Samsung J6200, 6250, 6270 różnice

Morwin

New member
Witam

Zdecydowałem się na telewizorek Samsung J6200 ale widzę że jest kilka modeli i nie potrafię znaleść różnicy pomiędzy nimi, a cena jest różna. Czy mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć który z nich będzie najlepszy J6200, J6250, J6270.
 

piotroldz

New member
Czy mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć z użytkowników na temat j6250. Czy tam jest matryca samsunga 120hz ?? Jak z cloudingiem, kurzem ??
 

piotroldz

New member
W j6240 jest 120 1 suwak ale w ustawieniach serwisowych wklepując inny model wyskauje drugi suwak, natomiast w j6250 też jest 120hz ??
 

Malix7

Member
Też w j6250 powinna być matryca 120Hz, napisałem ci przecież że na 99,9% jest, na 100% nie chce pisać bo cholera wie czym Samsung nas jeszcze zaskoczy.
 

piotroldz

New member
To mam jeszcze ostatnie pytanie, w modelu 60 calowym j6240 można odblokować drugi suwak w menu serwisowym. Jak jest w tym w tym modelu ?? (bo rozumiem że drugiego suwaka też nie ma)
 

tomekp99

New member
50j6240

Hej ;)
akurat mam 50j6240 i chciałem zapytać o coś:
menu -> dźwięk -> dodatkowe ustawienia -> dźwięk bluetooth -> i tu jest funkcja: wiele wyjść audio (tyle że nieaktywna "wyłączone") - pytanie:
- czy można ją jakoś włączyć??
 

Rafal8

Member
Kupiłem tego 65 cali. I średnio jestem zadowolony jezeli chodzi o równe podświetlenie i czerń czy bandingu i claudnigu to jest dobrze lepiej niż Samsungu 55 f6670. A jeżeli chodzi o kontrast to tu już lepiej wygląda to wszystko w serii f widać więcej szczegółów w ciemnych scenach.
 
Do góry