Samsung 82" vs Sony 85" vs LG 86"?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tester z YT pozbył sie jednak topowego Oleda 83" od Sony na rzecz 98" TCL.
No i nie dziwie się, gdzieś od połowy porusza luźno kluczowe kwestie dot. jakości, bez farmazolenia z jakimiś tabelkami/wykresami. Domyślam się, że i tak wciaga mojego 82", co przy tej przekątnej uważam za duży sukces - a w praktyce kupę radochy.

[Youtube]d4Awgm7kK2I[/youtube]
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Przekątna sztos niech wprowadza szybko sony, samsung, lg to może będzie większa konkurencja i będzie taniej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cena do jakości to jest mega tanio. SOny czy Samsung - musisz liczyć że będzie dwa lub trzy razy drożej . Tak jak LG 97 Oled za 139.000 zł
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Soundbar do wyboru na PW lub Stolik Astral ( waży 150 kg).

291714564_5365543263507421_1440516086313445934_n.jpg
Jaką szerokość ma ten stolik?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tester z YT pozbył sie jednak topowego Oleda 83" od Sony na rzecz 98" TCL.
No i nie dziwie się, gdzieś od połowy porusza luźno kluczowe kwestie dot. jakości, bez farmazolenia z jakimiś tabelkami/wykresami. Domyślam się, że i tak wciaga mojego 82", co przy tej przekątnej uważam za duży sukces - a w praktyce kupę radochy.

Coś się chyba kroi :D
 

wucash

Active member
Bez reklam
Jak zejdzie poniżej 20k to będzie gorący towar na rynku - też zacznę szukać kupca na swoje 85 ;)
Pomijając czy się komu stolik podoba czy nie to rzeczywiście powieszenie tego bydlaka to już nie przelewki. Tak jak pisze armanig logistyka przy tej wielkości to już sporo zabawy...
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Napiszcie do Kikiego, może jeszcze się uda załapać na cenę poniżej 20k. Była ograniczona czasowo.

U mnie ten TV nie wejdzie, a kurde przygarnąłbym gada. Jest wielkości ekranu jaki miałem wcześniej w duecie z Sony HW55. Na tym małym 82" nie czuje takiej radości oglądania jak było na projektorze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry