Samsung ht bd 1255

cezar02

New member
jarecki77 napisał:
Najnowsza wersja softu to 2.6. Na początku miałem z nim problem (czarny ekran - opisane kilka postów wcześniej) ale po wyłączeniu go z prądu na kilkanaście godzin problem ustąpił. Od tego czasu wszystko działa jak nalezy.

No tak - ja mam starszą wersję
Podłączyłem internet do kina i próbowałem sprawdzić czy jest nowa wersja - niestety komunikat mnie informuje, że wersja którą posiadam jest "aktualna i dobra dla mejego kina".
Z postów wczesniejszych wyczytałem, że przez jakiś czas była możliwość zassania nowego oprogramowania - u mnie nie!
Może coś źle robie ? :(
Może ktoś to sprawdzić ?

Jeszcze jedno pytanie... Jak wejść do obsługi serwisu Yootube ?:confused:

Moje kino zakupiłem od dystrybutora nie PL (chyba z Angli) i też nie ma PL w menu głównym, ale divix i napisy są PL (wybrany region center).
 

Slygado

New member
cezar02 napisał:
No tak - ja mam starszą wersję
Podłączyłem internet do kina i próbowałem sprawdzić czy jest nowa wersja - niestety komunikat mnie informuje, że wersja którą posiadam jest "aktualna i dobra dla mejego kina".
Z postów wczesniejszych wyczytałem, że przez jakiś czas była możliwość zassania nowego oprogramowania - u mnie nie!
Może coś źle robie ? :(
Może ktoś to sprawdzić ?
Z postów wcześniejszych, wynika również, że wstrzymano aktualizację, bo coś jest nie tak.

cezar02 napisał:
Jeszcze jedno pytanie... Jak wejść do obsługi serwisu Yootube ?:confused:
serwis dostepny dopiero po aktualizacji.
 

jarecki77

New member
Dokładnie tak jak pisze SLYGADO, przez jeden dzień nawet nowa wersja softu była dostępna na ich stronie - dzisiaj jej nie ma. Moim zdaniem (zreszta sam doswiadczylem bledu w sofcie) soft wyszedl nie dopracowany i trzeba poczekac na finalna wersje.

Jeśli chodzi o napisy PL , to jest w menu do wyboru kilka stron kodowych (nas interesuje CENTRAL) i dlatego zawdzieczamy polskie napisy. Głównego menu na pewno nie ma po polsku.
 

cezar02

New member
Slygado napisał:
Z postów wcześniejszych, wynika również, że wstrzymano aktualizację, bo coś jest nie tak.

serwis dostepny dopiero po aktualizacji.

Dzięki za odpowiedzi. Będę zaglądał na aktualizację oprogramowania. Jak coś będzie nowego proszę również na forum o info.
;)
 

porlock

New member
Kurde kupiłem te kino bo na stronie www samsunga stoi jak wół ze odtwarza .mkv, a tu lipa okazuje sie ze mam najnowsze oprogramowanie czyli te przed upgradem o którym piszecie i nie odtwarza :( i co tu teraz zrobić mogę spróbować oddać, wg prawa mam na to kilka dni, nie ukrywam ze odtwarzanie mkv to był główny czynnik decydujący o zakupie. Support polski twierdzi ze nie wiedzą w ogole nic na ten temat i ze wysłali zapytanie do centrali i trzeba czekać na odpowiedz, a centrala ma na to ze 2 tygodnie (a tyle to ja nie mam na zwrot), ma ktoś może jakieś inne info ?

Ma ktoś może ten najnowszy soft który mimo swoich wad odtwarzał mkv i mógłby mi go podesłać ?

Znajomy ma tv samsunga ktory mkv odtwarza a ja mam kino które tego nie potrafi, no załamka normlanie. :|

 
Ostatnia edycja:

Slygado

New member
porlock napisał:
Kurde kupiłem te kino bo na stronie www samsunga stoi jak wół ze odtwarza .mkv, a tu lipa okazuje sie ze mam najnowsze oprogramowanie czyli te przed upgradem o którym piszecie i nie odtwarza :( i co tu teraz zrobić mogę spróbować oddać, wg prawa mam na to kilka dni, nie ukrywam ze odtwarzanie mkv to był główny czynnik decydujący o zakupie. Support polski twierdzi ze nie wiedzą w ogole nic na ten temat i ze wysłali zapytanie do centrali i trzeba czekać na odpowiedz, a centrala ma na to ze 2 tygodnie (a tyle to ja nie mam na zwrot), ma ktoś może jakieś inne info ?

A którą wersję kupiłeś - na stronie jest napisane, że wersja z "R" odtwarza mkv, a Ty pewnie masz bez Rki

porlock napisał:

Ma ktoś może ten najnowszy soft który mimo swoich wad odtwarzał mkv i mógłby mi go podesłać ?

Soft jest pewnie poprawiany, bo był już dostępny

porlock napisał:

Znajomy ma tv samsunga ktory mkv odtwarza a ja mam kino które tego nie potrafi, no załamka normlanie. :|
a to ciekawe - tak bez playera - sam tv odtwarza mkv :D
 

porlock

New member
Slygado napisał:
A którą wersję kupiłeś - na stronie jest napisane, że wersja z "R" odtwarza mkv, a Ty pewnie masz bez Rki

A gdzie to wyczytałeś ? to generalnie to jest to samo, nie ma wersji z "R" i bez "R", na fakturze mam z literką "R" a na pudełku bez literki "R", i z tego co kojarzę to jest to jakieś oznaczenie regionu sprzedaży, i nie ma nic do specyfikacji technicznej.


Slygado napisał:
Soft jest pewnie poprawiany, bo był już dostępny
Był dostępny ale juz nie jest, stąd moje pytanie czy ktoś może pobrał z www ten "uszkodzony"

Slygado napisał:
a to ciekawe - tak bez playera - sam tv odtwarza mkv
Wyobraź sobie ze tak :) nowe tv samsunga maja coś co dumnie nazwali "usb Movie", i odtwarzają DivX-sy, MKV-y itd.

 

Slygado

New member
porlock napisał:


A gdzie to wyczytałeś ? to generalnie to jest to samo, nie ma wersji z "R" i bez "R", na fakturze mam z literką "R" a na pudełku bez literki "R", i z tego co kojarzę to jest to jakieś oznaczenie regionu sprzedaży, i nie ma nic do specyfikacji technicznej.
Na samsuga stronie.
Skoro jest tak jak piszesz to czemu jak na stronie była wersja bez R to nie było obsługi MKV, a po zmianie modelu na R informacja o obsłudze się pojawiał :!:

Tak się składa, że też jestem zainteresowany tym kinem i często zaglądam na stronę SAMSUNGA
 

porlock

New member
Slygado napisał:
Na samsuga stronie.
Skoro jest tak jak piszesz to czemu jak na stronie była wersja bez R to nie było obsługi MKV, a po zmianie modelu na R informacja o obsłudze się pojawiał :!:

Tak się składa, że też jestem zainteresowany tym kinem i często zaglądam na stronę SAMSUNGA

Z tego co czytałem w wątku maniax i jarecki77 pobrali soft i mają mkv oraz youtuba, wiec najprościej będzie zapytać czy mają "R" czy bez "R" i to powinno jednoznacznie rozwiązać nasz spor :D

Tak wiec Maniax, jarecki77 macie z "R" czy bez "R" ?
 

jarecki77

New member
Kiedyś zadałem pytanie samsungowi:

pytanie:
Jaka jest różnica pomiędzy HT-BD1255R a HT-BD1255 ?
odpowiedź:
HT-BD1255R jest to poprostu pełne oznaczenie modelowe tego
urządzenia.

Moje urządzenie NIE POSIADA R


Jeśli chodzi o soft z mkv to poczekaj spokojnie, moim zdaniem lada dzień wyjdzie poprawiona wersja. Ci którzy zdążyli zrobic upgrade to juz mają. Ja np zdążyłem ale na poczatku wcale mnie to nie ucieszylo bo mialem czarny ekran i kina nie dało sie uruchomić. Moim zdaniem nowy soft będzie dostępny wkrótce.
 

porlock

New member
jarecki77 napisał:
Kiedyś zadałem pytanie samsungowi:

pytanie:
Jaka jest różnica pomiędzy HT-BD1255R a HT-BD1255 ?
odpowiedź:
HT-BD1255R jest to poprostu pełne oznaczenie modelowe tego
urządzenia.
Moje urządzenie NIE POSIADA R.

Dzięki za odpowiedz.
Tak wiec widzisz Slygado, miałem racje :p

jarecki77 napisał:
Jeśli chodzi o soft z mkv to poczekaj spokojnie, moim zdaniem lada dzień wyjdzie poprawiona wersja. Ci którzy zdążyli zrobic upgrade to juz mają. Ja np zdążyłem ale na poczatku wcale mnie to nie ucieszylo bo mialem czarny ekran i kina nie dało sie uruchomić. Moim zdaniem nowy soft będzie dostępny wkrótce.
Kurcze szkoda ze nie pobrałeś przez www :) ja bardzo niecierpliwy jestem... no i mam jakieś takie obawy ze może jednak nie wyjdzie.. mało to prawdopodobne ale ... i tak sie boje. Googlowalem ale jakoś nie znalazłem nikogo kto by sie chwalił ze sciągnoł po www i może udostępnić, jeszcze jest nadzieja w Maniax-sie.
 

jarecki77

New member
Swój model upgradowałem przez neta ale powiem szczerze, że pobrałem też soft na dysk ze strony ale.......skasowałem go :) szukałem teraz jakimś undelete'm ale nie odzyskał mi tego pliku.
Soft na pewno się ukaże wcześniej czy póżniej w końcu to juz jest tylko niedopracowany
 

maniax

New member
Ja także upgradowałem przez neta, wszystko chodzi ok (YouTube i mkv). Mam dokładnie model ht-bd1250 różnica w stosunku od 1255 to kształt przednich głośników, co do R one są w dwóch wersjach kolorystycznych czarna i z bordową poświatą ,może to to.
 

porlock

New member
Jarecki 77

Sprawdź jeszcze tym:

UndeleteMyFiles 2.7
i
Recuva 1.31.437

Oba są darmowe i dostępne na

dobreprogramy.pl

plis jak się uda na pewno więcej osób niz tylko ja będzie Ci wdzięcznych

niestety nie mogę wkleić bezpośrednich linków bo za krótko mam konto na forum i jest jakieś zabezpieczenie antyspamowe.
 
Ostatnia edycja:

jarecki77

New member
porlock napisał:
Jarecki 77

Sprawdź jeszcze tym:
UndeleteMyFiles 2.7
i
Recuva 1.31.437
Oba są darmowe i dostępne na
dobreprogramy.pl
plis jak się uda na pewno więcej osób niz tylko ja będzie Ci wdzięcznych
niestety nie mogę wkleić bezpośrednich linków bo za krótko mam konto na forum i jest jakieś zabezpieczenie antyspamowe.

Niestety, przykro mi ale podanymi przez Ciebie programami też się nie udało.
Spróbuj poszukać może na jakimś zagranicznym forum.
 

porlock

New member
Jarecki 77, pisałeś wcześniej ze znalazłeś opis takiego samego problemu po upgradzie softu jaki wystąpili u Ciebie na jakimś zagranicznym forum. Możesz podać gdzie :) to tam zapytam.
 
Do góry