Samsung PS50B650

streamers

New member
Witam czy to prawda co piszą w instrukcji tego telewizora że
Obsługiwane tryby dla złączy HDMI/DVI i Component
480i 480p 576i 576p 720p 1080i 1080p
HDMI/DVI 50Hz X X X O O O O
HDMI/DVI 60Hz X O X X O O O
Moduł O O O O O O O

z tego wynika że po kablu hdmi nie idzie osiągnąć 1080i
szczególnie pytam użytkowników?
 

szym76

New member
Problemy z obrazem 50B650

Witam,
wczoraj zauważyłem dziwną rzecz na moim TV. Generalnie obraz jest dobry i bardzo dobry, jednak wczoraj przez przypadek spojrzałem na obraz z kilku centymetrów i zauważyłem dziwne zjawisko a mianowicie zieloną "kaszę" (zielone kropki -nie wiem dokładnie jak to określić) nakładające się na inne kolory. Zarówno na czarny kolor (wtedy najbardziej widać), jak i na inne. Jak już jestem chociaż z 0,5m od TV nie widać tego zjawiska. Zauważyłęm że najbardziej jest to widoczne na ustawieniach obrazu "film", na standardowym mniej to widać. Sprawdzałem wczoraj na koncercie Madonny w fajnej kopii mkv i to samo. Nie wiem czy wcześniej to miałem gdyż generalnie nie oglądam programów z takiej odległości :) , ale od czasu jak to zauwazyłem troszkę mnie to irytuje. Czy ktoś może mógłby sprawdzić czy coś podobnego może zauważyć? czy może zależeć to od ustawień TV? Na niektórych programach jakby nie było tego widać, na innych jest widoczne.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
 

X@N

New member
Wiadomo, wiadomo
tyle ze wy juz kupiliscie TV - wiec zadnych pieniedzy na tym updacie samsung na was nie zarobi, przykro mi.
 

acc

New member
Ten owocowy sklep "nr 1 w polsce" słynie z tego, że specjalnie datę ostatniej aktualizacji dają na "dzień wcześniej", by móc powiedzieć że się stany wyczerpały i móc wywindować się na ceneo itp. Kiedyś zamówiłem tam TV, ale usunęli zamówienie tłumacząc się że już nie ma TV na stanie. Potem codziennie obserwowałem stronę z dostępnością produktu i zawsze data była z dnia wcześniej. Np 21'go było napisane "20-mm-2009 00:00:00", potem następnego dnia tj 22'go było "21-mm-2009 00:00:00". Ale nic, zobaczymy co z tego wyjdzie :) Może samsung znów obniżył ceny i zaraz będzie kolejna lawina obniżek u konkurencji...
 

dest

New member
ja probowalem u nich kupic ale zmarnowalem na tym pare dni :| pozniej jeszcze probowalem kupic w innym sklepie i tez zmarnowalem pare dni :|
 

torquemada1488

New member
Mój 1 post wiec Witam wszystkich :)

Mam problem:
Podłączyłem Tv do routera WI-FI D-link za pomocą kabla-połączenie przeszło testy. wszystko działa oprócz youtube-wciąż się ładuje... w czym problem?

1. Czy połącze się z PC ( PC łączy sie z routerem bezprzewodowo).
2. Czy są jakieś polskie strony do przeglądania na TV? (słyszałem o sports.pl i gazeta.pl a feee.) ale jak je wyświetlić?

pozdrawiam.
 

alkajack

New member
Ja zamówiłem wczoraj, cena 3853 + 50 opłata logistyczna (nawet przy odbiorze osobistym).
Dzisiaj dostałem maila, że zamówienie zostało przyjęte - odbiór w PN.
 
Do góry