RaidSonic IcyBox

nightmanik

New member
Wejdz w centrum sieci i udostępnienia potem w "zmień zaawansowane ustawienia udostępnienia" i tam w opcji " udostępnianie chronione hasłem" zmień na "wyłącz".
 

darekguma

New member
Bez reklam
No i d...pa. Moze jeszcze raz. Win 7 a w nim na dysku E folder z muzą, pramym przyciskiem własciwosci i udostepnij-grupa domowa, w icku ->sieć->workgroup->darek-komputer w moim przypadku->i pojawia sie folder z udostępnioną muzą, zatwierdzam i pyta o id sieciowe uzytkownika i hasło. W centrum udostępniania wyłączyłem udostępnianie chronione hasłem. Co dziwne Icek widzi również folder publiczny na dysku C i zawartosc tego folderu oraz go odtwarza. Prosze o podpowiedzi. dzięki.
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Na win7 stwórz nowego użytkownika z hasłem. Z poziomu admina udostępnij katalogi także dla nowo stworzonemu profilowi, a następnie z hasłem i nazwą stworzonego użytkownika zaloguj się z icka (ważne są duże i małe litery).

Pzdr.,
(C)G
 

darekguma

New member
Bez reklam
Na win7 stwórz nowego użytkownika z hasłem. Z poziomu admina udostępnij katalogi także dla nowo stworzonemu profilowi, a następnie z hasłem i nazwą stworzonego użytkownika zaloguj się z icka (ważne są duże i małe litery).

Pzdr.,
(C)G
Dzięki za podpowiedzi, dam znac co z tego wyszło. Pozdrowienia.
 

darekguma

New member
Bez reklam
Witam. W ostatnich dniach nie miałem zbyt wiele czasu na sprawdzenie co jest nie tak i wczoraj odkryłem dziwną zalerzność. W kompie mam dyski podzielone na partycje C,D,E,F,G i wszystko co udostępnię na dysku D jest widziane przez Icka w sieci domowej a o foldery na pozostałych partycjach(również udostępnione) Icek pyta o hasło. Może to będzie jakaś podpowiedz i Ktoś z Kolegów pomoże. Wiem że można wszystko co mnie interesuje przenieść na dysk D ale nie ukrywam że, trochę mnie to denerwuje. Dzięki. Pozdrawiam.
 

Kosiarz84

New member
Witam. Jestem nowy na tym forum, ale mamy podobne zainteresowania. Posiadam Icy Box-a 3011 i cieszę się jego działaniem. Ale byłoby za miło bo coś się zje....o. Miałem soft ver 5444 działał mi YouTube i ogólnie wszystko co chciałbym by było w takim urządzeniu za takie pieniądze. Gdy pojawił się nowszy soft ver. 5485 to uaktualniłem swój sprzęt. Ale odziwo niektóre filmy działały lecz bez obrazu. Więc wróciłem do poprzedniego softu. Po czym zauważyłem, że nie działa mi WOGULE YouTube. Wyskakuje mi za każdym razem komunikat "File can not play" czy coś w tym stylu. Może ktoś z użytkowników tego sprzętu spotkał się z tym. Męczę się z tym już 3 dzień i nic. Ogólnie cała reszta typu BT, radio internetowe, Pogoda itp działa. Ale YouTube nie. Proszę o pomoc
 

hansklos69

New member
IcyBox MP3011+

Witam
Mam problem z zakupionym ostatnio odtwarzaczem multimedialnym, tj. IcyBox MP3011+.
Włożyłem do niego dysk twardy Seagate 320 i wszystkie pliki z tego dysku bez problemu są odtwarzane, dysk jest widzialny w menu.
Ale kiedy próbuję włączyć BitTorrent wyskakuje komunikat aby zainstalować dysk twardy.
(Jest on niezbędny do pobierania torrentów)

Proszę o pomoc, wskazówki.
 

jzk

New member
Czy player będzie widział dysk zewn. 2tb? IcyBox MP3011HW Realtek RTD1073 DD.

Witam.

Chciałbym zakupić dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra 2TB USB 3.0 do odtwarzacza stacjonarnego mkv model IcyBox MP3011HW na chipsecie Realtek RTD1073 DD(C+) (400MHz). Do tej pory do tego playera używałem dysku zewnętrznego o pojemności 1 TB.

Proszę, poradźcie, czy ten player (mało popularny więc podaję chipset) będzie "widział" tak duży zewnętrzny dysk?

Niestety jako nowy użytkownik forum nie mogę dać linka do stron www- jeśli ktoś potrzebuje specyfikacji, by mi pomóc, to jest ona dostępna na google pod hasłem IcyBox MP3011HW na stronie humanmedia.pl W specyfikacji jest o tym jaki dysk wewnętrzny może być największy, ale nic o zewnętrznym :(

Będę wdzięczny za pomoc z Waszej strony, nie chciałbym skończyć z dyskiem nie widziałem przez poczciwego Icyboxa ;)
 
Do góry