Re: urządzenie do oszukiwania maszyn hazardowych. Zgarnij kupę kasy!...

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Re: urządzenie do oszukiwania maszyn hazardowych. Zgarnij kupę kasy!...

Wczoraj (18 luty 2016) między godz. 15 a 16 strona forum nie działała. Nie można się było na nią dostać z różnych przeglądarek, Windowsów, komputerów.
Po południu moja prywatna skrzynka e-mail zaczęła być bombardowana e-mailami:


Nadawca:
hdtv@hdtv.com.pl
temat:
Re: urządzenie do oszukiwania maszyn hazardowych. Zgarnij kupę kasy!...

Nie otwieram oczywiście takich wiadomości, więc nie wiem co było w środku, ale chciałbym się dowiedzieć czy wszystko w porządku z moimi prywatnymi danymi, które powierzyłem administracji podczas rejestracji. Czy czasem nikt się nie włamał?
 
D

Deleted member 121090

Guest
Śmieci nie dostałem ale faktycznie forum u mnie też nie chodziło.
 

Waldorff

Member
Też dostałem takiego e-mail'a. Wygląda to na włam na serwer i przejęcie adresów mailowych użytkowników tego forum. Ciekawe czy też hasła do logowania tutaj.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Co znów z tym forum? Znów jakiś problemy??!! Adminy dajcie info. Czy jest potrzeba zmiany haseł i td. Czy to znów jakiś bzik servera?
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
No niestety !
Dzisiaj nad ranem ponownie dostałem spam z forum !
Czy Administracja coś z Tym Problemem myśli ZROBIĆ ???
 
D

Deleted member 121090

Guest
Też przyłączam się do pytania.
Jak chronione są nasze dane? jakim cudem ktoś przejął nasze dane?
Czy o sprawie jest powiadomiona policja?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dziękujemy za informacje, walczymy z problemem. Prosimy koniecznie o zgłoszenie a najlepiej forward wszelkich maili podesłanych z adresu hdtv[at]hdtv.com.pl z ostatnich 5 dni na ten sam adres w temacie koniecznie dopisać słowo LOG. Z analizy logów na serwerze brak oznak włamania bezpośredniego. W przeciągu najbliższych 2h włączona zostanie chmura wspomagająca, prosimy koniecznie informować na adres email czy wszystkie funkcje forum działają poprawnie.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Z analizy logów na serwerze brak oznak włamania bezpośredniego.
Na czym polega włamanie niebezpośrednie?
Proszę o wytłumaczenie skąd osoby spoza administracji forum miały nasze adresy mailowe i mogły wysłać do nas hakerskie maile bez włamania?
 
Do góry