Resistance 3

debeef

New member
Bez reklam
Nie siepałem w poprzednie części, może dlatego nie jestem negatywnie nastawiony.
Dla mnie klimat po filmikach mocno daje radę - taka namiastka ponurej wizja zniewolonej rasy ludzkiej, którą zaprezentowało Valve w genialnym Half-Life 2. Gorzej niż w nijakim K2 na pewno nie będzie ;]
Właśnie tego mi na filmiku brakuje...właśnie tej wizji
 

Ogr

New member
Bez reklam
Zdecydowałem się na zakup i jestem bardzo mile zaskoczony ! Dwie poprzednie części to w mojej opinii padaczki ;) Resistance 3 to nowa jakość ,wciąga grywalnie i fabularnie. Bardzo ładna oprawa graficzna ,świetne udżwiękowienie i efektowne akcje.
Dawno tak dobrze się nie bawiłem grając w kampanie w grze typu FPS ;) Gra ma klimat . W multi pograłem tylko troszke ,można się pobawić lecz szału nie ma .Bardzo ładne mapy .
Zwracam honor i zdecydowanie polecam . Gre dodam do mojej listy zapamiętanych kampani science fiction takich jak half life ,Area 51, halo ;)
Pozdrawiam

ps . Ostatnio na forum panuje straszna cisza, hm dziwne !
gre oceniam na 9/10 przeszedłem na poziomie żołnierz(hard) w czasie 11:20 myślę że jak na obecne realia gra jest długa ;) odblokował się nowy poziom o nazwie "nadczłowiek'' z wielką przyjemnością zagram od początku !
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Gram na poziomie Nadczłowiek ,zabawa jest jeszcze lepsza ;) Rewelacyjnie wyważony poziom trudności ,bardzo wysoki poziom sztucznej inteligencji .Insomniacs jest przykładem firmy która uczy się na błędach Brawo !
Ps
Twórcy Killzone powinni skupić się na fabule GRY a Crysis,a powinni pomyśleć nad zaprzestaniem tworzenia gier typu FPS ;)
 
Do góry