Samsung PS50B650

Pixeel

Member
Pilna prośba.. !!!

Pilne prośba..

Może mi ktoś przypomnieć kombinacje klawiszy do wejścia w menu serwisowe? Odbieram (prawdopodobnie) dziś TV i chciałbym sprawdzić licznik (przebieg) TV czy aby niedostane powystawowego DEMO.

1. kombinacja kalwiszy = menu seriswowe
2. i jak się nazywa funkcja w menu serwisowym odpowiedzialna za wyświetlanie licznika.

z góry wdzięczny
Pixeel
 

markatan

New member
Menu serwisowe: telewizor w stand- bye i nacisnąć INFO, MENU, MUTE, POWER,
Pixeel napisał:
Jak wejdziesz w menu serwisowe to wyskakuje ci cos takiego
OPTION
ADC/WB
CONTROL
SVC
ADVANCED

Wchodzisz w CONTROL i otworzy sie nastepna ramka z opcjami i wtedy w chodzisz na SubOption i tam juz bedziesz mial czas panela (PANEL DISPLAY TIME... Hr)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

szymonunion

New member
Witam,

stara sprawa - nawet na fw 2004.1 nie czyta DTS'u z MKV'a, wiec zmienilem sciezke z DTS na DD 6ch, ale to nie to samo... Infolinia Samsunga mowi, ze of coz trzeba czekac, bo to kwestia programowa.

Pzdr!
 

zn21

Member
Model B850 dosyć głośno brzęczy nawet przy zwykłym obrazie a przy dużej ilości bieli to masakra. Czy trafiłay się już ekżeplarze w B650 z tą wadą czy mamy tu w końcu do czynienia z w miarę dopracowaną konstrukcją.
 

vandel

New member
Marnin1 napisał:
mi nic w 650 tce nie brzeczy i jego praca nie rózni sie od głosnosci crt czyli trzewba ucho przystawic aby usłyszec elektronike
bzdura slychac wyraznie bzyczenie elektryki no chyba ze jest ktos n nie wrazliwy na takie dzwieki
 

yarra

New member
witam

mam problem z wyświetleniem ilości przepracowanych godzin plazmy

Poproszę o instrukcje jak wejść w MENU i to sprawdzić

i jeszcze jedno przez jaki czas i na jakich ustawieniach docieramy plazmę



dzięki

Przemek
 

vandel

New member
yarra napisał:
witam

mam problem z wyświetleniem ilości przepracowanych godzin plazmy

Poproszę o instrukcje jak wejść w MENU i to sprawdzić

i jeszcze jedno przez jaki czas i na jakich ustawieniach docieramy plazmę



dzięki

Przemek
patrz wyzej!!!!
 

yarra

New member
witam

mam jeszcze kilka pytań do Was a w szczególności do SURFERA

- w czasie docierania ustawiam wszystko na 50 %, Tryb standardowy, a co z 'dopalaczami' czyli 'tonacją czerni', 'kontrast dynamiczny', ' cyfr. red. szumu'. Jak długo docieram plazmę. Obecnie mam 21 godzin

- próbuje przerobić film z DTS na DD i nie wychodzi. Zassałem program AudioConverter, pobrałem tools i robię jak tutorialu, lecz nie mam aktywnej ikony RUN. może mam okrojona wersję ?


z góry dzięki

Przemek
 

zn21

Member
wygląda na to, że od szczęścia zależy czy elektronika jest głośna czy nie. Obecnie mam plazmę Philipsa 42" (elektronika jest cicha) i zamierzam wymienić ją na 50B650 ale widzę może być problem. W takim razie trzeba kupić plazmę w sklepie internetowym i jakby było coś nie tak to idzie do zwrotu. Mam na zwrot 10 dni!!!
Z drugiej strony to firmy produkujące plazmy nie radzą sobie z problemem głośnej elektroniki. Brak profesjonalizmu bez względu na markę!!!
 

Marnin1

New member
Vandel czy jak Ci tam jezeli ktos pisze ze nie słyvhac to chyba mówi prawde a uszy mam dobre bo rozrózniam jeszcze sprzęt audiofilski od standartowego a nie mam tez zamiaru promowac samsunga bo do niczego mi to nie potrzebne i nie pracuje w samsungu wiec jezeli pisze ze u mnie nie słychac to chyba wiem co pisze
jasne ze jak staniesz 20cm od tel to przy jasnych partiach przetwornik napiecia lekko bzyczy ale nie róbmy sciemy działo elektonowe i cewki odchylania tez lekko bzyczały w crt
z tego co wiem to 650 tki ciszej pracuja niz 850 a problem pewnie w tym ze zastosowali mniejsze cewki i kondensatory a wiadomo ze musza tak samo sie wyrabiac
głuchy nie jestem i wiem ze nawet jak mam głosnosc na 2 do 3 to kopletnie nie szłysze zadnego buczenia a na mute nie oglądam bo to nie obraz:))
 

szymonunion

New member
Witam,

z ciekawosci zarzuce sobie ten Samsung.Demo_Oceanic.Life.x264.1080p.40Mbps.mkv - widzialem screenshoty przed chwila - pieknie.

Nowego fw nie widac na horyzonce - ciagle 2004.1 - mkv z DTS'em i swiat bedzie piekniejszy :)


Pzdr!
 

Papke

New member
Na avforums przeczytalem , ze 650 ma problemy z powidokami. Czy ktos kto ma ta plazme dluzej niz kilka/kilkanascie dni moze sie wypowiedziec na ten temat?

Jak wyglada sprawa green ghostingu przy grze na konsolach?
 

witekc

New member
Mam ją kilka tygodni i docieram. Czasem faktycznie widzę powidoki na czarnym ekranie, ale długo się nie utrzymują. Na normalnym obrazie ich nie zauważam.
 

Marnin1

New member
mam 650 kilka miesiecy i potwierdzam z epowidoki praktycznie nie wystepuja ale czasami da sie wychwycic .. ale jak sie oglada film i akcje a nie wpatruje i szuka defektów to ja nic nie widze
czasami jak czytam wypowiedzi na tym forum to mam wrazenie ze niektórzy zachowuja sie jak niedzielni kierowcy.. kupuja fure głaszćza ja ile sie da i raz od swieta sobie gdzies pojada
telewizor ma słuzyc do przekazywania informacji i do zagłębiania sie w sedno akcji a nie do wypatrywania powidoków czy minimalnie gorszej czerni .. ludzie czy wy zyjecie dla telewizora???
toc to kawałek bezdusznej konstrukcji i tak trzeba to traktowac
jasne ze sa lepsze i gorsze firmy i lepsze i gorsze produkty ale nie wolno popadacw paranoje
samsung 650 to nie szczyt marzen technicznych ale za te pieniadze uzyskujemy według mnie na prawde swietny obraz
a z tym dokładaniem do lepszych modeli to.... dokładac mozna w nieskończonosc:)
 
Do góry