Samsung 82" vs Sony 85" vs LG 86"?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak wygląda obecnie u mnie YT, na dole wielki czarny pas, niemal na pół ekranu, a na górze nazwa filmu z czarnym tłem. Wcześniej tak nie było.

 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak zwykle coś spie... :D
U mnie też jest inaczej i mam nadzieję,że to poprawią,albo wrócą do poprzednich ustawień (parę miesięcy temu też kombinowali i dali sobie spokój).
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Im się ewidentnie nudzi, mają tam pewnie dział "oprawy szaty graficznej" na pensjach za grube siano i cudują co kwartał, żeby szefostwo widziało jakieś ruchy, nie ma bata.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ten 100-calowy monitorek (100BZ40J) ponoć nieźle sprawuje się też jako TV,ale i swoje kosztuje...
sony-100-bravia-pro-1-3.jpeg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Da się? Już działa, wszyscy jak widać zadowoleni ; )

U mnie też już wrócili do poprzednich ustawień i teraz mają 3 miesiące laby ;)
Powinni dodać w telewizorze (w aplikacji) opcje sortowania (data przesłania,jakość,długość) oraz możliwość czytania i dodawania komentarzy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Znowu kwiatki z YT.
Po uruchomieniu jakiegokolwiek filmu pokazuje się mała miniatura na środku ekranu z obrazkiem, bez wideo, ale w tle leci dźwięk z tego filmu.

Wcześniej słuchałem muzyki, tam są właśnie takie obrazki z albumem wykonawcy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kup, podłącz, owiń czerwoną kokardą i powiedz, że to prezent. W czym problem ; )
Te 77" to jakieś śmieszne pieniądze teraz kosztuje, nie ma się nad czym zastanawiać.
Jak pomyślę ile kiedyś płaciłem za plazmy w tym Kuro, czy nawet LCD 55" (grubo ponad 10k), a tu mamy 83" i to w oledzie, to nic, tylko brać.

Gdyby 2 lata temu ten oled 83" był w takiej cenie, to brałbym bez zastanowienia, szczególnie, że w tej cenie miałem już brać Sony 85" leda.
Teraz też bym wziął, ale jak widzę jak uzytkuje tv, to załatwiłbym go w rok.
Dochodzi jeszcze kwestia zapowiedzianych większych przekatnych 88" itd. czy mikroledach i już wybór oleda nie jest taki oczywisty.

Szkoda, że te oledy są podatne na wypalenia, gdyby nie to, wziąłbym go.




Widz polega na tym, że mnie Samsung nie irytuje, a wręcz jestem z niego zadowolony ; )
Godzinami mam na pauzie, zero wypaleń, Tizen i świetna płynność w grach.
Zero problemów, a nawet jak padnie (mimo 5 lat gwarancji), to równie chętnie podmienię na coś większego i to z uśmiechem :D
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdyby weszły szumnie zapowiadane microledy - z zapowiadaną specyfikacją, to zapewne obecny Oled skończyłby żywot niczym PDP.

Który purysta kupiłby Oleda, więdząc, że Microled może dać 4000 nitów i brak wypaleń, co czyni tą technologię niemal idealną, ale to na papierze.
 
Do góry