Samsung QN91A-Wasze opinie o tym telewizorze.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wklejałem wg kolejności.
Cenę napisz proszę na PW - to CI jutro z pracy podam.
 

meludall

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam 75qn91 i też jestem zadowolony.
Kupiłem bezpośrednio u Samsunga (i przepłaciłem), żeby problemów nie było. I przyszedł właśnie. I na kartonie QE75QN90A. Na kartonie jest też nalepka i niby OK - QE75QN91A. Ale nie wiem, czy rozpakowywać. Po prostu mają uniwersalne kartony, czy ktoś coś jednak kombinował?
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Kupiłem bezpośrednio u Samsunga (i przepłaciłem), żeby problemów nie było. I przyszedł właśnie. I na kartonie QE75QN90A. Na kartonie jest też nalepka i niby OK - QE75QN91A. Ale nie wiem, czy rozpakowywać. Po prostu mają uniwersalne kartony, czy ktoś coś jednak kombinował?

Spokojnie,wszystko jest OK.Już o tym było.
Nie wiem dlaczego Samsung tak oznacza na kartonach serię QN91A bo QN95A na kartonie ma takie samo oznaczenie jak na naklejce.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
meludall...
rozumiem Twoje obawy ale karton to tylko karton.Na białej naklejce na kartonie jest na pewno właściwy model.
Dodatkowo na "plechach" masz tabliczkę znamionową z symbolem tv.
A gdybyś w dalszym ciągu nie był pewien to...
Menu->Ogólne->Menedżer Systemu->Nazwa Urządzenia

A w ogóle to niezawodności w użytkowaniu i przyjemności w oglądaniu.
 

meludall

Klub HDTV.com.pl
VIP
meludall...
rozumiem Twoje obawy ale karton to tylko karton.Na białej naklejce na kartonie jest na pewno właściwy model.
Dodatkowo na "plechach" masz tabliczkę znamionową z symbolem tv.
A gdybyś w dalszym ciągu nie był pewien to...
Menu->Ogólne->Menedżer Systemu->Nazwa Urządzenia
A w ogóle to niezawodności w użytkowaniu i przyjemności w oglądaniu.
Taaa, sprawdzę, sprawdzę. Przez weekend może powieszę, to dam znać, czy jest OK.
BTW - ten uchwyt który dają teraz za 1 pln (WMN-A50EB/XC) na pewno pasuje? Na zdjęciach tylnej ścianki nie widzę innych otworów poza VESA - są?
 

meeehau

New member
Witam użytkowników qn91a. Stoję przed dylematem zmiany tv. Obecnie mam 65mu7042. Chciałbym zmienić na coś większego i mam do wyboru 75qn91a za 9999zł lub 77a84j za 14999. Pytanie czy jest sens dopłacać aż 5 tysięcy do oleda? Telewizor wisi na ścianie obok okna balkonowego, choć i tak oglądam 90 procent tv wieczorami. Mam xseries x do okazjonalnego grania. Tv wykorzystuję głównie do netflixa i hbo go, oglądam filmy tylko z napisami i obawiam się tylko bloomingu w Samsungu.
 

irzi

Member
Witam użytkowników qn91a. Stoję przed dylematem zmiany tv. Obecnie mam 65mu7042. Chciałbym zmienić na coś większego i mam do wyboru 75qn91a za 9999zł lub 77a84j za 14999. Pytanie czy jest sens dopłacać aż 5 tysięcy do oleda? Telewizor wisi na ścianie obok okna balkonowego, choć i tak oglądam 90 procent tv wieczorami. Mam xseries x do okazjonalnego grania. Tv wykorzystuję głównie do netflixa i hbo go, oglądam filmy tylko z napisami i obawiam się tylko bloomingu w Samsungu.

Gdzie za 9999zł masz QN91 ??
 

meeehau

New member
Kurcze jeszcze mam do wyboru jest promocja w euro agd za 9999zl 75x95j. Pytanie jeszcze czy nie warto poczekać na nowe modele.
 
Do góry