Samsung BD-C5500

marioosh73

New member
Witam!
Mam kilka pytań do osób posiadających ten odtwarzacz:
- czy tuba.fm na tym Samsungu jest dostępna w "pełnej wersji" (tzn. z możliwością zalogowania się na swój profil i słuchanie wcześniej oznaczonych jako ulubione stacje) czy też dostęp jest tylko do wybranych stacji (np. Roxy, Złote przeboje)
- jak na najnowszym sofcie wygląda dostęp do You Tube
- jak wygląda czułość adaptera wifi (czy w bloku z płyty nie okaże się, że pomimo jednej ściany zasięgu nie ma)?
Z góry dzięki za info.
Pozdrawiam.
 

flubert

New member
wprowadzasz w błąd :(
To jest stary soft z 12 listopada - spójrz na strny Samsunga...

Tak więc to nie jest soft do obsługi ipla.
W ofercie Tuba.FM brak na razie stacji nadających muzykę świąteczną.

Sorry, po prostu podałem informację. A nowszego nigdzie na stronach Samsunga nie widzę, tylko ver. 1019. Jeśli jest nowszy to proszę o link, bo nie mogę znaleźć.
 

sirtrotyl

New member
A czy jest jakiś model BR na którym ukazała się już Ipla ?? Jesli tak to jaki ?? Czy wogóle ukaże się Ipla na 5500, pytał ktoś u Samsunga ??
 

Kaczorra

New member
Witam

Kaczora tutaj się różnią

Writing application : mkvmerge v3.3.0
Writing library : libebml v0.8.0 + libmatroska v0.9.0

pierwszy plik jest zakodowany w starszej wersji programu i kodeka niż ten drugi

Writing application : mkvmerge v4.4.0
Writing library : libebml v1.0.0 + libmatroska v1.0.0

przepuść go w starszej wersji mkvmerge powinno pomóc samsungi z tego słyną że maja problemy z nowszymi wersjami kodeków problem jest co najmniej :fool:

Pozdrawiam
Działa :). Przy starszym mkvmerge wszystko ładnie chodzi, wielkie dzięki za pomoc, pozdrawiam :).
 

Martini26

New member
Sorry, po prostu podałem informację. A nowszego nigdzie na stronach Samsunga nie widzę, tylko ver. 1019. Jeśli jest nowszy to proszę o link, bo nie mogę znaleźć.

Potwierdzam - jesli masz nowszy soft niz ten ktory jest na wsparciu technicznym z 12 listopada, to albo jakis lewy masz albo wciskasz kit i obrazasz innych!
 

flubert

New member
Potwierdzam - jesli masz nowszy soft niz ten ktory jest na wsparciu technicznym z 12 listopada, to albo jakis lewy masz albo wciskasz kit i obrazasz innych!

W poście #95 podałem info o sofcie ver.1019 i miałem na myśli soft ze wsparcia Samsunga z 12 listopada. Nic nie pisałem o ipli , tube.fm czy innej wersji softu z innego źródła. Czytaj ze zrozumieniem i się opanuj - nie wyskakuj z obrażaniem i kitem na wyrost.
 

bigdarek

New member
Witam,
we wcześniejszym poście zadałem pytanie czy ten c-5500 przewija Divx Xvid . Koledze @flubert
dziekuję za odpowiedż w stylu poczytaj instrukcję.Zmodyfikuję więc moje pytanie czy czy ktoś
się spotkał z takimi objawami tego playera:evil: Domyślacie się koledzy czym skutkuje obejrzenie filmu do połowy i chęć dokończenia go pózniej.Pliki avi z torentów napisy dodane programem NapiProjekt
w nazwach plików avi Maxspeed i tylko tych nie przewija.Druga sprawa to czy jak jest podłączony
HDMI z TV to musi go odpalać po włączeniu Samsunga i odwrotnie czy wybranie wyjscia HDMI
w TV powoduje włączenie playera :shock:. Trzecia i ostatnia sprawa to czy idzie to skonfigurować z ruterem
wifi za pomocą kabla są tam przecież 4 wejścia na LAN (pominięcie zakupu adaptera WiFi)
Pozdrawiam :bigdarek
 

Zbylq

Member
Witam. Odn trzeciej sprawy. BR ma wejście na adapter WiFi i gniazdo Lan, ja mam kabelkiem z routera połączony a kompa przez WiFi. W sofcie BR jest m.in. Tuba FM, YouToube, Google Earth i inne. Po zainstalowaniu SAMSUNG PC Share Manager BR widzi udostępnione foldery na kompie i świetnie odtwarza filmy, muze i fotki.
 

Martini26

New member
wprowadzasz w błąd :(
To jest stary soft z 12 listopada - spójrz na strny Samsunga...

Tak więc to nie jest soft do obsługi ipla.
W ofercie Tuba.FM brak na razie stacji nadających muzykę świąteczną.

Flubert to oczywiscie nie bylo do Ciebie tylko do Max123 z tym softem... pisalem "Potwierdzam..." Twoje slowa, ktore cytowalem ;)
Wiec niech Max123 sie wykaze nam i powie (udostepni) coz on ma za nowszy soft w swoim sprzecie od tego 1019 ?!
 

Max123

New member
Jest nowy soft do c5500 ver. 1019.
przecież Ameryki nie odkryłeś, pisząc powyższe słowa w niemal dwa tygodnie po moim poście: pojawił się (12 listopada) nowy soft, niestety nie obsługuje on ipla.
Czasem lepiej zapoznać się z tym co napisał ktoś wcześniej, bo po Twoim poście zajrzałem na stronę wsparcia Samsunga i nic nowego nie zobaczyłem
To tyle tytułem wyjaśnienia.
Pozdrawiam -
Max
 

amor_priv

New member
Sorki, że się dopiszę. Dziś kupiłęm ten odtwarzacz. Na razie mam mieszane uczucia. Jedne MKV odtwarza idealnie, a inne nie. Właśnie na płytkę nagrywam plik mkw przemuxowany i zobaczę, co wyjdzie.
Ale co do Ipli. Do odtwarzacza nie podłączałem sieci, bo... Mam telewizor Samsung LE40C650. Mam go kilkanaście dni. I mam podłączoną sieć. I Iplę mam od samego początku. Nawet nie musiałem nic uaktualniać.
 

amor_priv

New member
Odtwarza bez problemu. Przynajmniej przez sieć z twardego dysku komputera (mam zainstalowany PC Share Manager, a telewizor jest podłączony do routera kablem sieciowym).
 

Martini26

New member
Ja kupilem raczej do odtwarzania ripow (xvid) - mialem dylemat jesli chodzi o Asus O! play ale jakos w tym mam od razu blu-raya a do o!play'a musialbym zrzucac plytki do iso ;/
c5500 w zupelnosci mi wystarcza a nawet zwykle xvidy szokujaco dobrze wygladaja na nim odtwarzane z dysku i skalowane do 1080 ;)
 

raszyt

New member
Jako nowy mam pytanie do posiadaczy czy odtwarza płyty dvd+r-dl 8,5 Gb nagrane w formacie dvd video. Mam sporo tych płyt a stara yamaha 550 i philips mają z tym problemy
 
Do góry