Samsung LE40C550, a LE40C530 - czy ten drugi ma lepszy obraz?

byry007

New member
Posiadam LE 40 C530, mam dysk przenośny mam filmik w hd i tv go nie czyta co jest nie tak ??czytałem na necie ze playery w ty czytają tylko filmy z dźwiękiem 4.1 a filmy w hd mają 5.1 czy to prawda gdzie szukać przyczyny ??
 

andrew9

New member
Posiadam LE 40 C530, mam dysk przenośny mam filmik w hd i tv go nie czyta co jest nie tak ??czytałem na necie ze playery w ty czytają tylko filmy z dźwiękiem 4.1 a filmy w hd mają 5.1 czy to prawda gdzie szukać przyczyny ??

Dysk zewnętrzny czy pendrive'a?

Jeśli to pierwsze to raczej nie odczytasz. Z tego, co wiem, nie ma możliwosci podłączania do tego telewizora dysków zewnętrznych. Związane jest to chyba z napięciem wyjściowym na porcie USB. Pendrive'y natomiast powinny bez problemu działać, również w filmiami w HD.
 

byry007

New member
Dysk zewnętrzny ogladałem już nie jeden film tylko że wszytskie w avi a nie w x264, niby w specyfikacji czyta takie pliki ale tego nie chce nie wiem dlaczego ale otwiera mi inny plik a tego filmu akurat nie .
 

byry007

New member
A jak by ktoś miał dylemat czy działają dyski zewnętrzne to działają w samsungu C530 mam dysk 250gb.
 

andrew9

New member
Dysk zewnętrzny ogladałem już nie jeden film tylko że wszytskie w avi a nie w x264, niby w specyfikacji czyta takie pliki ale tego nie chce nie wiem dlaczego ale otwiera mi inny plik a tego filmu akurat nie .

A to ciekawe. Byłem przekonany, że dysków podłączyć nie można. Będę musiał przy okazji sprawdzić.

Ale to w takim razie nie wiem, czemu z tym konkretnym plikiem są problemy. Może kwestia tego formatu dźwięku.
 

byry007

New member
Pewnie tak tylko chciałem żeby mi ktoś po prowadził gdzie jest błąd film na kompie działa a na tv nie .
 
Do góry