Samsung BD-P1000

Chuppa

New member
oddać na gwarancji TV czy Odtwarzcz Samsunga?

a to wejscie hdmi jest zwalone.. na tych fotkach naprawde to słabo widać to jest duzo gorsze.
 

iqpablo

New member
Ja wprawdzie nie mialem problemow z ziarnem jak juz pisalem wczesniej, ale i tak wymienilem sobie na p1400 :)

a pewnie niedlugo wymienie znowu na nowszy model :)
 

Chuppa

New member
A teraz pytanie za 100pkt.

CZy jak kupiliście ten odtwarzacz ble-ray to czy był w zestawie dodany kabel hdmi ??

a jak tak to czy to był kabel z napisem ACON ?
 

tataniny

Member
Kabla to raczej nie znajdziesz w zestawie. Juz jakis czas temu, jak kupowałem DVD, to kabel trzeba było dokupić. Z blu-ray'em Sharpa było tak samo. Widać taka moda ;)
 

Chuppa

New member
no właśnie, bo mi sięwydaje że pisało że w komplecie nie ma kabla hdmi, ale jak odpakwoałem pudełko to był, ostatni popatrzyłem na ten kabelek i na te na allgero i z tego co widze to wygląda bardzo podbnie to tych co sąpo 15zł na allgero, może moje ziarno to ten kabel, jutro będe mieć od znajomego znajomego inny kabelek hdmi i zobacze czy to samo. W sobote jade i tak do servisu zobacze co oni powiedzą na to ziarno, a TV pewnie w przyszłym tygodniu oddam do naprawy ;) będzie nowy :-D ale chętnie bym wymienił te moje 32" na 42" jak patrze na ten TV to taki mały się wydaje :???:
 

Chuppa

New member
Więc sprawdziłem kabel ten co mam to jakiś gówniany ale to nei jest wina kabla mam to samo. Dziś sprawdziłem na stronie samsunga gdzie mają servis otwarty pojechałem oddać sprzęt i co widze na dzwiach :???: kartka że dziś 05.01.2008 zamknięte :shock: ehh...teraz to chyba w następnąsobote dopiero oddam..
 

Chuppa

New member
A dziś zadzwonili z servisu i mówią, że nie mająjak sprawdzić tego ble-raya bo nie mają żadnego filmu HD ahhahaahha nieźle to widać że sięznają na tym co robiąi majądoświadczenie jeszcze mówią żę to jest 1 odtwarzacz ble-ray jaki dostali ehhh to jużwidze jak oni to naprawiąpowiedzą że jest ok i tyle... :(
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Chuppa napisał:
A dziś zadzwonili z servisu i mówią, że nie mająjak sprawdzić tego ble-raya bo nie mają żadnego filmu HD ahhahaahha nieźle to widać że sięznają na tym co robiąi majądoświadczenie jeszcze mówią żę to jest 1 odtwarzacz ble-ray jaki dostali ehhh to jużwidze jak oni to naprawiąpowiedzą że jest ok i tyle... :(

Chuppa, zanieś wreszcie swego rupiecia do serwisu. Nie dzwoń, nie pytaj, nie mailuj, nie pisz na forum.
TYLKO ZANIEŚ. Wałkujesz sprawę od pół roku, zaraz minie Ci gwarancja :p
 

Chuppa

New member
dzwonili z servisu Odtwarzacz jest sprawny, sprawdzali na 2 telewizorach, mam zwalony TV musze tv oddać do servisu 1. wypalone pixele 2. hdmi zwalone... mogłem się tego spodziewać jak kupowałem tylko na taki miałem kase i niemogłem patrzeć na tego starego grata co niewyswietlal calej lini obrazu i byl mikro
 

walczy

New member
Chcę kupić budżetowy bluray i mam ciekawą obserwację. Na konkurencyjnym ;) polskim portalu HDTV są fotki ujawniające szczegóły budowy wewnętrznej modelu 1000 i jego następcy 1500. Jeśli chodzi o mechanikę i kulturę techniczną wykonania, to 1000 wygląda mi na porządny trwały sprzęt na lata, natomiast 1500 na totalny low-cost w którym jest więcej powietrza niż elektroniki. Czy ktoś poczynił taką samą obserwację ?
Na allegro powystawowe z 12 mies. gwarancją modele 1000 można kupić już za 450 zł, a 1500 za 550. Skłaniam się ku modelowi 1000 który wykonaniem bardziej do mnie przemawia.
P.S.
Przewiduję zastosowanie 80% DVD, 20% BD, więc zależy mi a dobrym skalowaniu do 720p, bo taką mam plazmę.
 

Horhe Ortega

New member
Sorry 2550-region A.Miałem na myśli 2500(regionB).No a co kosztuje duuużo mniej niż TYSIAK??? Dla Divx'a i Reona + full specyfikacja(m.in. Profile 2.0)-nie warto dołożyć nawet 300zyla? !
 
Ostatnia edycja:

M68

New member
Witam. Mój tysiączek przestał działać :( Po włączeniu zapala się podświetlenie, napęd rusza i pojawia się napis LOAD i tak zostaje na wieki wieków :( Jest już po gwarancji, to kwestia softu czy napędu?
 
Do góry