.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
 

marioximus

New member
Witam,
mam ogromny problem z telewizorem Samsung LE32B650.
Jak można CAŁKOWICIE usunąć wyszukany kanał?
Mam taką sytuację, że podczas oglądania TVNu, który jest na 6 pozycji, wcisnę ponownie 6 to włączy mi się jakieś czeskie radio.
Odbieram stacje cyfrowe i analogowe. Chcę je uporządkować.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

Masz na pilocie taki przycisk "CH LIST". Jak go naciśniesz to zobaczysz listę wszystkich kanałów. Podświetlasz kanał, który Cię interesuje i naciskasz "TOOLS" na pilocie. Pojawia się menu, w którym możesz robić z kanałami co chcesz. Proponuję jednak nie usuwać kanałów, tylko dodać do ULUBIONYch te, które chcesz i uporządkować kolejność, nadając im odpowiednie numery. Później wchodzisz do głównego MENU telewizora, przechodzisz do trzeciej pozycji od góry (Kanał), potem w prawo i na sam dół (Tryb kanałów), znowu w prawo, i wybierasz "Ulubione kanały". Wychodzisz z MENU.
To wszystko :)
Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:

esp

New member
Panowie mam pytanie czy da się na b650 zobaczyć jaką ma siłę sygnał czy poziom sygnału z DVB-T, mam problem z TV cyfrową i chciałbym zobaczyć a nie mogę tego znaleźć .
 
Do góry