Rtv Euro Agd

maruco

New member
SzpiegU napisał:
ktos z wewnatrz? prosze bardzo. :) nie jestem co prawda pracownikiem kredytowym, lecz doradca klienta. to wciskanie ubezpieczenia czy perzedluzonej gwarancji nie jest niestety naszym wymyslem.w wielu przedsiebiorstwach uslugowych sa jakies parametry do wyrobienia. kazdy z was robilby tak samo, wiedzac iz wyrabiajac konkretny parametr moze zyskac kilkaset złotych do pensji... :roll: nie wyrabiajac tego parametru mozna co najwyzej zobaczyc najnizsza krajową. ;)

ja pracuje w firmie telekomunikacyjnej i jakos nie wciskam ludziom na siłe tego czego nie chcą - zawsze dobieram oferte optymalnie, a jeżeli chodzi o wynagrodzenie to myśle, że powinno byc mierzone oczywiście od sprzedazy, ale tez nie od tego ile sie "wcisnęło" dodatków a raczej zadowolenia klientów - u nas jest naet specjalny dział, który to sprawdza i z praktyki wiem, że lepiej miec zadowolonego klienta niz kilka us,łg więcej, zwłaszcza, że takie "niedomówienia" generują reklamacje, czyli w sumie przynoszą strate :/
 

SzpiegU

New member
to juz jest kwestia firmy. co do mojej to Twoja metoda daleko sie nie zachodzi niestety... pare osob probowalo, ale nie o to chodzi w tej firmie przynajmniej. tu sie nie patrzy na zadowolenie klienta tylko na szereg cyferek w kilku kolumnach, ktore moga sie schrzanic jedna lipna transakcja... kazdy proboje jakos zarobic. ;)
 

demografik

New member
Towar z EuroRTVAgd - foto

Dziś dostałem do domu zamówioną w sobotę B550.
Poniżej fotki z tego co zastałem po zdjęciu strasznie zdezelowanego(mokrego) pudełka...

b550b.jpg


b550c.jpg


CO ciekawe, pierwsza szyba jest cała, pęknięcia są pod nią, na samym panelu!

Pech chciał, że nie podłączyłem go przy kurierze...
OD razu zadzwoniłem aby złożyć reklamacje(gość od zamówień internetowych jest do 17tej tylko ale udało mi się go złapać po 18tej...).
Jutro mają przywieźć nowy egzemplarz a zabrać ten...
Uffff....

Od dziś będę sprawdzał każdą paczkę przy kurierze!

PS> Uwaga na dostawców z Euro!
 
Ostatnia edycja:

robotxx

New member
zdezelowane pudlo , mokre a ty nie sprawdzasz przy kurierze....

SZACUNEK dla euro ze chca go wogole wymienic , bo wcale nie musza.
 

demografik

New member
Sprawdziłem, w sensie wyjęliśmy z pudła ale to się nie rzuciło od razu w oczy.
Stawiając normalnie na szafce RTV nie widać tego zupełnie. Dopiero pod światło albo w świetle lampy błyskowej.
Zauważyłem to 5min. po wyjściu kuriera...

Oczywiście rozumiem, że różne rzeczy się zdarzają i nie mam im tego za złe. Człowiek uczy się przez całe życie...
 
Ostatnia edycja:

SzpiegU

New member
no, bywa. ;p wyglada jakby w poziomie jechal... a moze z auta spadl. rozne rzeczy sie zdarzaja. ;p jak kierownik spoko to wymieni bez problemu. ;)
 

SzpiegU

New member
mogl tez popekac po paru minutach grania, czego również byłem przypadkiem. np gdy na eskpozycji po godzinie grania posypala sie plazma samsunga 50 cali, byla zle zmontowana i jakies naprezenia moze...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli Ci wymienią to szacunek dla sklepu.
Wcale nie musieli.
Kiedy jest taki skutek jak widać na zdjęciach ?
Gdy telewizor razem z pudłam przewróci się na stronę ekranu.
 

jurislawek

New member
jak to jest z tymi ratami 30x0 mozna placic wiecej niz jedna w miesiacu, i czy od razu dostaje sie wszystkie 30 wplat na kazdy miesiac czy przysylaja je w jakims czasie
 

luki_R

New member
jurislawek napisał:
jak to jest z tymi ratami 30x0 mozna placic wiecej niz jedna w miesiacu, i czy od razu dostaje sie wszystkie 30 wplat na kazdy miesiac czy przysylaja je w jakims czasie
Jak brałem TV na raty w RTV to dostałem wszystkie druczki, więc można było w jednym miesiącu zapłacić nawet całość (bank Cetelem). Oczywiście druczki przysyłają w ciągu kilku dni z banku.
 

jurislawek

New member
i zakupilem tv kdl40z5500 w ratach 30x0, pani grzecznie zapytala o czy chce ubezpieczenie czy jeszcze gwarancja dodatkowa a ja grzecznie powiedzialem ze chce sama cene tv na raty a pan dobrze i 15minut czekalem na decyzje i tv od wczoraj w domu :D odrazu wizalem cyfre z philips pvr hd i jakosc niezla na hd moid, na sd przez hdmi dobra, scart umiarkowana.
 

SzpiegU

New member
ale pewnie ratałka razem ze sprzedawcą flugali ostro, że takiego gołego strucla wziąłeś bez akcesoriów, gwarancji i ubezpieczenia... ;p
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
jurislawek napisał:
i zakupilem tv kdl40z5500 w ratach 30x0, pani grzecznie zapytala o czy chce ubezpieczenie czy jeszcze gwarancja dodatkowa a ja grzecznie powiedzialem ze chce sama cene tv na raty a pan dobrze i 15minut czekalem na decyzje i tv od wczoraj w domu :D odrazu wizalem cyfre z philips pvr hd i jakosc niezla na hd moid, na sd przez hdmi dobra, scart umiarkowana.

no to znalezli kolejnego frajera, powodzenia!!!!!
 

rhd

New member
Ostatnio w Euro kupiłem kdl-s5600 i jestem zadowolony z ceny i obsługi, choć mają tam niezłe zamieszanie.... Okazało się , że TV był na stanie w sklepie ale sprzedawca nie mógł go znaleść...!!?? W magazynie też szukał i nic:-D telewizor przepadł:niewiem: Zakupu musiałem dokonać w innym EuroAGD tam już było lepiej. Ogólnie, to pracownicy o sprzęcie wiedzą tyle co nic. Jak zapytałem o kino domowe, parametry i modele to Pan sprzedawca miał niezły rebus.... tłumaczył ,że on się tym nie zajmuje a kolegi nie ma (super podejście do klienta)
Zakupy w tym sklepie polecam ale po wcześniejszym poczytaniu recenzji-opini o kupowanym sprzęcie w przeciwnym wypadku sprzedawcy wcisną nam wszystko, łącznie z ubezpieczeniem i płatną gwarancją na 5 lat.
 

kriswas

Member
Bez reklam
@jurislawek
i zakupilem tv kdl40z5500 w ratach 30x0, pani grzecznie zapytala o czy chce ubezpieczenie czy jeszcze gwarancja dodatkowa a ja grzecznie powiedzialem ze chce sama cene tv na raty a pan dobrze i 15minut czekalem na decyzje i tv od wczoraj w domu :grin: odrazu wizalem cyfre z philips pvr hd i jakosc niezla na hd moid, na sd przez hdmi dobra, scart umiarkowana.

Czy jednak ubezpieczenie kredytu nie jest przypadkiem obowiązkowe?? :eek: Chodzi mi oczywiście o Twój przypadek.
 
Ostatnia edycja:
chwila... napisac, ze znalezli frajera... kazdy potrafi, ale juz z argumentacja mamy problemik, nie doroslismy?

nie wiem czy Kolega popelnil blad czy nie... ale jesli chodzi o RTV EURO AGD... to jest jedyny "sklep", ktory odwiedzam, bo czesto mozna tam trafic "okazje" a ta wystawia Philka 9604 za 4tys. by po kilku chwilach kosztowal 4300, 4700 a teraz 4999 :) A to Kuro za 8999 zl... no i te raty 30x0... nie wiem, czytalem opinie roznie z tym bywa... ale ja akurat nie mialem problemu o dziwo kwota byla spora i przeszlo bez najmniejszych problemow! sprzet od momentu zlozenia zamowienia po dwoch dniach byl u mnie!

pewnie, ze przyjemniej sie kupuje od Pana Krzysztofa... czy innych, podobnych... ale nieraz kupi sie tez w takim REA... i niekoniecznie musi byc to nie wypal!

ogolnie mowiac nie nadazam czasami za polityka sklepow... np. Vobis sprzedawal na poczatku wrzesnia 8404 praktycznie o tysiaka taniej niz miesiac pozniej... czym to tlumaczyc?!
 

dzentelmen

New member
Witam Wszystkich, moim debiutem na HDforum będzie kilka słów na temat Rtv Euro Agd a dokładnie kwestii rat - kiedyś skorzystałem z ich opcji "0"% i faktyczne było to 0% - przede wszystkim nie wolno naruszyć warunków kredytu - jak się naruszy to już po 0%... i tak jak jak tu już było napisane - o to w tym chodzi.

Chcę kupić tv na raty [LEB651] bo święta idą i nieco budżet nadszarpnięty i jedynie w Euro ma to sens, dlaczego? bo np. mógłbym kupić tv o prawie 400 zł - za ok. 3060 zł [w Euro 3490] za gotówkę, natomiast jak bym chciał skorzystać z kredytu, np. najpopularniejszy w sklepach internetowych jest Żagiel, w sklepie REDCOON oprocentowanie (APR) Żagla jest w wysokości 23.66% co przy 30 ratach daje kwotę 3968,7 a w innym sklepie EL-SAT lichwiarskie raty też Żagla gdzie (APR) jest w wysokości 48.51% co daje kwotę 4959,3....

Reasumując, raty w Euro, są bardzo dobrą alternatywą o ile twardo odmówi się wszelkich ubezpieczeń i oczywiście będzie się dokładnie stosować do warunków umowy - bo inaczej nie będzie ciekawie.

Powiem jeszcze słowo o kwestii przedłużenia gwarancji - sprzedaż tego produktu jest na granicy prawa, bo po przeanalizowaniu umowy okazuje się iż to przedłużenie prawie nic nie daje...


Kompletnie nie rozumiem tego co napisał Drosophilia - że znaleźli kolejnego frajera, hm - jak chcę kupić na raty bo nie chcę jednorazowego całą kwotą to jestem frajerem? bardzo inteligenta wypowiedź....

No nic, miłego kupowania bez frajerzenia się... :D

Pozdr.
Marcin
 

darok

New member
Rtv Euro Agd,sony 52w5500 kupiony w czwartek na sklepie go nie mieli dostawa na piątek z centralnego magazynu z Warszawy do Lublina,umówiłem się w godzinach 15-20 tv jest o 19 dwóch chłopów wnosi bez problemu do domu,po mojej ofercie dania na piwo panowie wnoszą na piętro(domek jedno..)
po bardzo wąskich schodach tego kolosa trzeba było prawie w pion postawić (odbioru jeszcze nie podpisuje jakby co;)).Panowie wyjmują tv przykręcają podstawę i stawiają tv na szafce,teraz można dokonać oględzin czy nie uszkodzony podczas transportu itd i teraz można podpisać przyjęcie towaru także ja jestem bardzo zadowolony z tego sklepu choć podchodziłem bardzo sceptycznie.
 
Do góry