QLED, LG a może MU7002/8002?

Hanek

New member
Szczerze nigdy nie mialem Philipsa, czas na coś innego:). Przyjdzie i ocenie sam. Samsung mu7002 i philips inny model wczesniejszy przy slabym sygnale antenowym lepiej radzil sobie philips (wedlug mnie) a 80% leci mi tv z dekodera.
 

Hanek

New member
Po cichu na to licze. Samsung i Sony mnie rozczarowały. Jak philips zda egzamin następny model będzie POS9002 do 2/3 miesięcy.
 

tomaszs131

New member
Dzięki za szybką odpowiedź.
Sam stoję przed wyborem jakiegoś ciekawego modelu do 4000 zł.
Czekamy na relację.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Hanek

New member
Nie ma sprawy. Sam szukałem, testowałem, jedni chwalili Sony (xe8505), inni Samsunga (mu7002), sprawdziłem oba. Philips idzie na próbę, gdyż planuje jeszcze zakup 55POS9002 do 2/3 miesięscy, testowałem modele niższe philipsa na słabym sygnale (w sklepie), pus7502 model i obraz mi odpowiadał a to zbliżony model do pus8303.
Zobaczymy jak poradzi sobie pus8303 mam nadzieję że będę zaskoczony pozytywnie
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Prezentowaliśmy PUS8303 dla wielu klientów którzy przybyli obejrzeć model.
I wszyscy bez wyjątku zabrali zamówione modele.

Jak już dostaniesz, napisz proszę kilka słów.
 

Hanek

New member
Pewnie , dam znać, do piątku tylko będę mógł napisać jak prezentuje się w dzień do 19, w weekend jak radzi sobie w nocy.
 
Ostatnia edycja:

tomciozcch

New member
Chodzi mi o ceny
50PUS7303
49PUS8303
Czy warto dopłacić do 8303? Z tego co się orientuje posiada on matrycę IPS, a 7303 VA. Telewizje ogladam raczej wieczorami, na wprost TV, z około 2-2.5m. Często oglądam sport, sygnal to karta cyfrowej kablówka, dokładnie multimedii oraz filmy seriale Netflix, czasem cda dlatego chciałbym fajny szybki smart TV. Phillips kusi mnie androidem i ambilight. Czy w tańszym modelu efekt chmurzenia występuje? Czy jest bardzo rzucający sie w oczy? Czy w 8303 ten głośnik niskotonowy rażąco poprawia jakość dźwięku? Może jakaś konkurencja dla nich w cenie max do 3500 ale nieukrywam że wolał bym wydać mniej na 7303 albo cos innej marki z matryca 120hz i fajnym smart TV?
 
Do góry