Są już nowe rewelacyjne ceny na najnowsze modele TCLa serii C70.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, jest potwierdzenie że modele 49" 55", 65" C70 wjeżdżają w poniedziałek.
I Ci co się zapisali i się zapiszą dostaną w pierwszej kolejności.
Dla niebieskich kalibracja profesjonalna gratis, pilot do obsługi głosowej - gratis.
 

witia24

New member
a ile dla niebieskich 55 albo 65 bo mnie kusi oczywiscie z pilotem i kalibracja i czy to jest martyca 10 bit bo na forum francuskim pisze 8+....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Matryca jest 10 bit bo specyfikacja podaj w drugiej kolumnie ilość kolorów dokładnie tyle ile jest w matrycy 10 Bit.
Ceny podałem na PW.
 

jurasikk

New member
To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich.
Chciałem wymienić swój telewizor stary około 8 letni Samsung 32" (full HD, który działa bezproblemowo i jest skonfigurowany z android boxem)
na coś większego , myślę o 49" .
Szukałem na morele (gdzie miałem bon na 400zł) , sprawdzałem Philips PUS 6561, ale poczytałem o problemach z ty tv i zainteresowałem się modelami TCL P60 no i nowszym C70, przeczytałem wszystkie opinie i testy.
W związku z tym chciałbym zapytać o ceny tych modeli , warunki zakupu i płatności , ponieważ na stronie audiovideo.com.pl , nie widzę tych modeli - są na zamówienie ?
 

ziolkopl

New member
Czy porównując C70 w wersji 55" i 49" to faktycznie w tej mniejszej nie ma głośników JBL'a? Tak przynajmniej wygląda to na stronie JBL. Czy są jescze jakieś inne różnice?


Oczywiście miało być na stronie TCL'a tak widać na zdjęciach i w opisie dla 49" nie ma głośników JBL'a
 
Ostatnia edycja:

marek206

Klub HDTV.com.pl
vip
Panasonic za 8 tyś?
To TCL za połową gra lepiej i ma dwa razy lepsze wyposażenie, trzy razy lepszy dźwięk, cztery razy większe możliwości.
A firma TCL odrobiła lekcje i wie dokładnie czego potrzebują kupujący.
Oby jakościowo dorównał parametrom i był urządzeniem na wiele lat,noszę się z zamiarem kupna telewizora na jesień i powoli zaczynam zagłębiać się w testy.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...etych-kolejnych-telewizorach.html#post1391482
19553834_1438334642894989_8849744722965652667_n.jpg
 

BankaiGoku

New member
1. Kiedy seria C70 będzie w sprzedaży?
2. Czy jest już jakiś pełny, oficjalny test?
3. Czy to prawda, że wersja 65" będzie na panelu 120hz?
 

stachuu0

New member
1. Kiedy seria C70 będzie w sprzedaży?
2. Czy jest już jakiś pełny, oficjalny test?
3. Czy to prawda, że wersja 65" będzie na panelu 120hz?

1. W sprzedaży jest już. W sieciówkach miała być do połowy lipca, ale będzie prawdopodobnie z jego końcem lub początkiem sierpnia.
2. Szukaj na konkurencyjnym forum.
3. 65 jest na panelu 60Hz, z tego co wiem to 75" ma być 120Hz, ale chyba jeszcze nikt tego nie potwierdził. Szukaj w specyfikacji producenta.
 
Ostatnia edycja:

fador88

New member
Witam, czy ktos juz dostal moze od Kikiego oferte na te TCL dla uzytkownikow niebieskich i moze sie pochwalic jak to wyglada?
 

Metabet

New member
Witam,
jakiś czas szukałem TV do 50 cali. Byłem już niemal zdecydowany na Panasonica TX-50EX700E, jednak na innym forum podpowiedziano mi bym się przyjrzał telewizorom TCL. Zgłębiając temat wpadłem na to forum, a później na ten wątek, przeczytałem testy i całą dyskusję. No i zdecydowałem się nabyć model U49C7006.

Pierwszy impuls, to było ściągnięcie przez Neo24, ale czytając wnikliwie, że u kikiego dostępny jest z bonusami - kalibracją i dodatkowym pilotem (o ten bonus jest aktualny).
 
Do góry