Pytanie do posiadaczy i sprzedawców OLED-ów

D

Deleted member 121090

Guest
Jest też wiele innych obostrzeń gwarancyjnych.W Ameryce dodatkowo dodaje się. że nie wolno wieszać na suficie,ani w kabinie prysznicowej. Może się trwale uszkodzić i nie biorą za to odpowiedzialności.
Oczywiście tak.
Bo może się znaleźć id...ta który powiesi OLEDa pod prysznicem. No i wtedy wiadomo że padnie.
Dokładnie tak samo z wypaleniami. Bo może się znaleźć id..ta który będzie oglądał TVN24 przez dwie godziny( lub inny program ze statycznymi elementami na ekranie). I tak samo wtedy LG umywa ręce za zniszczenie telewizora. Nie jest bowiem przewidziany do czegoś takiego.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Napisałem już w innym wątku, że zauważyłem padłe piksele w 930 będącym na ekspozycji w MM na Bemowie. Jako, że leci tam prezentacja LG a nie program TV nie ma na nim powidoków. W tym przypadku dozwolone jest oglądanie wyłącznie filmów przerywanych reklamami, bowiem te na tvp1 i 2 mają destrukcyjny wpływ:?
 

slawko_23

New member
Bez reklam
A jak ktoś ogląda republikę to nie wypali oleda? Już tak na poważnie to miałem w pracy monitory lcd do kompa, samsunga. I co? Wypaliły się okienka po 4 latach pracy 12 h dziennie. Ach ten windows...

no ale to były jedne z pierwszych monitorów lcd do kompa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście, że można wypalić LCD zależy jak się korzysta?
Jeśli jako monitor i przez tyle lat to prawie wszędzie !
 

digitalus

Banned
Wracajac do pytania z pierwszego postu to zajrzalem na niemieckie forum hi-fi.de
Na statyczne obrazy w oled trzeba uwazac.

Przyklad pierwszy .Powidok po hud czyli statycznym elemencie z gry komputerowej.Gracz napisal ze gral kilka godzin.

LG 4K OLED TVs 2015 | EG9909/EF9809/EG9609/EG9209/EF9509 Serie bis 77" Curved, Flexible und Fla..., LG - HIFI-FORUM (Seite 107)

Przyklad drugi ,telewizor oled kupiony z wystawy .W telewizorze oled bylo wyswietlane demo samsunga.Slad po logo samsunga pozostal i telewizor oddal do sklepu.

LG TV mit Samsung Logo, LG - HIFI-FORUM
 

collider

New member
Bez reklam
Wracajac do pytania z pierwszego postu to zajrzalem na niemieckie forum hi-fi.de
Na statyczne obrazy w oled trzeba uwazac.

Przyklad pierwszy .Powidok po hud czyli statycznym elemencie z gry komputerowej.Gracz napisal ze gral kilka godzin.

LG 4K OLED TVs 2015 | EG9909/EF9809/EG9609/EG9209/EF9509 Serie bis 77" Curved, Flexible und Fla..., LG - HIFI-FORUM (Seite 107)

Przyklad drugi ,telewizor oled kupiony z wystawy .W telewizorze oled bylo wyswietlane demo samsunga.Slad po logo samsunga pozostal i telewizor oddal do sklepu.

LG TV mit Samsung Logo, LG - HIFI-FORUM

No to super sa te OLEDy.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Podobno sporo lepszy niż 930. Cenę znalazłeś ekstra.
Nowy, ze sklepu krajowego z gwarancją?
 

Kto_To_Jest

New member
Ja mam EC 930V.
OLEDa bierz w ciemno jakość powala na kolana.Szukasz szczeny przez kilka tygodni...
Co do ceny trochę podejrzana.
Nawet zakup dla "normalnego" sklepu jest wyższy niż 7k.
Można dostać sztukę demo na sklep od LG za około 5700pln a do tego doliczasz 23% vat.
Zapytaj skąd mają TV.Z poza EU Lg nie uzna gw.
Bez PL gw bym nie kupił.
 

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podobno z Niemiec - a co do gwarancji to mi odpisali: okres gwarancyjny wynosi 24 miesiące. W razie jakichkolwiek uszkodzeń wysyłamy serwisanta lub kuriera po odbiór uszkodzonego produktu.
 

Kto_To_Jest

New member
Być może w przyszłości odpowiedziałbym Wam na więcej pytań ale to forum się sypie.
NIEPRAWIDŁOWE PRZEKIEROWANIA co chwila do innego wątku!!!!
Skandal,żeby użytkownik musiał czyścić ciastka co chwila,żeby skorzystać z forum albo zastanawiać się jaką przeglądarkę wybrać.
AR2 zrób z tym coś w końcu bo tu się (beeeppp) nie da....
Szkoda,bo 10lat temu to forum było najlepszym w PL'
Teraz jest w czarnej D w porównaniu do konkurencji...o testach nie wspominając...
 
D

Deleted member 121090

Guest
Podobno z Niemiec - a co do gwarancji to mi odpisali: okres gwarancyjny wynosi 24 miesiące. W razie jakichkolwiek uszkodzeń wysyłamy serwisanta lub kuriera po odbiór uszkodzonego produktu.
Jak sam widzisz nie napisali Ci jasno i otwarcie, że te TV pochodzą z naszej krajowej dystrybucji i że ta gwarancja dwuletnia to gwarancją honorowana przez LG Polska.
Przed zakupem poprosiłbym o wysłanie skanu karty gwarancyjnej.
Oczywiście jak sprzedaje to nasz sklep to i tak chroni Cię Ustawa, więc nie jest źle, ale warto wiedzieć jakie są warunki gwarancji i czy to są na 100% nówki sztuki w nierozpakowywanych jeszcze pudełkach.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja lubisz adrenalinę, to jak najbardziej bierz. Ja bym zdecydowanie odpuścił i nie pakował się w gwarancje "sklepu", równie dobrze Pan "Kaziu" może serwisować potem ten tv.
 
Do góry