Samsung BD-D6900

morelos

New member
Też mam podobne objawy i mnie to wkurza a do tego doszło ostatnio to że z kompa nie moe oglądać filmów blu-ray bo się cały czas przycina, dzwoniłem do serwisu ale nie wiedzą czemu tak jest, obiecywali wymienić cała płyte główną jak go zaniosę na serwis.
 

morelos

New member
Powiem szczerze, że ten odtwarzacz mnie bardzo wkurza, a mam dwa i te same objawy na obu.
Przy włączeniu z pilota nie zawsze dochodzi jakikolwiek sygnał do telewizora. Komunikat tryb niedostępny, albo brak sygnału. Dopiero jak wyłączę z pilota i włączę jest obraz z DVB-T, ale zdarza się, że po chwili zaczyna obraz przycinać zrywać i trzeba znowu wyłączyć i włączyć wtedy już jest OK.
Przy odtwarzaniu z płyty na szczęście, to nie występuje. Dwa razy soft był już aktualizowany i dalej ta wada występuje.
Przecież dwóch do naprawy nie zaniosę. Może jak ktoś ma ten odtwarzacz, to napisze czy ma podobnie. Ja sprawdzałem na różnych kablach HDMI i dwóch telewizorach. Nic to nie pomaga.
Zastanawiam się czy nie napisać do Samsunga co się z tymi odtwarzaczami dzieje.
Też mam podobne objawy i mnie to wkurza a do tego doszło ostatnio to że z kompa nie moe oglądać filmów blu-ray bo się cały czas przycina, dzwoniłem do serwisu ale nie wiedzą czemu tak jest, obiecywali wymienić cała płyte główną jak go zaniosę na serwis.
 

michald211

Klub HDTV.com.pl
vip
Napisy3D

witam....posiadam Samsunga BD-D6900 i telewizor 3D LG LW 570S i podczas oglądania filmów 3D z napisami, odtwarzanego z dysku zewnętrznego podpiętego pod odtwarzacz Blu-ray, napisy nachodzą na siebie,rozjeżdzają się niepoprawnie sie wyświetlają. Czy jest sposób na poprawne wyświetlanie napisów....
 

sam650

New member
nagrywanie z tunera

Mam pytanie do innych użytkowników BD-D6900. Czy zdarza się Wam, że zaplanowany do nagrywania program telewizyjny nagrywa się tylko w części lub w ogóle? Mam takie zjawiska od dawna, przykładowo ostatnio - zaplanowałem nagrywanie filmu od godz. 0:40 i zamiast 2 godzin nagrania - nagrało się tylko 8 minut. Wpis timera zniknął z listy menedżera nagrań tak jakby wszystko poszło normalnie.
Podłączony zewnętrzny dysk twardy USB Toshiba działa normalnie, nie ma z nim problemów. Zresztą, wcześniej nagrywałem na inny dysk marki Samsung i było to samo.
Na nagrywaniu ręcznym nie natrafiłem na takie problemy aby nagrywanie się samo wyłączyło, jednak na nagrywaniu z timera już zbyt często i jest to denerwujące. Nagrywam z kablówki, a problem występuje tak samo na kanałach zakodowanych (z kartą CI w slocie) jak i na niekodowanych (z wyjętą kartą).
 
Do góry