Samsung 55ks7000, 55ks6470 czy LG 55eg910v

ARKOT

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ma go tez Media Markt w Holandii wiec i u nas sie pojawi szybko. Oprócz tego co pisałem poprawiono żywotność panelu Oled. Zmieniono tez mechanizm zabezpieczenia przed wypalaniem udoskonalono lokalne podświetlenie pikseli. Jakoś pod koniec maja była wielka promocja nowych Oled w Belgii i wszędzie o tym gadano. Tu LG i Panasonic sa bardzo popularne. Ale LG głównie w telewizorach. W telefonach Samsung Huawey i iPhone.
 

tomekszm

New member
Ten lg-55eg9a7v nie jest złym pomysłem pod warunkiem dobrej ceny ~5tys. Dobra alternatywa dla telewizorów LED ze średniej półki i starszego OLEDa 55EG910v. 8tys - dla mnie za dużo i ogólnie chyba nieadekwatna cena, pewnie dlatego też póki co cicho o tym TV i nie ma hitu sprzedaży.
 

ARKOT

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cena jest wysoka bo to nowość. Na pewno spadnie. Za tyle to we wspomnianym sklepie można kupić C7. Kosztuje w promocji trochę ponad 2 tys Euro. To mniej więcej tyle co QLED Samsunga czy Sony serii XE93xx. Każdy musi wybrać sam. Kolega mi napisał e-mail, ze w Holandii jest promocja na Oleda. 10 procent rabatu od ceny wyjściowej czyli jakieś 180 Euro i minus 250 Euro zwraca LG po wysłaniu kodu kreskowego i rejestracji. A to już wychodzi całkiem dobrze. Materiały 4K owszem sa dostępne ale mało. W Polsce Orange przymierza sie do oferty z programami UHD. Tylko co z tego skoro bedą tak skompresowane, ze efektu nie będzie.
 

ARKOT

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zdjęcia zrobiłem tylko co z tego jak z powodu awarii klimatyzacji wszystkie telewizory wylaczone
 

Attachments

  • IMG_3319.jpg
    IMG_3319.jpg
    41,1 KB · Wyś: 55
  • IMG_3321.jpg
    IMG_3321.jpg
    26,3 KB · Wyś: 67

tomekszm

New member
żeby nie zaczynać nowego wątka, może ktoś się wypowie na temat LG 55UH950V? Zastanawiam się jeszcze właśnie nad nim i ew. 55KS8000.
 

sosinson

New member
Rozpatrywałem kupno 4k hdr samsung 55mu7002 (4300) albo sony 55xe8505 (4700), kiki zaproponował tcl 55 xess x2 (5000zł). Zgłebiając wiedzę na temat qled i oled zacząłem zastanawiać się czy nie kupić jednak full hd lg 55EG9A7 (5200) bo: telewizor głównie ma służyć do oglądania tv upc (sport,filmy), głównie wieczorami, z odległości ok3,5m. Od czasu do czasu do pogrania w fife. Dźwięk z głośników zewnętrznych. Dobry wybór ten lg?
 
Do góry