Resistance 3

Carbon_

New member
Bez reklam
2lji2wn.gif


1zgzxp3.gif


27zyzif.jpg


Gra klimatem przypomina coraz bardziej genialne Half-Life 2 i Epizody. Zaprezentowany na VGA trailer wygląda kapitalnie, ale chyba go jednak trochę poprawiali. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

YouTube - Resistance 3 VGA 10: Exclusive Debut Trailer HD
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
Kiedyś widziałem porównanie Resistane 2 do Killzone 2, gdzie Resi ostatecznie wygrał dzięki dynamicznej rozgrywce, mimo nieco gorszej oprawy wizualneji.

Widzę że 3 część tempa nie zwalnia, jest bardziej mrocznie, tylko filmiki z prawdziwymi aktorami trochę mnie załamują - pamiętam jak to było w NFS, grali tam jacyś amatorzy co w sumie wyglądało bardzo tandetnie, no ale Sony to nie EA - więc zobaczymy
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
W grze ponoć nie będzie filmów z aktorami (reklamy-trailery), będą sceny tylko na silniku. Ja tam w 1 i 2 nie grałem, ale mówię - klimat na tym trailerze świetny, ciężki, przygnębiający, zupełnie jak w HL, więc może..
 

Mefju

New member
Pierwszą część jakoś tam przeszedłem,prawdopodobnie dlatego ,że nie było jeszcze za bardzo w co grać,dwójki nie tykałem ale gra wygląda coraz lepiej więc prawdopodobnie zainwestuję jeżeli nie będzie czegoś ciekawszego,myślę że warto.Pozdrawiam.
 

rafib1975

New member
A dla mnie jedynka fajny klimat, w dwójke rewelacyjnie mi sie grało (nawet grałem 3 razy w nią) porównując z dwójke z dwójka Killzone dla Resistance jest lepsze i nie chodzi mi o grafike ale o grywalnośc. Killzone chaotyczna strzelanka bez klimatu, a w resistnace był dla fajny klimat i mniej chaotyczna była. i drugie Resistance było dla mnie trudniejsze niż Killzone i to też jest plus nie lubie zbyt prostych gier. Ale to moja opinia i mój gust a gusty są różne. I na koniec trójka dla mnie obowiązkowy zakup a np co do killzone to moze kupie ale jak spadnie cena.
 

HaJaBuSa

New member
Ja grałem w 2ke i była bardzo dobra moim zdaniem lepsza niż killzone 2.A trzecia część zapowiada się znakomicie,napewno zagram.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Dla mnie również Resistance 2 był dużo lepszy od Killzone'a i chętnie zagram w kolejną część tej serii. Zresztą to jedna z niewielu gier, na które czekam w przyszłym roku (jak dla mnie 2011 rok baaaardzo słabiutki jeśli chodzi o tytuły jakie mają się pojawić)
 

pav3l

New member
Bez reklam
chaotyczna strzelanka bez klimatu, a w resistnace był dla fajny klimat i mniej chaotyczna była.
O żesz twardzielu, zostaniesz za to zjedzony. Dla mnie mimo że K2 to klinika leczenia bezsenności, to i tak jest o niebo lepszy od Resistance pod każdym względem.
A tak na serio, to za dużo kawy w robocie łoje i K3 też mam zamiar kupić, żeby spokojnie sobie móc pójść spać po 5-10 minutach strzelanki w domu (jak nie będzie małysza, bo na skokach też usypiam).
 

pav3l

New member
Bez reklam
Słabiutki ????? co ty gadasz ;) w styczniu kupuje Dead Space 2 w lutym Killzone 3 w kwietniu Need for Speed Shift 2 Unleashed i ostatnia perełka (2011 ?) uncharted 3 ;)
bedzie w co grać ;)
...zapomniałeś o Arkham Asylum - na jesieni....hehehe

a tak na szybko, to będzie w co grać (PS3, Klocek i Piec uwzględnione):
Ace Combat: Assault Horizon
Batman: Arkham City
Bulletstorm
Crysis 2
Dead Space 2
Deus Ex: Human Revolution
Diablo III
Dragon Age II
Duke Nukem Forever
Elder Scrolls 5: Skyrim
Forza 4
Gears of War III
Homefront
inFAMOUS 2
Killzone 3
L.A. Noire
Little Big Planet 2
Mass Effect 3
Max Payne 3
Nintendo 3DS w/ Paper Mario 3DS
Patapon 3
Portal 2
Resistance 3
Tactics Ogre: Let Us Cling Together
Test Drive Unlimited 2
The Legend of Zelda: Skyward Sword
Tomb Raider
Twisted Metal
Two Worlds II
Uncharted 3: Drake's Deception
Witcher 2
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
Sony w przyszłym roku nieźle pozamiata exami i przy okazji ponownie pokarze wielkim gigantom (np. EA), jak powinny wyglądać gry na czarnulce (Crysis 2 zapewne będzie ssać na konsolach, a pazurki pokarze na PC wyposażoną w karę której jeszcze nie ma na rynku - uyeah )
 

gadulinho

New member
Bez reklam
No dla mnie przyszły rok to prawdopodobnie tylko:
1. Batman: Arkham City
2. Crysis 2
3. Dragon Age II
4. inFAMOUS 2
5. Killzone 3
6. Little Big Planet 2
7. Max Payne 3
8. Resistance 3
9. Uncharted 3: Drake's Deception
10. Virtua Tennis 5 (PS Move)
11. FIFA 12
Przy czym tylko na Batmana, LBP i Uncharted (może DA2 o ile nie zmieni się za bardzo w stosunku do pierwszej części) czekam z wypiekami na twarzy.

Żeby nie być gołosłownym w tym roku zainteresowały mnie (nie we wszystko jeszcze grałem, ale z pewnością nadrobię zaległości):
1. Aliens vs Predator
2. Bad Company 2
3. Mafia 2
4. Kane and Lynch 2
5. Red Dead Redemption
6. F1 2010
7. PS MOVE
8. Spots Champions
9. Medal of Honor
10. GT5
11. COD: Black Ops
12. Assassin's Creed: Brotherhood
13. FIFA 11
14. FIFA WC 2010
15. Heavy Rain
16. God of War 3
17. Bioshock 2
18. Lara Croft And The Guardian Of Light
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Nie siepałem w poprzednie części, może dlatego nie jestem negatywnie nastawiony.
Dla mnie klimat po filmikach mocno daje radę - taka namiastka ponurej wizja zniewolonej rasy ludzkiej, którą zaprezentowało Valve w genialnym Half-Life 2. Gorzej niż w nijakim K2 na pewno nie będzie ;]
 
Do góry