Różna waga tych samych modeli kolumn głośnikowych..

xgutti

New member
Bez reklam
Najgorzej,jak będą ważyć,tyle co to lżejsza,to dopiero będzie pytanie,co było w środku? :)

W specyfikacji technicznej waga kolumny głośnikowej 35,6kg. a nie 33kg. Jeśli będą ważyć więcej niż w specyfikacji to żaden problem ( może znajdę w nich przemycone zioło :) ), gorzej jak ponownie okaże się że brakuje kilogramów. Jutro się okaże czy mój przypadek był tylko osamotnionym wybrykiem czy jest standardem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W specyfikacji technicznej waga kolumny głośnikowej 35,6kg. a nie 33kg. Jeśli będą ważyć więcej niż w specyfikacji to żaden problem ( może znajdę w nich przemycone zioło :) ), gorzej jak ponownie okaże się że brakuje kilogramów. Jutro się okaże czy mój przypadek był tylko osamotnionym wybrykiem czy jest standardem.

Tylko pamiętaj żebyś napisał tutaj o wadze nowej pary kolumn:)
 

xgutti

New member
Bez reklam
Odebrałem już z sklepu nowe JBL LS 80 i po powrocie do domu z wielką obawą stawiałem kolumny na wadze hmm i ...........chwila konsternacji ?
Wow obie kolumny ważą identycznie tyle samo 35kg ani deka mniej czy więcej :)
A choć są jeszcze nie wygrzane brzmią rewelacyjnie i tak samo też wyglądają :) W tym przedziale cenowym lepiej wykonanych kolumn raczej nie ma co szukać.
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
może zabrakło płyty o takiej samej grubości i dano cieńszą :D, może też zabrakło jakiś elementów które montuje się w środku kolumny, ale które nie są niezbędne do jej funkcjonowania. Albo trafił się świeżak na zmianie, który o pewnym elemencie po prostu zapomniał i poszło kilka sztuk z tym wybrakowaniem:D. Jedno jest pewne, na pewno coś się do tego przyczyniło hehe:)
 

xgutti

New member
Bez reklam
Powiedzieli że już wcześniej mieli dwa przypadki w kolumnach firmy Tannoy gdzie także była różnica w wadze tych samych modeli. Kontaktowałem się z dystrybutorem to stwierdził że nigdy się z takim przypadkiem nie spotkał. Moja rada, warto poświęcić chwilę by zważyć kolumny głośnikowe po zakupie.
 
Do góry