Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

Max123

New member
Skąd można pobrać instrukcję obsługi w pdf, co bym mógł sobie ją wydrukować, bo ta na pendrivie nie nadaje się do bezpośredniego wydruku (chyba że po pracochłonnej obróbce w edytorze grafiki), a czytanie na ekranie i jednoczesne majstrowanie przy pilocie i grafice TV jest niemożliwe. Samsung poszedł na duże skróty nie wydając instrukcji w postaci papierowej.

PS1 Gdzie można zapoznać się z testami Kikiego?

PS2 Funkcja internetu przydatna, ale brakuje nowych widgetów, a te co są:
serwis pogodowy - dotyczy TYLKO Warszawy (jak to zmienić?)
serwis YouTube nie ma możliwości wyszukiwania
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nowaczyk - test oczywiście w nocy.

Max123 - Test Już jest zakończony -jutro będzie zaczepiony w strefie
testów :D
 

ork10

New member
Adamus93 napisał:
Siemka,
Mam wielka prosbe: pomozcie mi wybrac UE40B7000 czy LE40A786.
Bede wdzieczny.

Weż to co ci bardziej pasuje. Ten drugi nie ma mpeg4 i to go w moich oczach dyskwalifikuje, ale zawsze będziesz mógł dokupić dodatkowe pudełko. Ten pierwszy "najcieńszy tv świata" poczytaj, ja go mam i jestem zadowolony, choć nie jest idealny.
 

Max123

New member
Zarejestrowałem się w serwisie YouTube, ale nie wiem jak korzystać z zakładki Ulubione? Na stronach portalu dodałem do Ulubionych filmy, tylko jak je teraz odtworzyć na ekranie TV?
 

Adamus93

New member
Ten telewizor ma glownie sluzyc do grania na konsolach: xbox360, ps3 i do ogladania filmow na blu-ray.

Ork10 napisales, ze UE40B7000 nie jest idealny, dlaczego? Jakbys mogl napisac jakie ma wady?
Dzieki!
 

Max123

New member
Content Library & serwis YouTube

Pobrałem ze strony Samsunga nowe zawartości Content Library, rozpakowałem, przeniosłem na pendrive, podłączyłem do TV zgodnie z instrukcją i TV nic mi nie wykrywa... Proszę o jakąś podpowiedź, jak dodać np. nowe Galerie do Content Library?

Ponawiam zapytanie, jak uaktywnić zakładkę Ulubione serwisu YouTube? Wcześniej zarejestrowałem się poprzez internet i utworzyłem własne konto.
 

Tomek_T

New member
Max123 napisał:
Zarejestrowałem się w serwisie YouTube, ale nie wiem jak korzystać z zakładki Ulubione? Na stronach portalu dodałem do Ulubionych filmy, tylko jak je teraz odtworzyć na ekranie TV?

W TV po wejściu w internet wchodzisz w ustawienia, dalej poj.log(SSO) > stwórz konto.
Tutaj wpisujesz login i hasło DLA KONTA TV i dalej wpisujesz login i hasło z YouTube, po zweryfikowaniu wszystko powinno działać.
Ps. Nie zapomni po tym wszystkim wchodząc w internet TV logować sie na twoje konto TV (czerwony ;) )
 

mari_p

New member
Korzystanie z mediów na komputerze

Czy ktoś już przyglądał się odtwarzaniu np. filmów z kompa bezprzewodowo... Dokładnie interesuje mnie odtwarzanie filmów z innego katalogu niż video na dysku c. Jak to zmienić? Klikając nawet na folder wszystkie media pokazuje mi filmy tylko z tego katalogu :(
???
 

Tomek_T

New member
mari_p napisał:
Czy ktoś już przyglądał się odtwarzaniu np. filmów z kompa bezprzewodowo... Dokładnie interesuje mnie odtwarzanie filmów z innego katalogu niż video na dysku c. Jak to zmienić? Klikając nawet na folder wszystkie media pokazuje mi filmy tylko z tego katalogu :(
???

Polecam "SAMSUNG PC Share Manager", udostępniasz folder który chcesz niezależnie od partycji na której się znajduje. U mnie działa bez problemów.:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

Max123

New member
Tomek_T napisał:
Nie zapomni po tym wszystkim wchodząc w internet TV logować sie na twoje konto TV (czerwony ;) )
Wielkie dzięki, nie zauważyłem tego czerwonego kwadracika logowania na dole ekranu, serwis śmiga bezproblemowo, choć wkurza mnie ta prognoza pogody TYLKO dla warszawki!!!

Pozostał problem Content Library, wprowadzanie przed pobraniem materiału jakiegoś numeru UDN, choć i bez niego można taką zawartość ze strony Samsunga pobrać.
 

Krzychu1

New member
Wieszak...?

Może ktoś ma namiar na dobry wieszak... ale pasował by mi taki z ustawem góra-dół ...i prawo-lewo... /nie wiem czy takie są... /do 46B7000/
Z góry dzięki.. :)
 

Wladek_76

New member
rbialas1 napisał:
A na jakim sofcie ? bo niestety po zmianie softu na nowy Youtube znika i nic nie pomaga - czy ktoś wie co ztym zrobić ???

U mnie było to samo, czyli po aktualizacji wskoczyły widgety z YAHOO, które się niestety nie nadają do niczego. Po spędzeniu paru godzin nad przywróceniem starych widgetów z Youtube, mogę stwierdzić, że stare chyba wiem jak to zrobić ( u mnie zadziałało). Trzeba ustawić kraj i język na Polski wtedy się wgrają automatycznie YouTube i AcuWeather.

Może komuś się przyda.
Pozdr.
 
Do góry