Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

zbk2007

New member
Awaria le40b650

Mój b650 przestał działać po 13 miesiącach-chyba zasilanie, bo dioda się nie świeci i czuć spaleniznę. Mam do KOLEGÓW którzy korzystali z usług serwiu pytanie. Czy telewizor muszę dostarczyć do serwisu, czy serwisant ma obowiązek przyjechać do mnie? Jak długo mogę czekać na tą naprawę? CZY to CZĘSTA USTERKA W TYM MODELU (LE40B650) ?
 

marioximus

New member
Mój b650 przestał działać po 13 miesiącach-chyba zasilanie, bo dioda się nie świeci i czuć spaleniznę. Mam do KOLEGÓW którzy korzystali z usług serwiu pytanie. Czy telewizor muszę dostarczyć do serwisu, czy serwisant ma obowiązek przyjechać do mnie? Jak długo mogę czekać na tą naprawę? CZY to CZĘSTA USTERKA W TYM MODELU (LE40B650) ?

Zadzwoń Kolego na infolinię Samsunga i tam zgłoś usterkę. Musisz sobie przygotować wcześniej nr seryjny odbiornika i chyba paragon też, bo pytają o te rzeczy. Dostaniesz numer zgłoszenia i informację jaki serwis to będzie naprawiał (przynajmniej tak było jak miałem model le40A375 i naprawiałem go 4 razy!!!) Potem dzwoni do Ciebie serwisant i umawia się na zabranie TV na warsztat, ewentualnie naprawę na miejscu. Sama naprawa (w moim przypadku za każdym razem była to wymiana obudowy) trwa max. 21 dni roboczych. Ale tak było tylko za pierwszym razem, przy następnych usterkach serwisant przywoził obudowę ze sobą i wymieniał na miejscu :)
 

ubity

New member
Mój b650 przestał działać po 13 miesiącach-chyba zasilanie, bo dioda się nie świeci i czuć spaleniznę. Mam do KOLEGÓW którzy korzystali z usług serwiu pytanie. Czy telewizor muszę dostarczyć do serwisu, czy serwisant ma obowiązek przyjechać do mnie? Jak długo mogę czekać na tą naprawę? CZY to CZĘSTA USTERKA W TYM MODELU (LE40B650) ?

W razie czego jak by Ci nie uznali gwarancji to będziesz mógł sobie kupić tańszy i lepszy ,poczytaj w załączonym linku Telewizory będą tańsze! Wielki kartel rozbity - TECH - WP.PL
 

zielony94

New member
Dts:d

Dziala elegancko! sprawdzalem na AVATAR 1080p zadnych przycinek , czysty dzwiek i płynny obraz cos pieknego full HD no i 100 HZ pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

BoloJang

New member
Mój b650 przestał działać po 13 miesiącach-chyba zasilanie, bo dioda się nie świeci i czuć spaleniznę. Mam do KOLEGÓW którzy korzystali z usług serwiu pytanie. Czy telewizor muszę dostarczyć do serwisu, czy serwisant ma obowiązek przyjechać do mnie? Jak długo mogę czekać na tą naprawę? CZY to CZĘSTA USTERKA W TYM MODELU (LE40B650) ?

U mnie jakieś 2 miesiące temu wysiadła sekcja zasilania lamp, zadzwoniłem na infolinie samsunga, podałem informację dotyczącą telewizora i dostałem odpowiedź aby czekać na telefon z serwisu. Na drugi dzień zadwonił serwisant i spytał się o usterkę, poczym po około 2 godzinach był u mnie w domu i odrazu wymienił całą sekcję zasilania. Trwało to ok 10 min., później wypełnił gwarancję i sprawdził czy wszystko jest ok i pojechał. Dodam, że jak telewizor jest wielkości conajmniej 40 cali to naprawa może być wykonana u klienta w domu. Jestem całkowicie zaskoczony, w pozytywnym sensie, szybkością reklamacji i naprawy, poza tym dowiedziałem się, że sekcja zasilania musiała się zepsuć ponieważ wg serwisanta jej żywotność została zaprojektowana na conajmniej 1 rok pracy. Telewizor miał dokładnie rok i 2 miesiące od kupna nim się zepsuł więc daje to do myślenia.
 

pentakonta

New member
Witam..
Wczoraj z mojego Samsunga znikły wszystkie programy z TV, zrobiłem reset, sprawdziłem kabel antenowy ale jest o.k., a ponowne wyszukiwanie kanałów nic nie dało. Czy ktoś ma jakiś pomysł... dodam jeszcze że jest to kablówka ( zapłacona )
 
Ostatnia edycja:

Jericho24

Member
Bez reklam
poza tym dowiedziałem się, że sekcja zasilania musiała się zepsuć ponieważ wg serwisanta jej żywotność została zaprojektowana na conajmniej 1 rok pracy. Telewizor miał dokładnie rok i 2 miesiące od kupna nim się zepsuł więc daje to do myślenia.
Ło Jesssu, jakie bzdury. Serwisant bajke ci puscil i wszyscy posiadacze B650 maja juz panikowac. Jesli bylaby to prawda to producent sam sobie gola by strzelil, bo zamiast zarobic na TV to tylko dolozy do jego napraw. NO SENS!
 

kamelak

New member
Witam Serdecznie potrezbuje malej pomocy mam problem niezawsze ale sie czesto pojawia zgrywam film na pendrive 16giga obojetni ejaka wilekosc i neikiedy jest tak ze w ktoryms momencie filmu przerywa go i gasnie i musze odnowa wlaczyc przewinac go kilka sekund dalej od wylaczenia bo jak go zatryzmam w tym samym momencie to znow zgasnie neiiem czy to wina tv czy pendrive ze poprostu niedaje rady neiwiem co z tym zrobic potrezbuje pomocy model le40b651
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Witam Serdecznie potrezbuje malej pomocy mam problem niezawsze ale sie czesto pojawia zgrywam film na pendrive 16giga obojetni ejaka wilekosc i neikiedy jest tak ze w ktoryms momencie filmu przerywa go i gasnie i musze odnowa wlaczyc przewinac go kilka sekund dalej od wylaczenia bo jak go zatryzmam w tym samym momencie to znow zgasnie neiiem czy to wina tv czy pendrive ze poprostu niedaje rady neiwiem co z tym zrobic potrezbuje pomocy model le40b651
Musisz drogą eliminacji szukać usterki:
1. Sprawdź na kompie, czy plik video nie jest uszkodzony
2. Spróbuj innego pena
3. Jeżeli masz taką możliwość, to sprawdź czy na innym TV jest ten sam problem z twoim penem


PS. Sprawdzaj posty przed zatwierdzeniem, bo na prawdę ciężko się to czyta ;)
 

kamelak

New member
Musisz drogą eliminacji szukać usterki:
1. Sprawdź na kompie, czy plik video nie jest uszkodzony
2. Spróbuj innego pena
3. Jeżeli masz taką możliwość, to sprawdź czy na innym TV jest ten sam problem z twoim penem


PS. Sprawdzaj posty przed zatwierdzeniem, bo na prawdę ciężko się to czyta ;)

Na kompie ten sam plik chodzi normalnie dopiero po zgraniu na pena przerywa i to nawet na kompie sprawdzalem to teraz ale tez na innym penie wiec neiwiem czy to problem w kopiowaniu czy tv nienadaza z otwarzaniem plikow czy niemam jakiegos softu alebo czegos czego neiweim
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Na kompie ten sam plik chodzi normalnie dopiero po zgraniu na pena przerywa i to nawet na kompie sprawdzalem to teraz ale tez na innym penie wiec neiwiem czy to problem w kopiowaniu czy tv nienadaza z otwarzaniem plikow czy niemam jakiegos softu alebo czegos czego neiweim
Po kolei:
1. Odtwarzasz z pena na kompie i są te same problemy?
2. Użyłeś innego pena na TV i też przerywa?
 

kamelak

New member
Po kolei:
1. Odtwarzasz z pena na kompie i są te same problemy?
2. Użyłeś innego pena na TV i też przerywa?

1. Nie jesli plik wideo odtwarzam na kompie z dysku leci w programie okey ale jesli ten sam plik video nagrany na pena odtworze na kompie ale wlcze go z pena to sie zacina
2. Tak mam jeszcze jeden pendrive i na nim tez zdarzalo sie ze cos mi przerywalo w filmach
 

pedro_78

New member
Bez reklam
1. Nie jesli plik wideo odtwarzam na kompie z dysku leci w programie okey ale jesli ten sam plik video nagrany na pena odtworze na kompie ale wlcze go z pena to sie zacina
2. Tak mam jeszcze jeden pendrive i na nim tez zdarzalo sie ze cos mi przerywalo w filmach
Ktoś pisał o podobnym przypadku w wątku o serii C, filmu odtwarzały się tylko kilka minut i przyczyną był wirus na kompie i penie. Spróbuj przeskanować kompa, miejmy nadzieję że to pomoże i nie okaże się że peny są uszkodzone.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
1. Nie jesli plik wideo odtwarzam na kompie z dysku leci w programie okey ale jesli ten sam plik video nagrany na pena odtworze na kompie ale wlcze go z pena to sie zacina
2. Tak mam jeszcze jeden pendrive i na nim tez zdarzalo sie ze cos mi przerywalo w filmach
Wlaczasz na kompie z pena i tez sie zacina? Czyli walniety pen.
 

kamelak

New member
Zrobilem teraz tak skasowalem ten film z pena i nagralem ponownie z dysku twrdego z kompa i w tym momencie co sie zacinal ju sie niezacinal nieogaldalem calego filmu bo juz ogladalem ale chyba prblem byl w tym ze nagrywal sie z jakimis bledami i dlatego tak przerywal chociaz dziwi mnie to ze mam tak czesto na niektorych filmach
 

awkonin

New member
Zrobilem teraz tak skasowalem ten film z pena i nagralem ponownie z dysku twrdego z kompa i w tym momencie co sie zacinal ju sie niezacinal nieogaldalem calego filmu bo juz ogladalem ale chyba prblem byl w tym ze nagrywal sie z jakimis bledami i dlatego tak przerywal chociaz dziwi mnie to ze mam tak czesto na niektorych filmach
Przepraszam,że się wtrącę.To chyba nie miejsce na posty o popsutym penie. Ponadto pal licho, że polskich znaków nie stosujesz, ale kropek i przecinków Ci nie wybaczę.
Pzdr
Andrzej
 

Miodekczek

New member
Witam Wszystkich!
mam pytanie ad. widget'u youtoube w tv le40b651, mianowicie czemu wyniki wyszukiwanie w TV są inne niż w youtube na kompie? wpisując np. "heartbeat" na kompie pierwszy mam: "Enrique Iglesias - Heartbeat ft. Nicole Scherzinger" a w TV wogóle tego nie ma...
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam Wszystkich!
mam pytanie ad. widget'u youtoube w tv le40b651, mianowicie czemu wyniki wyszukiwanie w TV są inne niż w youtube na kompie? wpisując np. "heartbeat" na kompie pierwszy mam: "Enrique Iglesias - Heartbeat ft. Nicole Scherzinger" a w TV wogóle tego nie ma...
Cenzura? Na widgetie nie ma dostepnych wszystkich filmow.
 

bluebob

Member
Witam!

Próbowałem uruchomić u siebie DTS w moim B651 za pomocą dodatku od Sammy'ego, ale bez powodzenia. Żadna wersja SamyGo DCA tzn. 0.1, 0.1 restricted FW i 0.2 nie działa. Klasycznie dalej brak dźwięku. Kopiuję wszystko na pamięć tv, ale nic to nie daje, bo albo restartuje się tv, albo po wybraniu danej opcji nic się nie dzieje, a dźwięku brak.
W moim tv jest soft 2005.0 niespatchowany. Czy to ma jakieś znaczenie?
 
Do góry