Samsung LE32M87B

tomazon36

New member
Posiadacz LEM32M87BD

Witam
Od piątku jestem posiadaczem w/w tv, powiem jedno ... wrażenia super,cała moja rodzinka zauroczona.
Nie wiem czy wasze tv to też made slovakia ?
To dobrze , czy nie ma to znaczenia ?
Dodam że na pudełku poza samą nazwą są jeszcze jakieś iksy i igreki...
( LEM32M87BD + właśnie YX ), co to może oznaczać ?
Pozdrawiam
Tomek
 

p80

New member
witam
produkcja slovakia tzn tam złożono tv
a istotna jest matryca - kto ją zrobił
a można trafić na 3 rodzaje - można znaleźć takie info na forach - ja również o tym pisałem parę postów wcześniej.
generalnie tv uważam również za super.
 

p80

New member
le32m87bd
wczoraj widziałem wnętrze tego tv:
1) płytka "zasilanie" (transformatory, przetwornica, inne) po środku nad nogą
2) płytka "sterowanie" - płyta główna (cała elektronika, gniazda, CI) - z prawej strony dół
no i dodatkowo w tym modelu:
3) płytka "100Hz" - z prawej strony GÓRA - w pozostałych innych modelach tego nie ma
.
P.S. Mocowanie TV "na wieszak" dość liche - należy delikatnie wkręcić śrubki TV aby nie zerwać gwintu.
Cały TV wisi na plastikach tylnej ścianki !!!
Ale u mnie wisi i nie widać aby się luzował i miał spaść.
 

Majes86

New member
Kupilem wczoraj ten telewizor. Mam pytanie, czy jest on 100hz? Wszedzie pisza, ze jest nawet na stronie Samsunga:
http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le32m87bd.asp

Natomiast mam zamiar kupic jeszcze telewizor 40 cali i rozgladalem sie za Samsungiem le40f86bd i tutaj pod tym linkiem:
http://www.hdtvtest.co.uk/Samsung-LE40F86BD/Design.php

W operations jest opcja 100hz motion plus, u mnie w le32m87bd tego nie ma. Moze jest w innym pod menu?

Jak to jest z tymi 100hz w tym modelu?

Pozdrawiam
 

ori-andrzej

New member
Le32m87 Bd

Witam wszystkich :) Jestem tylko normalnym oglądaczem,a ponieważ kupiłem
ostatnio ten tv,mam kilka prostych pytań.Bardzo proszę o odp w miarę prostym językiem :).
Opcja PIP , TV/DTV i D.MENU są nieaktywne.Co mam zrobić żeby je aktywować ? Nie chodzi mi telegazeta...
A generalnie super telewizorek.Mam dekoder Cyfry.
 

czuper

New member
odp.Andrzej

ori-andrzej napisał:
Witam wszystkich :) Jestem tylko normalnym oglądaczem,a ponieważ kupiłem
ostatnio ten tv,mam kilka prostych pytań.Bardzo proszę o odp w miarę prostym językiem :).
Opcja PIP , TV/DTV i D.MENU są nieaktywne.Co mam zrobić żeby je aktywować ? Nie chodzi mi telegazeta...
A generalnie super telewizorek.Mam dekoder Cyfry.

PiP działa jeśli masz peryferyjne urzadzenie np. DVD połaczone przez Hdmi , a DTV - to jest tuner cyfrowej telewizji naziemnej, nie będzie działać bo nikt nie nadaje cyfrowo i to mpgII .
 
Do góry