Samsung KS9000 ceny na premierę

Pan_S

New member
Czy ktoś wie czemu w KS nie ma aplikacji IPLA ??

Pewno niedługo będzie. Soft widać jest biedny na chwilę obecną.

Nie ma funkcji wyłącz obraz, nie można wyłączyć dźwięku poruszania się po menu itp.

Trzeba poczekać na aktualizację softu.
 

bluray

Banned
IPLA 2016 na Samsung TV to kwestia kasy dla POLSAT TV od SAMSUNG PL.
Nie ma na razie akceptacji kosztów od księgowego Samsung.

Ale po co gdy mamy wszystko przez Gry - Społeczność cda.pl

Widać dziś, że system ANDROID TV ( SONY, Philips) będące typu OPEN, zapewniają pełny SMART TV a nie jakieś kontrakty SAMSUNG z nielicznymi już dostawcami treści typu VOD za odpłatnością.
 

jtd

New member
Bez reklam
Widać dziś, że system ANDROID TV ( SONY, Philips) będące typu OPEN, zapewniają pełny SMART TV a nie jakieś kontrakty SAMSUNG z nielicznymi już dostawcami treści typu VOD za odpłatnością.

No właśnie nie do końca bo na Philipsach z Androidem nie ma TVN Player
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest TVN Player z poziomu Androida (KODI) bez reklam i z wyborem rozdzielczości.
 

urban13

New member

Zawsze uważałem, że problemem jest wydanie sporej kwoty na taki sprzęt. Jak już zdecydowałem się go kupić, okazało się to wcale nie takie proste. Zamówiłem w dwóch miejscach (pomijając, że trzeba dość długo czekać) i ze względu na poważne koszty z sounbarem i wieszakiem chciałbym skorzystać ze sprzedaży ratalnej. Często reklamy krzyczą - 50x0%. Wierzyłem, póki sam się nie przekonałem, że to czysty blef. Dla mnie to jakiś absurd, że bez problemu można otrzymać na raty produkt w cenie do 2 tys., natomiast zakup o wartości powyżej 15 tys. niekoniecznie.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Takie pytanie KS8000/9000.
Czy trzeba podłaczyć kabel HDMI do HDMI 1 w Connect box aby działał upscaler ( z dekodera sat ) ?
Czy też dowolne gniazdo HDMI ?
I czy w przypadku odbioru materiału HDR 4K z Youtube powinien ukazac się jakiś krótki ( o tym ) komunikat/informacja na ekranie ? Teoretycznie powinny się od razu zmienić ustawienia obrazu z podświetleniem matrycy na maxa. U mnie tak się nie dzieje .
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Dla mnie to jakiś absurd, że bez problemu można otrzymać na raty produkt w cenie do 2 tys., natomiast zakup o wartości powyżej 15 tys. niekoniecznie.
Dlaczego absurd? To jest przecież większe ryzyko dla banku a dla kredytobiorcy wyższa wysokość średnio miesięcznej raty. Na produkt za 2000 w ofercie 20x0% gdzie rata wyniesie raptem 100 zł możesz mieć zdolność kredytową, a na produkt za 15tys w ofercie 20x0 już niekoniecznie. Banki na taką kwotę nie stosują już procedury uproszczonej, tylko żądają konkretnego udokumentowania źródła otrzymywania dochodu. W dodatku gdyby każdy mógł dostać tak wysoki kredyt "na gębę", to pomyśl jak szybko wzrosła by liczba fraudów i jak duży byłby dla banku portfel kredytów straconych, a co za tym idzie dla banku - większa ilość rezerw.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Dołaczę informacje... reklamowane często 50 rat w MM nie tylko funkcjonuje w trakcie takiej promocji. Można w każdej chwili podejść do stoiska Banku ( poza czasem w/w "promocji" ) i bez wiekszego problemu te 50 bez odsetek uzysać. Z autopsji BTW. PS. hahahah, akurat jest w TV reklama :)
 

urban13

New member
Dlaczego absurd? To jest przecież większe ryzyko dla banku a dla kredytobiorcy wyższa wysokość średnio miesięcznej raty. Na produkt za 2000 w ofercie 20x0% gdzie rata wyniesie raptem 100 zł możesz mieć zdolność kredytową, a na produkt za 15tys w ofercie 20x0 już niekoniecznie. Banki na taką kwotę nie stosują już procedury uproszczonej, tylko żądają konkretnego udokumentowania źródła otrzymywania dochodu. W dodatku gdyby każdy mógł dostać tak wysoki kredyt "na gębę", to pomyśl jak szybko wzrosła by liczba fraudów i jak duży byłby dla banku portfel kredytów straconych, a co za tym idzie dla banku - większa ilość rezerw.

Naturalnie, to, o czym piszesz jest oczywiste. Mnie raczej chodziło o wprowadzanie w błąd potencjalnego nabywcę. Jeśli przy TV stoi :raty 50X0%, to taka możliwość powinna być. Tymczasem wypełniasz formularz zamówienia i dowiadujesz się, że jest inaczej. Chodzi o sama formę...
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Naturalnie, to, o czym piszesz jest oczywiste. Mnie raczej chodziło o wprowadzanie w błąd potencjalnego nabywcę. Jeśli przy TV stoi :raty 50X0%, to taka możliwość powinna być. Tymczasem wypełniasz formularz zamówienia i dowiadujesz się, że jest inaczej. Chodzi o sama formę...
Ale taka możliwość jest, jeżeli tylko tylko wynik analizy zdolności kredytowej banku będzie pozytywny, więc nikt nikogo nie wprowadza w błąd. Należy pamiętać, że wydana w 2013 roku przez KNF Rekomendacja T, zaostrzyła progi przyznawania kredytu klientom detalicznym i ściśle obliguje banki do zachowania obiektywizmu i konserwatyzmu w zakresie parametrów przyjmowanych do oceny zdolności kredytowej, które banki muszą w szczególności przestrzegać. Za niestosowanie się do rekomendacji grożą milionowe kary. Jeżeli wg banku nie stać kogoś na płatność raty w takiej wysokości przy dotychczasowej spłacie innych dodatkowych zobowiązań, to logicznym jest, że kredyt w takiej wysokości nie może zostać tej osobie przyznany.
Wprowadzanie w błąd potencjalnego nabywcę jest momencie, kiedy góry zaznaczamy pracownikowi punktu ratalnego, że chcemy kredyt bez ubezpieczenia, a ten po kilku minutach stwierdzi ze bank odrzucił wniosek, bo bez ubezpieczenia nie można. Kto mądry podważy tezę pracownika, kto nie weźmie z ubezpieczeniem bo przecież napalił się na sprzęt i koniecznie dziś chce mieć go w domu ale ten temat już niejednokrotnie był wałkowany na tym forum.
 

ewaldus

New member
Raty w RTV EURO AGD 50×0 to jakaś ściema. Chciałem dziś kupić Samsunga 49ks7000 online na raty. Po wypełnieniu i wysłaniu wniosku odpowiedz po 2-3 minutach negatywna. Oczywiscie ubezpieczenie i przedłużenie gwarancji odznaczył. Telefon na infolinię do sklepu i pan nie ma pojęcia dlaczego odrzucili. Telefon do banku Alior i pan zdziwiony, że odrzucili. Propozycja z banku na kredyt 5000zl, ale normalnie oprocentowany. W tym przypadku zdolność kredytową już miałem. Wole cześć tej kwoty wziąść w swoim banku ii resztę dołożyć. Kupię za gotówkę w innym sklepie. Narazić nie mam wielkiego parcia na nowy TV, oglądam na Sharp40le830, ale na Euro i Olimpiadę by się coś większego przydało. Narazie czekam na jakieś akcje promocyjne. Na Ceneo ks7000 najtaniej za 4650zl.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
W ubiegłą środę jak byłem w Media Expert to można było kupić sprzęt na "prawdziwe" raty zero procent, ale nie wszystkie produkty. Na niektóre TV były nawet ciekawe ceny, promocja z okazji dnia matki czy coś.
 

urban13

New member
W sobotę podpisałem umowę kredytową na 65KS9000 i do tego soundbar HWJ8500 w RTVEUROAGD. We wtorek sprzęt ma być u mnie w domu. Miałem obawy co do tych rat 0%, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie :).
 

urban13

New member
Akurat jestem w nieciekawej sytuacji - trzeci miesiąc po operacji wszczepienia endoprotezy biodra i w związku z tym zasiłek chorobowy nie zwala z nóg :(. Tym bardziej, że na zaświadczeniu żądają zarobków z ostatnich 3 m-cy... Obawiałem się, że to nie wystarczy, ale okazało się, że 40 rat x 0% przeszło:).
 
Do góry