Różnica miedzy PV7P a PV70P

kozak71

New member
Kupilem dzisiaj plazme 42pv7, podlaczylem pc poprzez DVI - HDMi i obraz jest, ale nie jest wyrazny, ktos wie jak to postawiac ?? karta nvidii fx 5700.

Pozdrawiam
 

Przemcio73

New member
deha napisał:
DOBRE PYTANIE ?
Ja mam takie podłączenie. Nie wiem czy zadziała w Waszym modelu

kozak71 napisał:
Kupilem dzisiaj plazme 42pv7, podlaczylem pc poprzez DVI - HDMi i obraz jest, ale nie jest wyrazny, ktos wie jak to postawiac ?? karta nvidii fx 5700.

Pozdrawiam
Ja obraz mam bardzo wyraźny- trochę obcina górną i dolna krawędź. Poustawiaj w panelu nvidia rozdzielczość i ustaw ją na 1024:768 powinno pomóc;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kozak71

New member
ale msaz ustawione na klone ? bo jak zmieniam rozdzielczosc to zmienia mi sie tez na monitorze, na tv musze dac jako podstawowy wtedy mi sie nie rozmywa, ale i tak nie jest na maxa wyrazny :/

dalem 1024x768 i na tv mam wogole obraz w takim kwadracie w samym centrum tv, i jest rozmazany :/
 
Ostatnia edycja:

Przemcio73

New member
kozak71 napisał:
ale msaz ustawione na klone ? bo jak zmieniam rozdzielczosc to zmienia mi sie tez na monitorze, na tv musze dac jako podstawowy wtedy mi sie nie rozmywa, ale i tak nie jest na maxa wyrazny :/

dalem 1024x768 i na tv mam wogole obraz w takim kwadracie w samym centrum tv, i jest rozmazany :/
Właśnie sprawdziłem - mam ustawienie To samo na obydwu monitorach (klonowanie)
a pod nr 2 - wybrałem Samsunga + Panasonic tv. Na maxa wyraźnego to chyba nigdy nie będziesz miał:( U mnie jest obraz ostry z lekko niewyraźnymi czcionkami (nie rozmazane ale mniej czytelne niż na moim 32cal. samsungu)
a z tym kwadratem to dziwna sprawa:confused:
 

kozak71

New member
Udalo mi sie co nieco zrobic, czcionki sa niewyrazne, jak wlaczylem film to wyglada b. dobrze :) dalem po prostu panasonica jako podstawowy (1) a monitor jako pomocniczy (2) i jest ok, i chyba juz tak zostawie :) dzieki za pomoc.
 
Do góry