Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

nobange

New member
Posiadam B650 wersje T2P, czyli z CI+ i gry z Nurisam nie działają. Oczywiście wpisałem poprawny UDN. Czy ktoś posiada taki TV i sprawdzał te gry czy mu działają?
 

kos4

New member
Chłopaki,a wiec ja mam kilka pytan,jestem nowy i prosze o wyrozumiałość,nie chce mi sie czytac 500stron tego wątku,mam l37b650 i interesuje mnie jaki mam miec firmware aby szło przewijać filmy przez sieć,przeglądac strony www bez myszki i klawiatury wykorzystując tylko pilot,mam pena 16gb-szybkiego-czy idzie nagrac na nim film w hd np.z tvn hd? i co muszę wgrać aby to działało?telewizor mam od roku i jestem z niego zadowolony,oczywiście DTS to moje marzenie:)

pozdro
 

swojak1

New member
Posiadam B650 wersje T2P, czyli z CI+ i gry z Nurisam nie działają. Oczywiście wpisałem poprawny UDN. Czy ktoś posiada taki TV i sprawdzał te gry czy mu działają?
Czy maż ściągnięte gry z Nurissam i po wgraniu do TV nie działają, konkretniej to może coś zaradzimy. Mimo tego że mam soft 3000,2 to gry działają normalnie. Ten model co Ty LExxB650 T2P,
Poz.
 
Ostatnia edycja:

kmserwis

New member
downgroade???

nie wiem czy dobrze zrozumiałem poprawcie mnie na tej stronie napisali na temat downgroade moze to ktoś przejżeć kto zna ang.
wuwuwu.sourceforge.net/apps/phpbb/samygo/viewtopic.php?f=2&t=457
 

zojer

New member
Witam wszystkich.
Pobrałem gre tak jak podał weteran10 ze strony "przeklej.pl" i po rozpakowaniu w pliku tekstowym nr UDM jest taki sam jak w moim TV- LE37B650 czy tak może być, ale gra nie ruszyła.:( Wyskakuje komunikat "złe szyfrowanie UDM"
Życzę wszystkim smacznego jajeczka.
 

Pryk99

New member
Witam wszystkich.
Pobrałem gre tak jak podał weteran10 ze strony "przeklej.pl" i po rozpakowaniu w pliku tekstowym nr UDM jest taki sam jak w moim TV- LE37B650 czy tak może być, ale gra nie ruszyła.:( Wyskakuje komunikat "złe szyfrowanie UDM"
Życzę wszystkim smacznego jajeczka.


A gdzie znalazłeś ten plik?
 

Pryk99

New member
Witam, widzę że wielu uczestników tego forum ma trudności z zarejestrowaniem się na stronę nurisam może ktoś dokładnie opisze jak to robią koledzy z patachami SamyGo ja porobiłem zrzuty i jak by ktoś miał ochotę to, aby dokładnie to przetłumaczył i wytłumaczył na przykładowych /nikach./ co gdzie wpisywać i jak? Bo nie wszyscy uczestnicy znają płynnie angielski.

Jeszcze raz radosnych Świąt.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    78,2 KB · Wyś: 513
  • 2.jpg
    2.jpg
    57,7 KB · Wyś: 511
Ostatnia edycja:

luchuma

New member
Witam, widzę że wielu uczestników tego forum ma trudności z zarejestrowaniem się na stronę nurisam może ktoś dokładnie opisze jak to robią koledzy z patachami SamyGo ja porobiłem zrzuty i jak by ktoś miał ochotę to, aby dokładnie to przetłumaczył i wytłumaczył na przykładowych /nikach./ co gdzie wpisywać i jak? Bo nie wszyscy uczestnicy znają płynnie angielski.

Jeszcze raz radosnych Świąt.

uruchamiamy internet explorer ;] (ja mam IE8 na windows 7 i nie dziala :D )
wpisujemy https://www.nurisam.com:444/member

NAME: Imieę; nazwisko
gender (płeć): Male - facet
birthday (data urodzenia): miesiac; dzien; rok
i live in (mieszkam w); USA
wpisac kod pocztowy USA np. 00544

ID: login jaki chcesz miec (5-12 znakow)
password: haslo (6-12 znakow; jednoczesnie litery i cyfry musza byc w hasle)
re-type: jeszcze raz haslo

email to email (radze uzyc takiego ktore beda mogli spamowac)
secuirity question: pytanie jak zapomnisz hasla
answer: Twoja odpowiedz na to pytanie minimum 4 znaki

Do you agree??
stawiamy dwa ptaszki inaczej nie przejdzie :/

teraz klikamy "create my account"

Powinno sie pokazac

THANK YOU for signing up
bla bla bla

klikamy sign in

logujemy sie

klikamy download pod free, otwiera sie nowe okienko i musimy zainstalowac ten badziew ;]
teraz wyskakuje nam monit, ze musimy wlozyc pendrive, klikamy download now (na zielono)

teraz mi sie przegladarka zawiesila ;) i nie chce sie sciagnac
ktos inny musi pomoc :p
a tak na przyszlosc translate.google.pl ;]
 
Ostatnia edycja:

marioximus

New member
Witam wszystkich.
Pobrałem gre tak jak podał weteran10 ze strony "przeklej.pl" i po rozpakowaniu w pliku tekstowym nr UDM jest taki sam jak w moim TV- LE37B650 czy tak może być, ale gra nie ruszyła.:( Wyskakuje komunikat "złe szyfrowanie UDM"
Życzę wszystkim smacznego jajeczka.

Mam dokładnie taki sam komunikat "złe szyfrowanie UDM" O co chodzi? :confused:
 

medek

New member
Witam

Panowie a jak mam takie pytanko czy w samsungu model b650 jest taka funkcja jak sprawdzanie czasu oglądania telewizora chodzi mi o przebieg tv??
 

norbid

New member
Po co martwić się utratą ustawienia kanałów, skoro można je zapisać na pendrive, a następnie odtworzyć? Oto jak to się robi:

1. wsadzamy pendrive (FAT!!!) do gniazda USB w TV
2. wciskamy szybko przycisk ściszania (VOL-) a następnie przytrzymujemy ENTER przez ok.10s.
3. pojawia się menu "Channel Import/Export", z którego wybieramy polecenie "TV to USB" i czekamy na wykonanie i potwierdzenie.
4. bezpiecznie odłączamy pendrive lub gasimy TV.

Jeśli chcemy przywrócić kopię kanałów, postępujemy tak samo, z tą różnicą, że w pkt.3 wybieramy polecenie odwrotne, tj. "USB to TV". Wsio.

UWAGA! Nie każdy firmware ma tę funkcję. Wiem, że ma ją 2005.0 i wiem też, że nie ma jej któreś wczesne firmware z serii "0" lub "1". Nie wiem jak w firmware serii "3" (np. 3000.2), bo jednak jest to funkcja nieudokumentowana w podręczniku użytkownika.

I jeszcze jedna dodatkowa "ukryta funkcja"
Wciskamy RETURN na okolo 12sek. i pojawia sie menu "Diagnostyka wewnętrzna"
Nie sprawdzalem na czym polega ten test.

Ciekawe ile jeszcze "tajemnic" kryje B650? :)
 

Pryk99

New member
I jeszcze jedna dodatkowa "ukryta funkcja"
Wciskamy RETURN na okolo 12sek. i pojawia sie menu "Diagnostyka wewnętrzna"
Nie sprawdzalem na czym polega ten test.

Ciekawe ile jeszcze "tajemnic" kryje B650? :)

Witam, podobnie jak w samochodach komp pokładowy.Serwis diagnozuje kod błedu czyli usterki, podobnie miałem w magnetowidzie Sony Sl 715.
 
Ostatnia edycja:

Pryk99

New member
Mam dokładnie taki sam komunikat "złe szyfrowanie UDM" O co chodzi? :confused:

Witam, Panowie szkoda Swiąt na taką zabawę, miałem to samo ale kolega LUCHUMA za co jeszcze raz dziękuję a szczegulnie ze poświęcił Swiąteczny poranek na tej stronie opisał szczegułwą rejestrację która zajmuje 5 min i macie gierki na penach. Fakt jeden serwer maja wolny a z 15 gier udało mi sie odpalić może 7.

Mokrego Poniedziałku
 
Ostatnia edycja:
Do góry