QLED, LG a może MU7002/8002?

Hanek

New member
Hej od pewnego czasu przeglądam forum i przyszedł czas i na mnie z zakupem nowego TV:).

Najlepiej w wielkości 50 cali ale czy coś 100hz będzie?

Dzisiaj oglądałem w media i euro QLED QE55Q6FAM e cenie 4999zl, co myślicie o tym TV.
Myślę nad Samsungiem seria 7 ale ponoć już nie można dostać nowych sztuk (7002,8002).

TV głównie telewizja cyfrowa z dekodera, oraz sport (głównie piłka nożna).
Smart- YT oraz przeglądarka
Odległość od TV około 2,3metra.
Oglądanie na wprost.

Ogólnie chciałbym kupić tv jak najtaniej (ale nie wiem czy to jest realne) żeby być zadowolonym, z jakości obrazu.

W euro rtv agd rzuciły mi się w oczy 2 modele, wyżej wspomniany QLED oraz LG 55UK6500.
LG w fajnej cenie około 3400 QLED 4999. Myslałem o serii 7 ale jak nie ma nowych to chyba tylko zwroty zostały albo powystawowe.

Z góry dzięki za rady co wybrać a może coś innego z fajnym obrazem w dobrej cenie poleci ktoś.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Hanek

New member
Teraz znalazłem jeszcze w neonecie LG 50UK6500 w cenie 2999zł

Ps. co myślicie o wydłużeniu gwarancji w media niby ich serwis door to door na 5 lat i wtedy nawet 1 wypalony pixel jest naprawa/wymiana (door to door) + 500zł, w euro 1700zł za ubezpiecznie na 5 lat i nawet od uszkodzeń mechanicznych, jakby spadł ze ściany-z hestii
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Seria MU 7 jest już nie produkowana.

Z modeli 50" 100Hz -
- Philips 49PUS8303 za 3399 zł
- Philips 49PUS6561 za 2600 zł
- Sony 49XF9005 za 5499 zł

Inne modele są matryca 50 Hz.
Polecam Philipsa , świetnie wypadł na testach.
 

Hanek

New member
Samsung też ok.
Kosztuje 3650 zł za mu 7002 i 3799 zł za mu7052.

W innym poście pisałeś że posiadasz 7 serię, jest to aktualne dalej? Nowe , nie zwrtowe czy z wystawy?

Polecasz tego Philips 49PUS8303 za 3399 zł ??

Tym QLED QE55G6FAM nie zawracać głowy sobie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsungi napisz na Pw w poniedziałek -sprawdzę.
PHILIPS 49Pus8303 na matrycy 100Hz jest w klasie najlepszym modelem na rynku.
 

Hanek

New member
Szukam Tv obecnie do 4tyś najlepiej 50cali, ostatecznie 55 ale mam trochę obawy o wielkość.

Jeżeli nic innego nie wymyślę (wymyślimy) to zdecyduję się na 49PUS8303/12, troche mam obawy o IPS do piłki nożnej.
 

Hanek

New member
Ostatni dzień na decyzję, brak chyba fajnego modelu do 4000-4200 powiedzmy.
Piszę z nadzieją że ktoś jeszcze coś podsunie do testów:). Philips ma różne opinie i trochę mam obawę kupić coś czego nie widziałem tylko starsze modele.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz wszystko na PW.
Nie żenisz się z nim.
Jak Ci się nie spodoba zawsze możesz zwrócić. Szkoda zdrowia na dywagacje.
 

Hanek

New member
Jestem już zdecydowany ale poczytałem ceneo dzisiaj rano i dziwne były opinie o nim i może niepotrzebnie mnie wybiło. To będzie mój pierwszy philips , zawsze tylko sony, samsung i lg w moim domu były, dawno temu panasonic. Nigdy philips
 

Hanek

New member
Ok to zrobimy jak mówisz. Dzisiaj bede w centrum handlowym to zobacze sobie starsze modele philipsa, do ktorego jest on zblizony obrazem?
Jutro w jakich godzinach mogę sie kontaktowac w sprawie zamowienia?
 

Hanek

New member
Jeszcze jedno pytanie, jakieś dodatkowe gwarancje, ubezpieczenia jest możliwość czy nie warto tego wykupywać ?
 

Hanek

New member
Przekonam się jak przyjdzie. "Nie żenię się z nim"
Teraz Samsung najlepszy, jak pytasz o samsunga to słaby.
A może nie mogę mieć nic wiekszego niz 50 cali? Mu w 49 odpada (60hz).

poza tym 55mu7002 to 3999zl wiec z tego co mnie uczyli w szkole, 3399 a 3999 to roznica jest wieksza niz 200zl ale moge sie mylic:)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry