Samsung bd-d5500

maciejwl

New member
maciejwl - mam ten sam problem. tylko że ja wyłączam blu z gniazdka. ale spróbuję Twoim sposobem.
... to zdecydowanie Twój sposób lepszy!
Bo po moim musisz na nowo instalować widgety w smarthub i u Ciebie domyślam się, że po wyłaczeniu z prądu widgety zostają bez zmian?!

U mnie ten twardy reset nie spowodował naprawy tego problemy - po kilku dniach ponownie LAN się zblokował.
 

zbyszek82

New member
Czyli mam rozumiec ze inne modele bd-7000 i bd-e5500 tez beda odtwarzacz napisy po sieci?
Nie wiem ktory z tych dwoch wybrac.
Ten pierwszy moge miec za 250 zl ale z uszkodzonym napedem a drugi nowy za 400zl
Jakas rada? Chodzi mi glownie o odtwarzanie multimedialne
 

pawelll

Member
To czy czyta napisy z odrębnego pliku czy nie, zależy od serwera DLNA. W większości serwerów na PC to działa, w serwerach NAS różnie. Ostatnio zainstalowałem sobie Zyxela NSA-310 i działa ale na najnowszej wersji softu. Niestety nie działa przewijanie filmów :)
 

zbyszek82

New member
Hmm mowisz ze zalezy od serwera DLNA
Ja mam podpiety dysk pod router z tomato i:
Napisy sa odtwarzane na iphonie bez problemu
Na PS3 juz ich nie widzi podobnie jak na moim sharpie:(
 

pawelll

Member
Serwer to sprawa podstawowa. W moim Zyxelu jest np. Twonky i nie czyta napisów gdy w nazwie pliku .srt jest spacja :).

Tomato jako "radosna twórczość" otwartego oprogramowania też ma swoje ograniczenia a i klienty DLNA bywają różne.
 

zbyszek82

New member
Kupilem tego bd-d7000 za 200zl
I napisy smigaja razem z filmem odtwarzanym z DLNA
Super!!!
Jednak cos Smart hub ma problemy z logowaniem i nie sciagaja sie aplikacje??
 

wsowa

New member
Ja też mam pytanie o port USB. Czy jak podepnę tam klawiaturę, to będę mógł z niej wpisywać tekst? To samo z myszą.
 

zbyszek82

New member
Chciałem się zapytać czy wasze BR Samsunga czytają napisy wmuksowane w film?
Bo mój bd-d7000 jakoś sobie z tym nie radzi :(
 

tewje

New member
Niestety, nie czytają. Czas pomyśleć o jakimś odtwarzaczu multimedialnym lub złożyć sobie HTPC...

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry