Rezolutny sprzedawca z RTV Euro AGD

traumeel

New member
Zdarzyło się dziś w RTV Euro AGD w Świdniku na Kresach Wschodnich:

Na wszystkich telewizorach w sklepie widzę to samo demo.

Zaczepiam Pana Sprzedawcę i pytam:
- Czy mógłby pan telewizor X przełączyć na program TV?

- A po co? - rezolutnym pytaniem odpowiada Pan Sprzedawca.

Pokrótce wyjaśniam czemu ten magiczny zabieg miałby służyć.
Dzielny Pan Sprzedawca zaczyna działać.
Krząta się dobre 10-15 sekund.

- Niemożliwe. Nie ma anteny. - odpowiada z ulgą w głosie.

Dziękuję mu uprzejmie i opuszczam gościnne progi sklepu zastanawiając się jak u diabła udaje im się sprzedawać telewizory...
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Zdziwil bys sie jak rzadko klient prosi o pokazanie "zwyklego" programu. Ale fakt faktem ze w porzadnym sklepie powinna byc taka mozliwosc.

Sent from my GT-I9003
 

traumeel

New member
Zdziwil bys sie jak rzadko klient prosi o pokazanie "zwyklego" programu.
Niby racja.
Sam parę dni temu obserwowałem rezolutnie wyglądających państwa, którzy dzieląc się głębokimi przemyśleniami podejmowali zdaje się już ostateczną decyzję porównując 2 telewizory z odpalonymi demówkami.
Ot, taka nasza świadomość konsumencka.
 

tdx

New member
Bez reklam
Rozumiem że pozostałe decyzje w życiu (moim zdaniem dużo ważniejsze) podejmują Panowie równie świadomie... ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem co lepsze, swiadomosc wszystkich wad, wieczne poszukiwanie idealu, szukanie niedociagniec i analizowanie kazdego cm matrycy, czy tez błoga niewiedza i radosc z zakupionego tv, w typowej jakosci, bez doszukiwania sie tych wszystkich mniejszych czy wiekszych niuansow.
Nie jest nam latwo z tym zyc :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
nazwał bym to skrzywieniem hobbistycznym hehe:). Mnie jeszcze męczy pedantyzm w stosunku do mich sprzętów ehh
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
skrzywienie do delikatne okreslenie, mnie meczy przesuniety o pol centymetra wzmacniacz na szafce wgledem cd, jak patrze na takie rzeczy to nie moge sie relaksowac przy muzyce :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja ustawiam wszystko na miarę. Wszystko musi być symetryczne i pasować jedno do drugiego, a jak jest coś nierówno, to wiem, że coś musiało zajść nie pożądanego, jakaś ingerencja kogoś lub czegoś i zaraz mnie nerwy biorą hehe
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
skrzywienie do delikatne okreslenie, mnie meczy przesuniety o pol centymetra wzmacniacz na szafce wgledem cd, jak patrze na takie rzeczy to nie moge sie relaksowac przy muzyce :)

ja ustawiam wszystko na miarę. Wszystko musi być symetryczne i pasować jedno do drugiego, a jak jest coś nierówno, to wiem, że coś musiało zajść nie pożądanego, jakaś ingerencja kogoś lub czegoś i zaraz mnie nerwy biorą hehe

Świetnie Was rozumiem, koledzy :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Ucieszyłem się czytając Was - jednak nie jestem w tym sam :D
Podpisuję się pod tym jak wyżej ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nawet ostatnio myslalem, czy nie narysowac, odrysować, lub nie porobić jakiś kropek czyinnych znaczników, by łatwo odnaleźć wlasciwe miejsce. Nie wiem tez czy nie przykleić pokladek pod kolce na tasmie dwustronnej?
To tylko dowodzi, że zadni z nas audiofile tylko zwykli pedanci :D
 

kriswas

Member
Bez reklam
Nawet ostatnio myslalem, czy nie narysowac, odrysować, lub nie porobić jakiś kropek czyinnych znaczników, by łatwo odnaleźć wlasciwe miejsce. Nie wiem tez czy nie przykleić pokladek pod kolce na tasmie dwustronnej?
To tylko dowodzi, że zadni z nas audiofile tylko zwykli pedanci :D

Całe szczęście, że to wszystko w Waszym przypadku nie zakończyło się czymś takim, jak u jednego z userów, tego na "L" w TYM wątku ;) Podejrzewam, że temu Lemilowi to żadna terapia już nie pomoże.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
skrzywienie do delikatne okreslenie, mnie meczy przesuniety o pol centymetra wzmacniacz na szafce wgledem cd, jak patrze na takie rzeczy to nie moge sie relaksowac przy muzyce :)

Ja pierdykam, a myslałem że jestem w tym osamotniony:) Moja kobieta się ze mnie śmieje bo mam identycznie, jak nieraz coś włączam to muszę najpierw idealnie ustawić względem siebie klocki, potem siadam na kanapie i patrzę czy obie kolumny mam idealnie skierowane w swoją stronę, nie mówiąc o zajęciu centralnej pozycji między surroundami. A nie drażni was np. odcisk palca na sprzęcie? Ja też lubie ze szmatą pobiegać i doczyścić:) Jeszcze czasmi drażni mnie jak któryś kabel za sprzetem się odkształci i widzę go z miejsca odsłuchowego, więc zaraz daje nura za stolik RTV i upycham. Tragedia

Całe szczęście, że to wszystko w Waszym przypadku nie zakończyło się czymś takim, jak u jednego z userów, tego na "L" w TYM wątku ;) Podejrzewam, że temu Lemilowi to żadna terapia już nie pomoże.

Myślę że ten kolega był pod wpływem czegoś:) A na bank jest nawiedzony.
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Masakra jak bym słyszał historię o sobie hehe :D. Szmatka leży u mnie zawsze pod ręką, co dziennie ją użyję nie ma innej możliwości hehe. Wystarczy że widzę cień padający od jakiegoś kabla to zaraz go tak poprawiam, żeby nic nie było widać hehe

Mam jeszcze tak, że od czasu do czasu latam po pokoju i przysłuchuję się każdemu głośnikowi czy aby na pewno jest z nimi wszystko w porządku :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry