Samsung C6000 i Internet@TV

woody_t

New member
Minęło trochę czasu od ostatniego posta czy coś wiadomo więcej w tym temacie?? Czy już można bez obaw uruchomić net w tym tv ??
 

enjoy_dm

New member
Rowniez jestem ciekaw czy komus cos w tym temacie sie udalo.
Ogolnie z biegiem czasu pojawil sie rowniez problem z odczytem plikow .mkv - bardzo czesto odlacza dysk podczas odtwarzania tego typu plikow.

Czy jest opcja wgrania oprogramowania od innego modelu do tego? Np D6750 do C6000?
Testowalem pliki mkv na D6750 i odtwarza idealnie :) Rowniez cieszy ze odtwarza .mov i wiele innych formatow ktorych C6000 nie trawi.

Fajnie by bylo gdyby cos mozna z tym softem C6000 jeszcze zrobic bo nie licze ze Samsung po roku przerwy nagle wyda uaktualniony soft do C6000 :)
 

gumis1982

New member
No ja mam samsunga c6000 z oprogramowaniem 1016 i jak dotąd nie odtworzył mi tylko dwóch filmów (w tym jednego mkv). Ja tylko narzekam na sposób obróbki obrazu, za dużo rozmyć. Chciałbym sprawdzić wersję 1015, bo ponoć była lepsza (jakość podobna jak w samsungu c650 LCD). A przed momentem sprawdzałem jaki jest soft do c6000 na stronie samsunga, to ten model już tam nawet nie jest pokazywany. Za stary?
 

komar12

New member
Witam.Ktoś wie jak wyszyścic pamięć wewnętrzną?chodzi mi o ikonki filmów z pena lub hdd -chyba się już przepełniło bo jak wrzucam nowy film to nie pokazuje już miniaturki
 

Sokol2304

New member
Witam. Robię duuuuuży odkop, ponieważ sam testuje tą metodę, na razie bezskutecznie. Model udało mi sie zmienic na c6600, ale co dalej ? wgrac oporgramowanie od c6600? Próbuje aktualizacje przez internet to nic nie daje..
 
Do góry