Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

half269

New member
  • TV is off
  • Enter Service Menu ( quickly push [INFO] [MENU] [MUTE] [POWER] on your remote control )
  • Change setting (Control -> Sub Option -> Wiselink Write -> On<-off)
  • Change setting (Control -> Sub Option -> Watchdog -> Off<-on)
  • Change setting (Control -> Sub Option -> rs232 -> debug<-UART-Logic)
  • Power off TV [POWER]
to zeby mozna bylo zapisywać w pamięci TV

wielkie dzieki wszystko smiga, soft 2005 wgrany
 

shaken

New member
Posiadam wersję LE32B650,
możecie napisać mi coś więcej o przydatnych możliwościach tego telewizora?
Przydałby się jakiś zbiór informacji o danym modelu, przeglądanie 631 stron mija się z celem...
 

lopez66

New member
A wiec
poradziłem sobie powrót do starej wersji firmware-u jest dziecinnie prosty

1 ściągamy program “force_fw_back_v0.2″ wpisz w google samygo lista aplikacji
2 wypakowujemy go na pendrive
3 wchodzimy w content libery > usb > dzieci
4 kopiujemy program na tv (odblokowanie kopiowania odbywa się przez menu serwisowe jest o tym
trochę w necie)
5 ściągamy firmware stary 2005
6 kopiujemy go na pendrive (może być ten co wcześniej)
7 podłączamy pendrive pod tv
8 odpalamy "force_fw_back_v0.2″ na tv z content libery > tv (nie usb) > dzieci i program sam wgra stary firmware z pendrive (można zaobserwować po uruchomieniu programu ze pendrive pracuje )

psaicho, dzięki temu opisowi jestem kolejnym "nawróconym" na 2005 :)
dziękuję
 

dj.dar

New member
A wiec
poradziłem sobie powrót do starej wersji firmware-u jest dziecinnie prosty

1 ściągamy program “force_fw_back_v0.2″ wpisz w google samygo lista aplikacji
2 wypakowujemy go na pendrive
3 wchodzimy w content libery > usb > dzieci
4 kopiujemy program na tv (odblokowanie kopiowania odbywa się przez menu serwisowe jest o tym
trochę w necie)
5 ściągamy firmware stary 2005
6 kopiujemy go na pendrive (może być ten co wcześniej)
7 podłączamy pendrive pod tv
8 odpalamy "force_fw_back_v0.2″ na tv z content libery > tv (nie usb) > dzieci i program sam wgra stary firmware z pendrive (można zaobserwować po uruchomieniu programu ze pendrive pracuje )

Dzięki to zadziałało u mnie na 100%
le37b651 fw2005
 

desper

New member
nie dość że nie dokładają już nowych widgetów do serii B, to jeszcze usuwają te które były...
wczoraj mnie usunęło Repertuar Kin, jest coraz lepiej, niedługo w ogóle może w tej serii wyłączą internet@TV
 

harnasx

New member
jak zmienić/dopasować rozmiar obrazu

Witam!

Koledzy męczy mnie problem z dopasowaniem wielkosci obrazu (filmy avi/mkv/mp4 z dysku przez usb) - u mnie znalazłem tylko 2 mozliwosci (rozmiar oryginalny oraz dopasuj (gdzie automatycznie powieksza obraz ale tylko tak jak ma gdzieś zaprogramowane ) jest może sposób zeby samemu sobie poprawić to dopasowanie?
ten automat przy niektórych filmach działa tak beznadziejnie ze ogladać się odechciewa -zarąbiste pasy czerni od gory i dołu (przydała by się jakaś opcja PANSCAN?

pozdrawiam
 

miki82

New member
Zapytanie o możliwość uzyskania dźwięku 5.1

Witam

Czy istnieje jakakolwiek możliwość uzyskania dźwięku 5.1 z głośników Logitech X-540, po podłączeniu ich do telewizora Samsung B650 ?,pytam bo widziałem na Allegro karty muzyczne na USB ,które obsługują, taki system dźwięku .

Pozdrawiam użytkownik niniejszego modelu TV.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
a ja mam pytanie czy ktos odpalil trub Hotelowy bez problemow? bo mnie korci :) Mam na mysli czy dziala bezproblemow,
 
Ostatnia edycja:

moras86

New member
DVB-C | Widget Repertuaru kin | Screen Resize (v0.2) | X-540 5.1 | Remote LAN Control

witam czy moze ktos wie co jest przyczyna pojawiania sie kwadracikow na kanałach hd z kablówki telewizor 40b651 dzieki
Sprawdź czy nie masz zakłóceń w sygnale, HD wymaga silniejszego/stabilniejszego strumienia.
Aby sprawdzić naciśnij i przytrzymaj na pilocie klawisz INFO.

nie dość że nie dokładają już nowych widgetów do serii B, to jeszcze usuwają te które były...
wczoraj mnie usunęło Repertuar Kin, jest coraz lepiej, niedługo w ogóle może w tej serii wyłączą internet@TV
Zawsze można przywrócić sobie ten widget.
Wejdź na moją stronkę i zobacz JAK a następnie pobierz WIDGET (należy tylko dodać plik opisowy widgetlist.xml - podejrzyj w innych)

Koledzy męczy mnie problem z dopasowaniem wielkosci obrazu (filmy avi/mkv/mp4 z dysku przez usb) - u mnie znalazłem tylko 2 mozliwosci (rozmiar oryginalny oraz dopasuj (gdzie automatycznie powieksza obraz ale tylko tak jak ma gdzieś zaprogramowane ) jest może sposób zeby samemu sobie poprawić to dopasowanie?
ten automat przy niektórych filmach działa tak beznadziejnie ze ogladać się odechciewa -zarąbiste pasy czerni od gory i dołu (przydała by się jakaś opcja PANSCAN?
Jeżeli aplikacja Aspect Ratio 2 fix nie spełnia swojego zadania możesz skorzystać z nowej dostępnej aplikacji . Pozwala na 'ręczne' dopasowanie i korekcję proporcji.
Naciskasz dwa razy Niebieski klawisz aby aktywać, a potem: << , >> , VOL+ , VOL- , P+ , P- oraz klawisze strzałek aby przesunąć.
Klawiszem INFO sprawdzasz obecne proporcje, a naciskając ponownie Niebieski wyłączasz tryb korekcji proporcji.

Czy istnieje jakakolwiek możliwość uzyskania dźwięku 5.1 z głośników Logitech X-540, po podłączeniu ich do telewizora Samsung B650 ?,pytam bo widziałem na Allegro karty muzyczne na USB ,które obsługują, taki system dźwięku .
Posiadałem niedawno podobne głośniki - Logitech X-530.
Z tego co wiem twoje głośniki nie posiadają, złączy cyfrowych (optycznych, czy elektrycznych). Więc nie uzyskasz na twoim zestawie (TV + owe głośniki) 'prawdziwego/pełnego' dźwięku przestrzennego.
Wiem jednak, że możesz usłyszeć na X-540 dźwięk z wszystkich głośników, dzięki wbudowanemu w głośniki systemowi Matrix (nazwy nie jestem pewnie). System ten przetwarza dźwięk stereo na wszystkie kanały głośników.
Głośniki do TV podpiąć możesz bezpośrednio za pomocą jacka/chinczy (nie wiem czy potrzebna będzie przejściówka). Dodatkowo w pudełku z głośnikami powinieneś mieć "rozgałęziacz/przejściówkę" (przy X-530 taka była) z 2 chinczy (od strony TV) na 3 jacki (po stronie głośników), którą również możesz użyć, lecz wtedy dźwięk w głośnikach przednich i tylnych będzie taki sam (czasem dobre do słuchania muzyki). 8)

:krol:​

Polecam zapoznać się z nową aplikacją, która pozwala w wygodny sposób sterować TV za pomocą komputera wpiętego w sieć LAN - Remote LAN Control - Desktop app (v0.01 beta).


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry