Samsung PS50B650

007mg

New member
Witam, to moj pierwszy post wiec chcialbym sie przywitac;)
na poczatku grudnia planuje zakup pierwszej plazmy.
bylem juz zdecydowany na b650 ale ostantnio przeczytalem o odczuwalnym input lagu a ja zamierzam czesto korzystac z ps3. Czy ktos testowal juz ten zestaw?
Jak sprawdza sie ten Sam w grach w porownianiu do G10?
proszę o porownanie tych 2 modeli pod kątem gier.

pozdrawiam
 

tyku

New member
Samsung ps50b650 firmware

Witam. Czy ktoś ma wszystkie softy do tego TV? Jak przywrócić soft fabryczny? Dziękuję.
P.S.Wgrałem nowy soft T-CHL7DEUC-2005.0 i mam Yahoo po angielsku , a przedtem miałem wszystko po polsku.
 

apiatek

New member
Sam 50B650 z gwarancją 5 lat

Czy ktoś wie jak i gdzie kupić PS50B650 z 5-cioletnią gwarancją, ale tak aby nie płacić fortuny w sklepach sieciowych?
A może jakieś ptaszki z Samsunga coś ćwierkają o akcji podobnej do Sony i Panasonica o pięcioletniej gwarancji w cenie? Wie ktoś coś?
 

bubusia

Member
witam, przymierzam sie do zakupu plazmy, wybieram miedzy panasonic s10 i wlasnie tym modelem, ewentualnie B550, chcialem zapytac o troche mniejsza wersje tzn 40 lub 46 cali, jaki symbol nosi odpowiednik B650 w mniejszej wersji?
 

markatan

New member
Jeżeli chodzi o plazmę to SAMSUNG nie ma odpowiednika do B650 w mniejszym rozmiarze. Robią jeszcze plazmy w rozmiarze 42'' ale w serii 4 która jest bardzo uboga. Większy wybór w rozmiarach mają w LCD-kach i LED-ach (czyli LCD-kach z polepszonym podświetleniem).
 

veilen

New member
bubusia napisał:
witam, przymierzam sie do zakupu plazmy, wybieram miedzy panasonic s10 i wlasnie tym modelem, ewentualnie B550, chcialem zapytac o troche mniejsza wersje tzn 40 lub 46 cali, jaki symbol nosi odpowiednik B650 w mniejszej wersji?

Też się wahałem pomiędzy S10 a B650. Wybrałem B650.
Przeważyła cena (poniżej 4tyś) i dodatki (odwtarzacz, i Sieć DLNA), jakość obrazu na obu modelach jest porównywalna.
 

tczube

New member
tczube napisał:
Witam, czy na docieraniu plasmy można włączyć funkcje z ochrony przed wypalaniem tj. skok pikseli? Z góry dzięki.
Czy dysk może byc obojętnie jaki?Chodzi mi o to czy z własnym zasilaniem, czy zasilany z USB? Który będzie lepszy?
 

jankes3

New member
auto kalibracja

mam pytanko do posiadaczy PS50B550/51 , jak to jest z auto kalibracją czyli czy przechodzi tv automatycznie z formatu 4:3 na 16:9 i odwrotnie tak jak jest w panasie czy trzeba samemu ręcznie przełączać pilotem tak jak jest w LG , dodam że przeczytałem ten temat w całości i wiele innych o Samie i nie znalazłałem odpowiedzi na moje pytanie , bawiłem sie w sklepie w menu i nie znalazlem opcji "auto 16:9" , opcja "auto szeroko" nie wiem co daje bo była zamrożona , sprzedawca nie wiedział dlaczego.
 

markatan

New member
tczube napisał:
Czy dysk może byc obojętnie jaki?Chodzi mi o to czy z własnym zasilaniem, czy zasilany z USB? Który będzie lepszy?
Wszystko zależy od tego ile prądu pożera dysk. Jak za dużo to może wcale nie ruszyć. Bezpieczniej więc jest mieć obudowę z własnym zasilaniem.
 

zelu

New member
markatan napisał:
Wszystko zależy od tego ile prądu pożera dysk. Jak za dużo to może wcale nie ruszyć. Bezpieczniej więc jest mieć obudowę z własnym zasilaniem.
Ja bym się nie martwił zasilaniem dysku. To zależy od mocy zasilacza w urządzeniu. W TV jest min 700W więc spokojnie można podpinać dyski przenośne zasilane z USB. Problemy z zasilaniem występują w urządzeniach z małymi zasilaczami, jak NMT.
 

jankes3

New member
jankes3 napisał:
mam pytanko do posiadaczy PS50B550/51 , jak to jest z auto kalibracją czyli czy przechodzi tv automatycznie z formatu 4:3 na 16:9 i odwrotnie tak jak jest w panasie czy trzeba samemu ręcznie przełączać pilotem tak jak jest w LG , dodam że przeczytałem ten temat w całości i wiele innych o Samie i nie znalazłałem odpowiedzi na moje pytanie , bawiłem sie w sklepie w menu i nie znalazlem opcji "auto 16:9" , opcja "auto szeroko" nie wiem co daje bo była zamrożona , sprzedawca nie wiedział dlaczego.
a może ktos mi odpowie jak to jest z tym automatycznym wykrywaniem formatu w modelu PS50B650?
 
Do góry