Samsung 48H6400 vs Panasonic 48AS640

psiaja

Member
Plazme mozna jeszcze kupic w sklepie.Mam wieksze zaufanie do panasonica niz samsuga.Samsung jest bardziej awaryjny.
przyklad
http://www.hdtv.com.pl/forum/979235-post581.html
http://www.hdtv.com.pl/forum/976056-post577.html
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9fcc6afcf25d.jpg

Może i rzeczywiście Samsung stosuje postarzanie produktu, by nakręcać rynek, tylko pokaż mi firmę, której by na tym nie zależało (temat telewizora Sony , który zepsuł się m-c po wygaśnięciu gwarancji).. Możesz pisać o w/w, ale nie zapominaj jednocześnie, że Samsung sprzedaje multum sprzętu, więc jest większa szansa, że coś się zepsuje i dotyczy to też modeli premium..
Pamiętaj, że i Mercedesy się psują a firma przeprowadza akcje serwisowe, bo coś tam jest skopane.. więc nie siej głupot
 

andreas2012

New member
Panasonic czy Samsung

Jakosc obrazu tylko Panasonic! !!! Tutaj nie ma nawet o czym rozmawiać.


Smart i inne funkcje mozna pomyslec o Samsungu
Tylko pytanie czy chcemy ogladac czy chwalic sie smartem i iloscia ustawien ....
 

mafia35

New member
Bez reklam
Na czym opierasz swoją opinię? Na testach tylko z tego forum?
A może profesjonalnie zajmujesz się kalibracją itp?

Nie jest to tv zły. Jest dobry, ale nie najlepszy.
 
Ostatnia edycja:

jabird

Member
sport na panasonicu as640

Witam.
Mam pytanie do użytkowników panasonica as640. Jak jest z oglądaniem sportu na tym tv (piłka nożna, tenis, siatkówka) Czy nie ma problemu z widocznoscią piłki, czy obraz jest płynny?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszyscy co mają twierdzą tak samo - obraz się nie przycina w AS 640.
Jesteś niebieski - więc masz specjalną ofertę, kalibracja gratis i radyjko gratis
 

Pyjter24

New member
Witam, chciałbym odświeżyć temat, jako że zastanawiam sie nad zakupem TV.
Obecnie rozpatruje:

Panasonic TX-48AS640
Panasonic TX-47AS650
Samsung UE48H6400

Czytam fora, testy i trudno zdecydować się na jakiś z tych modeli. Interesuje mnie przede wszystkim dobra jakość obrazu, również na TV naziemnej.

Bardzo prosiłbym o typy. Ostatnia porada, TV dla ojca była trafiona(wtedy philips)
 

TV3D

New member
Bez reklam
Witam, chciałbym odświeżyć temat, jako że zastanawiam sie nad zakupem TV.
Obecnie rozpatruje:

Panasonic TX-48AS640
Panasonic TX-47AS650



Czytam fora, testy i trudno zdecydować się na jakiś z tych modeli. Interesuje mnie przede wszystkim dobra jakość obrazu, również na TV naziemnej.


Z tych Panasów który polecacie?
 

krzysiek_

Klub HDTV.com.pl
vip
Po przeczytaniu całości wątku można stwierdzić, że panas jest bardzo dobrym rozwiązaniem na wszystko ale jeżeli chodzi o smart lepszy samsung, a np jeżeli chodzi o filmy w 3d, który z nich lepiej np sobie radzi ? I jak np z grami na konsolach ps4 czy Xbox one ? Co będzie lepszym rozwiązaniem dla oczu ?
I tak ogólnie na którym z nich obraz będzie płynniejszy podczas oglądania filmów ? Czy taki sam ?
I pytanie jeszcze jedno istotne czym różni się panas as640 od 640e ?
 
Ostatnia edycja:

krzysiek_

Klub HDTV.com.pl
vip
Oglądałem wczoraj dwa te modele i kolory faktycznie na samsung są bardziej cukierkowe, panas znowu taki był ciemniejszy chciałbym jakoś optymalnie je oba ustawić żeby porównać bo na trybie normalnym w samsung wydawało się wszystko jakieś ładniejsze (może zależy od materiału jaki jest puszczany) a panas stał przy samej ziemi i to było jakies ciemne i tak słabo wyglądało w porównaniu do samsunga czy dlatego ze stał na ziemi i patrzyłem na niego z innej perspektywy ?
 
Do góry