Samsung 82" vs Sony 85" vs LG 86"?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To właśnie jest radość.
Jak testujemy gry to 82" jest z odległości 1,5m i jest jak dla mnie - super, super.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wolałbym kawalerkę kupić za tą kwotę, a po roku wynajmu za free strzelić sobie tego TLC 98" ; )
Widzę sporo tych TLC po domach u jutuberów, szczególnie w USA, a tam chyba nawet lepiej się sprzedaje jak Samsung, niemniej dla mnie to nie ma znaczenia, Sony, Samsung, TLC, istotny jest stosunek ceny do jakości, a w tym wypadku przekątnej i ta nie ma sobie równych.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W sklepach teoretycznie już jest dostępny z dostawą na "jutro", a jak jest trzeba by podzwonić lub zapytać Kikiego.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Taka sytuacja - mam tablety z ekranami Amoled którę służą u mnie do monitoringu, małe zgrabne, jest podgląd.
Jeden chodzi gdzieś pół roku (?) nie dłużej i to też z przerwami.
Aplikacja monitoringu wyświetla zawsze datę/godzinę w lewym górnym rogu.

Całkiem przypadkiem dziś sprawdziłem w apce do testowania i takie oto kwiatki się WYPALIŁY.
Ciekawe, że jest tam data 2022.03 ; ) - domyślam się, że wówczas miałem inne ujęcie z monitoringu, bardziej podatne kontrastowo na wypalenia.

Przebarwienia to kwestia aparatu, ciężko złapać ujęcie, ale wypalenia widać na żywo jeszcze bardziej.






 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak sie pauzuje PH, to nie dziwne ; )
Ciekawe kiedy rozdziwicze Oleda od PC.
Śmieszne jest to, że reszta monitorów LCD które świecą nonstop od ponad 10 lat nie mają wypaleń (może ktoś wierzyć lub nie, lotto mi to). Zresztą mój Samek 82" też pauzowany czasami po kilka godzin dziennie i świeci jak nowy, a szkoda, bo nie mam pretekstu do wymiany.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak sie pauzuje PH, to nie dziwne ; )

To było od tapety ;)
1473731913728083297.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tablety Samsunga. Przesunąłem czas/date na drugą stronę, z ciekawości sprawdzę ile tutaj zajmie wypalanie - licząc od dziś.
 
Do góry