Resident Evil 5

zYxMa

New member
No nic, kupiłem re5 na ps3 i muszę stwierdzić, że jestem zawiedziony, bo na Xsie wygląda lepiej i chodzi lepiej.

Jakby ktoś chciał to się piszę na Pro, mój nick na PSN to
Kod:
the-nature-one
 

Alucard1984

New member
Ja też wczoraj zakończyłem pro mode. Tym samym obalając teksty w stylu, że się nie da przejść pro bez udziału drugiego playera tudzież z użyciem only rpg. Teraz farmuje na wymaksowanie broni. Strasznie dużo kasy potrzeba na taką zabawę. Nie oszukuję jak inni duplikując przedmioty co za tym idzie ciężko jest uzbierać zawroną sumę około 900.000 na upgrady.

Kupiłem właśnie gatling gun i longbow. Czaderskie zabawki hehe .

A jeszcze dorzucili teraz dodatkowe pucharki. Miodzio !
 

bananoke

New member
Alucard1984 napisał:
Ja też wczoraj zakończyłem pro mode. Tym samym obalając teksty w stylu, że się nie da przejść pro bez udziału drugiego playera tudzież z użyciem only rpg. Teraz farmuje na wymaksowanie broni. Strasznie dużo kasy potrzeba na taką zabawę. Nie oszukuję jak inni duplikując przedmioty co za tym idzie ciężko jest uzbierać zawroną sumę około 900.000 na upgrady.

Kupiłem właśnie gatling gun i longbow. Czaderskie zabawki hehe .

A jeszcze dorzucili teraz dodatkowe pucharki. Miodzio !
no to w ten sam dzien skonczylismy :)
ogolnie jesli chodzi o wszystkie poziomy to dla mnie duzej roznicy nie bylo w samych zachowaniu mobow co najwyzej ich szybkosc i znaaczne zwiekszone obrazenia


najwiekszy problem podczas calej gry mialem bodajze w 2-3 choc moge sie mylic - w misji gdzie golem rzucal kamieniami i pakowalo sie do niego z gatliguna grubo 1:30 min ^^ jednak teraz mam juz to wyrobione do perfekcji :D
 

Bobok

New member
Bobok napisał:
Testowaliśmy demo na jednym tv podczas co-op, nie przez neta i nie było kwadratów.Ktoś kiedyś pisał że takowe występują nie wiem czy coś się zmieniło czy może to był problem jakiś typów tv.Na moim tv ten problem nie występuje tylko niewiem czy w pełnej wersji też tak jest ?
Sprawa jest już wyjaśniona , owe kwadraty podobno są tylko na telewizorach HD a na SD ich niema.
Niestety ja mam jeszcze starego kineskopowca.
 

bananoke

New member
wciaz sie 3mam mojej wersji :) RE zdecydowanie za krotki normal zajal mi 3 godziny 37 min - cala gra (wszystko zabijalem bo ogolnie dla
kasy/rysztalkow/upgreadow gralem)

wszystkie poziomy juz przeszedlem wiec prosze Was nie mowcie mi ze gra jest trudna badz dluga . Brakuje mi bodajze tylko 2 trophy zeby miec wszystkie mozliwe- w niecaly tydzien?
 

bananoke

New member
Alucard1984 napisał:
if you say so. Wciąż mnie nie dodałeś do znajomych. e-lexus ! czekam ...
mozesz zrobic to samo leniu :p
ale ok juz odpalam konsole i Cie dodaje


edit
ogolnie mamy takie same staty widze :D
 
Ostatnia edycja:

darkmajin

Member
Bez reklam
gosc jest dobry..

wekkend spedzam na uczelni wiec ciezko bedzie zagospodarowac jakis czas na gre


Alucard1984
Ja też wczoraj zakończyłem pro mode.

Bananowysong aka bananoke
no to w ten sam dzien skonczylismy
wlasnie skonczylem profesional mode 9 godzin 13 min

( 29.03.09 )

no ale pomijając to..

normal zajal mi 3 godziny 37 min

To unlock the Rocket Launcher with infinite ammo, beat the game under 5 hours on any difficulty..

nie dziwne ze tak dobrze ci idzie ..

Brakuje mi bodajze tylko 2 trophy zeby miec wszystkie mozliwe- w niecaly tydzien?

Take It to the Max
They Belong in a Museum - sam sobie poradziles?
Badge of Honor - powiedz ze sam znalazles ten w ostatniej planszy
The Works
Be the Knife - beginners luck ?!
Who Do You Trust? - naprawde naciskales kolko za kazdym razem kiedy cie uleczyła ?

moja teoria FAQ+WALKTHROUGH+INF AMMO ..jezeli wogole bo cos niewidac na twojej karcie zadnego trofea ..

jak bedziesz miał platinke w warhawku to bedziesz miał rispekt proponuje sie juz zabrac skoro tak ci dobrze idzie
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Zawsze w takich sytuacjach, uzasadnienie lub nie, przychodzi mi na myśl ten oto obrazek:

WTF_hax.jpg


Hehe ;)

Mam nadzieję, że ta gra nie jest jednak taka prosta, bo jeśli byle tele nubiś ogarnia ten temat tak sprawnie, to...
 

Alucard1984

New member
Ja tam nie narzekam. Pierwsze podejście to bajka pod względem czasu jaki spędziłem przed konsolą. Potem to już trophy run więc jest jak jest. Mimo to pozostaje jeszcze multi i nowe tryby do obczajenia.

Reasumując tytuł wart swojej ceny .
 

dienekes' shade

New member
Bieg na skróty psuje grę, więc nie zamierzam walić do muchy z armaty, jak co poniektórzy...

Co do tego veterana to nie mam przekonania - kontrolki jawią mi się na tyle koszmarne, że za pierwszym przejściem będę walczył częściej z samym sobą/ przyzwyczajeniami, niźli przeciwnikami :p To za dużo jak na jeden raz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

lighthammer

New member
@bananoke przeszedł w 3h normala, ale zapomniał dodać że przed rozpoczęciem gry wklepał kody: GOD, GIVE ALL i FLY :mrgreen:

Wczoraj przeszedłem veterana, w co-opie zajeło nam to ok. 20h. Faktem jest, że wiele czasu zmarnowaliśmy w pojedynkach na paralizatory itp. Poza tym last level (słowa kluczowe: kamień, lawa) zajął nam ok. 3h, bo koleś grający Shevą twierdził, że nie może robić nic - tylko uciekać :D. I próbowałem 53 razy coś zdziałać (tyle razy poniosłem śmierć w tym levelu), przesuwając kamień, robiąc jakieś śmieszne uniki (kto grał, ten wie o co chodzi).

Teraz gramy na PRO. Shotgun M3 sieje spustoszenie (mam nieograniczoną amunicję), koleś narzeka że wycinam mu pół planszy jednym strzałem :D.

1. Czy warto kupić Hydrę (SG) (wydaje mi się, że ma mniejszy maksymalny firepower od M3)?
2. Czy Chris może strzelać z łuku?
3. Czy w S&W M500 (MAG) można mieć nieskończoną amunicję po full upgrade?
 
Ostatnia edycja:

darkmajin

Member
Bez reklam
1. ten czarny m3 jest najsilniejszy hydra jest slabsza ale ma wiekszy zasieg
2. niestety ale za to shiva nie moze miec tego smiesznego plecaka z minigunem ;)
3. tak :)
 

Alucard1984

New member
ty mi tu nie obrażaj gutling gun ! ;D wiem, że chris wygląda z nim co nieco komicznie ale siła ognia jest przecudowna ! Uczucie jakbyś wcielił się w Rambo. Simply nie ma mocnych hehe .
 

dienekes' shade

New member
Alucard1984 napisał:
Uczucie jakbyś wcielił się w Rambo.
Raczej jak w rolę Mac' a w filmie Predator:

macside03.GIF


macside.GIF


Ps. OT: Mam to na BD - klasyk godny polecenia, mimo iż transfer nie masakruje jakością, jak ma to miejsce w nowych produkcjach :eek:k:

Cholercia, muszę to sobie dziś obejrzeć :krol:
 
Ostatnia edycja:

bananoke

New member
darkmajin napisał:
gosc jest dobry..




Alucard1984


Bananowysong aka bananoke



( 29.03.09 )

no ale pomijając to..



To unlock the Rocket Launcher with infinite ammo, beat the game under 5 hours on any difficulty..

nie dziwne ze tak dobrze ci idzie ..



Take It to the Max
They Belong in a Museum - sam sobie poradziles?
Badge of Honor - powiedz ze sam znalazles ten w ostatniej planszy
The Works
Be the Knife - beginners luck ?!
Who Do You Trust? - naprawde naciskales kolko za kazdym razem kiedy cie uleczyła ?

moja teoria FAQ+WALKTHROUGH+INF AMMO ..jezeli wogole bo cos niewidac na twojej karcie zadnego trofea ..

jak bedziesz miał platinke w warhawku to bedziesz miał rispekt proponuje sie juz zabrac skoro tak ci dobrze idzie

jesli ty nie umiesz grac i tylko na taki poziom cie stac to bardzo ci wspolczuje ;) normala przechodzilem odstatniego zaczalem od beginera pozniej veterana profesionala i teraz norm zeby bazuke odblokowac

teraz przechodze dla best czasu wiadomo bazuka/run bo juz duzo opcji nie ma

zobaczymy ile wyjdzie - trzeba pobic japoncow^^
 
Ostatnia edycja:
Do góry