Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

jarro69

New member
wieszak

Krzychu1 napisał:
Może ktoś ma namiar na dobry wieszak... ale pasował by mi taki z ustawem góra-dół ...i prawo-lewo... /nie wiem czy takie są... /do 46B7000/
Z góry dzięki.. :)

ja do 46a786 zakupiłem wieszak:
h**p://allegro.pl/item619239775_uchwyt_lcd_plazma30_63_obrotowy_poz_kolki_fischer.html
wygląda solidnie, po zamontowaniu na ścianie zrobiłem próbę obciążenia robiąc na nim zwis swobodny :) niecałe 70 kg spokojnie wytrzymał, cena też nie wygórowana
prawdopodobnie rozstaw śrób w b7000 jest identyczny jak w a786 więc powinien pasować
 

grenis

New member
kiki napisał:
nowaczyk - test oczywiście w nocy.

Max123 - Test Już jest zakończony -jutro będzie zaczepiony w strefie
testów :D
witam
mozna prosic linka do testu, bo na glownej w dziale cyt "Klub hdtv.com.pl - strefa testów" owego testu nie widze
pzdr
 
Ostatnia edycja:

erolek

New member
Wladek_76 napisał:
U mnie było to samo, czyli po aktualizacji wskoczyły widgety z YAHOO, które się niestety nie nadają do niczego. Po spędzeniu paru godzin nad przywróceniem starych widgetów z Youtube, mogę stwierdzić, że stare chyba wiem jak to zrobić ( u mnie zadziałało). Trzeba ustawić kraj i język na Polski wtedy się wgrają automatycznie YouTube i AcuWeather.

Może komuś się przyda.
Pozdr.
Jak przywróciłeś widgety Youtube ?
 

ork10

New member
Witam !
Czy może mi ktoś najbardziej łopatologicznie wytłumaczyć co mam kupić żeby mieć po WiFi połączenie z komputerem i przeglądać Youtube. Byłem dziś w skepie, ale jakoś nikt ze sprzedawców nie potrafił mi doradzić. Dodam, że jakoś nigdzie nie widzę czegoś co w instrukcji jest nazwane "Samsung LAN adapter", a niby ma być to koniecznie samsunga.
 

razorex

New member
Pytanie o sklep

Czy ktoś może orientuje się w jakim sklepie można aktualnie nabyć Samsunga 46B7000, ponieważ we wszystkich w których sprawdzałem są niedostępne. Oczywiście w przyzwoitej cenie.
 

piotrkol

New member
.

Ja też szukam - i rezygnuję z modelu 7000 na rzecz 6000 - to samo oprócz internetu, B6000 można zrobić że czyta filmy tak jak 7000 i jest w starej cenie. B7000 ma być dostępny w większości sklepów internetowych pod koniec tygodnia, lecz cena.... na pewno nie będzie niższa - taką informację uzyskałem w większości sklepów. POWODZENIA w poszukiwaniu
 

rbialas1

New member
Problem z Youtube cd.

Wladek_76 napisał:
U mnie było to samo, czyli po aktualizacji wskoczyły widgety z YAHOO, które się niestety nie nadają do niczego. Po spędzeniu paru godzin nad przywróceniem starych widgetów z Youtube, mogę stwierdzić, że stare chyba wiem jak to zrobić ( u mnie zadziałało). Trzeba ustawić kraj i język na Polski wtedy się wgrają automatycznie YouTube i AcuWeather.

Może komuś się przyda.
Pozdr.


A możesz coś bliżej napisać w którym miejscu to ustawiłeś ? U mnie można język zmienić tylko w ustawieniach w menu głównym. Zmiana kraju jest niemożliwa (przynajmniej ja nie widzę takiej możliwości)- brak Polski w opcjach wyboru kraju. Będę wdzięczny za info. Udało mi się wrócić do ustawień jak po zakupie (wchodząc do menu serwisowego i resetując sprzęt) i wtedy youtube wraca. Chciałbym jednak używać nowego firmware ale nowe widgety są bez sensu.
 
Ostatnia edycja:

edii2

New member
mam do odebrania 55" w sklepie w Warszawie za 9300zl jak ktos zainteresowany prosze napisac.Bylem niecierpliwy i kupilem 2 tyg temu za 11500.
 

razorex

New member
"B6000 można zrobić że czyta filmy tak jak 7000". Co dokładniej masz na mysli? Szczerze powiem, że najbardziej interesuje mnie .mkv, ale z tego co czytałem to B6000 również je odtwarza, jeżeli się myle to mnie popraw :)
 

Krzychu1

New member
jaro69
Zadałem pytanie sprzedającemu czy na pewno ten wieszak pasuje do
UE46B7000.
thx

No właśnie... :( w kontekście powyższych wypowiedzi... Czy ktoś ma linka do jakiegoś sklepu internetowego.. gdzie można nabyć UE46B7000... oczywiście z zadowalającą :) ceną.
... a może poczekać... że stanieją... :?:
 
Ostatnia edycja:

Max123

New member
piotrkol napisał:
Ja też szukam - i rezygnuję z modelu 7000 na rzecz 6000 - to samo oprócz internetu
Niezupełnie, oprócz braku internetu, ta seria nie ma DLNA, CL i co dla mnie ważne, podglądu PIP...
 

ork10

New member
Max123 napisał:
Niezupełnie, oprócz braku internetu, ta seria nie ma DLNA, CL i co dla mnie ważne, podglądu PIP...

Moim zdaniem to akurat ten PIP jest niewiele warty, zresztą tego nie rozumiem 10 lat temu wszystkie lepsze tv miały 2 głowice, teraz to tv za 10tys. nie mają PIP'y z prawdziwego zdarzenia.
 

rbialas1

New member
rbialas1 napisał:
A możesz coś bliżej napisać w którym miejscu to ustawiłeś ? U mnie można język zmienić tylko w ustawieniach w menu głównym. Zmiana kraju jest niemożliwa (przynajmniej ja nie widzę takiej możliwości)- brak Polski w opcjach wyboru kraju. Będę wdzięczny za info. Udało mi się wrócić do ustawień jak po zakupie (wchodząc do menu serwisowego i resetując sprzęt) i wtedy youtube wraca. Chciałbym jednak używać nowego firmware ale nowe widgety są bez sensu.


Już MAM!! - sam sobie odpowiem :):) ale piszę żeby inni nie ślęczeli bez potrzeby. Po aktualizacji firmware żeby pozbyć się widgetów wystarczy uruchomić Plug&play i odzyskujemy youtube :). Niestety trzeba tv poustawiać od nowa ale to już małe piwo :) POZDRAWIAM:)
 

Max123

New member
ork10 napisał:
Moim zdaniem to akurat ten PIP jest niewiele warty, zresztą tego nie rozumiem 10 lat temu wszystkie lepsze tv miały 2 głowice, teraz to tv za 10tys. nie mają PIP'y z prawdziwego zdarzenia.
Ten też ma dwie głowice analogową i cyfrową, tak więc tych głowic musiałoby być cztery.
A podgląd przyda się, gdy jest długi blok reklamowy i w międzyczasie można się przełączyć na coś ciekawszego.
Zresztą od przybytku głowa nie boli...

PS Kiedy wreszcie będzie zapowiadany test???
 

Wladek_76

New member
Youtube cd.

Wieczorem dokładnie spiszę jak to się robi (przynajmniej u mnie), bo tak z głowy nie pamiętam. U mnie obecnie działa na nowym firmware.

Pozdr.
 

Wladek_76

New member
ork10 napisał:
Witam !
Czy może mi ktoś najbardziej łopatologicznie wytłumaczyć co mam kupić żeby mieć po WiFi połączenie z komputerem i przeglądać Youtube. Byłem dziś w skepie, ale jakoś nikt ze sprzedawców nie potrafił mi doradzić. Dodam, że jakoś nigdzie nie widzę czegoś co w instrukcji jest nazwane "Samsung LAN adapter", a niby ma być to koniecznie samsunga.


Z tego co czytałem w instrukcji ( albo gdzieś indziej) to po Wifi tylko internet działa, natomiast DLNA nie działa. Zastrzegam, że mogę się mylić.


Pozdr.
 

tycobb

New member
hmmm powiedzcie mi czym się różni B7000 od B7020?? :hmm: bo jakoś wiekszej różnicy nie dostrzegam :confused: a druga sprawa...czy ktoś już przerobił B6000 by można było oglądać via USB filmy?? jeśli tak to jak to zrobił :-D
 

razorex

New member
Z tego co wiem to tylko kolorem ramki 7020 ma jasne podświetlenie.

Znalazłem jakiś sposób, jednak sam nie testowałem, bo nie mam na czym:

Kod:
Service Modus 
Control
Sub Option
WISELINK MOVIE, WISELINK WRITE & HIGH DEVI na ON
 

tycobb

New member
razorex ma racje...jedyna rzecz, która różni te dwa LCD to kolor ramki :roll:
a ktoś już testował sposób, który przytoczył razorex??
 
Do góry