Samo życie...

HappyJohnnyM

New member
Ni mógłbym tak mieć. Dla mnie wygląda to tak jakby ustawione było tylko tymczasowo :) Coś jak siedzenie przez tydzień na kartonie z krzesłem, bo nie ma czasu go rozpakować i złożyć ;-)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Trzeba ratować dzietność w Polsce bo w aktualnej sytuacji więcej rodzi się za granicą. Poza tym może to w końcu da do myślenia głupim małolatom rozkładającym nogi w klubach co sobotę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapewne im da do myślenia, zapewne. Proponuję jeszcze prezerwatywy na recepte, a tabletki antykoncepcyjne po kilkumiesięcznym szkoleniu w katechezie przedmałżeńskiej.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Heh co się tak przejąłeś tą wiadomością, tym bardziej, że póki co podał ją tvn(słabe źródło). Teraz po prostu małolata będzie musiała się dużo nawstydzić aby dostać taką receptę. Poza tym te tabletki chyba mają jakieś skutki uboczne?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piszę pół żartem pół serio, lotto mi to. Ot, poranna porcja nowości z kraju.
A co do zawstydzonej małolaty, to proszę mnie nie rozśmieszać z rana ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja z rana zastanawiam się na jaki adres mam wysłać do Belgii opakowanie kolorowej kredy. Podobno jest to nowa broń Unii Europejskiej na walkę z Terrorystami.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Heh co się tak przejąłeś tą wiadomością, tym bardziej, że póki co podał ją tvn(słabe źródło). Teraz po prostu małolata będzie musiała się dużo nawstydzić aby dostać taką receptę. Poza tym te tabletki chyba mają jakieś skutki uboczne?
TVN (słabe źródło?) podaj jakieś lepsze.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
TVN był, jest i będzie zawsze antypisowski i antykościelony. W pierwszej kolejności wykorzystują wszelkie newsy, którymi da się atakować te dwie grupy. W tym przypadku zaraz będzie nagonka, że PIS i KLER wprowadzają średniowiecze zabraniając laskom zapobiegać ciąży.

Niestety w naszym kraju nie ma rzetelnego źródła, za dużo tutaj kapitału niemieckiego.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
TVN nie jest niemiecki, rozumiem, że nie można wg Ciebie nic mówić o pedofilach w czarnych sukienkach, a jeżeli chodzi o pis to można mówić tylko same pozytywy (tylko jakie?) tak jak teraz w tvpis?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie jestem za Pisem, a tym bardziej za PO, ale myślę, że akurat więcej pozytywów mógłbym powiedzieć o partii małego króla. Co do panów w czarnych sukniach w innym wątku odnośnie filmu spotlight wyraziłem już swoje zdanie. Żebyś nie musiał szukać podpowiem Ci, że powinno się o nich mówić i to jak najwięcej. Całą to pedofilską aferę kościoła trzeba wyciągnąć i pokazać ludziom jak się kara pedofilie w kościele tzn. jak się przerzuca takiego delikwenta od parafii do parafii.

Może zakończmy już tą dyskusje bo wchodzi ona na drogę polityczną, a w tej nigdy nie da się dojść do konsensusu.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Uniemozliwianie, czy utrudnianie dostepu do antykoncepcji, ma podloze swiatopogladowe, zas w panstwie swieckim, polityczne * Jesli wiec wyrzucasz z listy dozwolonych o polityce, pozostana Ci wylacznie "igrzyska". O to chodzi wladzy od mileniow, zeby tluszcza nie zajmowala sobie glow i serc, niczym wiecej jak igrzyskami.
Jeszcze cwierc wieku temu, w Irlandii, w ktorej za sznurki wladzy, pociagal katolicki biskup i w laickiej Rumunii, rzadzonej przez ateistyczna partie i Slonce Karpat, obrot pigulkami antykoncepcyjnymi i prezerwatywami, tez byl nielegalny.
Polska, przynajmniej w tym wzgledzie, nie byla wiec na czarnym koncu. Nie mielismy za to wolnych mediow. Jakze iromicznie brzmie te wypowiedzi o "niemieckim kapitale", czy animozjach prywatnych stacji telewizyjnych, wobec tego co sie dzieje w telewizji publicznej.
Ale jak to mistrz Jan pisal
Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.
 

pantomima

Banned
Heh co się tak przejąłeś tą wiadomością, tym bardziej, że póki co podał ją tvn(słabe źródło). Teraz po prostu małolata będzie musiała się dużo nawstydzić aby dostać taką receptę. Poza tym te tabletki chyba mają jakieś skutki uboczne?

A ktore nie maja ;) , nie ma takich .

Decyzja o ktorej mowa podjeta zakladam zostala'w'Toruniu ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami, ale chodźmy się napić by zakończyć politykę na forum. Proszę, niech to będzie jedyne miejsce apolityczne. Wstaję rano - polityka, w południe pamiętniki z wakacji, wieczorem polityka. Dajcie żyć :D. Może chociaż tu logujmy się nadal z radością!
 

cezary69

New member
Bez reklam
Dla tych co chca mieć aktywne chłodzenie newralgicznych punktów tv :D
 

Attachments

  • 6161667726_3.jpg
    6161667726_3.jpg
    30,5 KB · Wyś: 50
Do góry