Samo życie...

WlodekZ

New member
ccd130e7a057bdd07f5f247d2205c4f6.jpg


Padłem...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dobre buty ale do chodzenia po oceanie, gdzie ma co gryźć w kostki ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Takie tam typowe w autobusie.
Jak ja się cieszę, że nie muszę takich rzeczy oglądać na żywo i korzystać z tych przybytków komunikacji publicznej:

[youtube]n7_oErIKHZw[/youtube]
 

bokciu

Banned
Niebywała jest znieczulica, na takie skandaliczne zachowania. Tę policję to powinni zawiadomić pasażerowie, kierowca nie powinien ich wypuszczać do przyjazdu stróżów prawa, a nagrywający udostępnić film jako dowód.
Naruszenie nietykalności, obraza, pomówienia, używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym oraz haniebne zachowanie - to tylko niektóre zarzuty jakie powinny zostać im postawione.
Nie pojmuję jak można biernie stać i tylko obserwować takie zwyrodnialstwo.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Na mnie by trafiła to bym nie patrzył ze baba... bez jedynki byłoby jej jeszcze weselej... :) hehe żart ale tak to się powinno załatwić ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Prawda jest taka, ze w naszym kraju takich freaków jest jeszcze stosunkowo mało (piszę o "piosenkarce"). Za granicą, to codzienność i nikt nawet nie zwraca na to uwagi.
Co do wcześniejszego postu, to mam podobne zdanie do Borixona. Patologii nie brakuje.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

ekstraMirek

New member
Dla mężczyzn z serii samo życie polecam ten artykuł kobiety.pl/zwiazki-i-seks/co-mezczyzna-musi-wiedziec-o-kobiecym-libido
Z pewnością wam się przyda, żeby lepiej zrozumieć swoją kobietę.
 
Do góry