Ps51d6900

mpudlo

New member
O, makabro!

Teraz ta padaka po 3 miesiącach już nie brzęczy, a piszczy, że w drugim pomieszczeniu słychać.

Ale szajs.

Czy ktoś takie cuda reklamował? Jakieś doświadczenia i efekty interwencji serwisu?

pozdro,

mp
 

dredjack

New member
TAK MAŁO PISALIŚCIE O TYM , ŻE W PS51D6900 NIE MA PRZEGLĄDARKI , SKYPE I BÓG WIE CZEGO JESZCZE . JA SIĘ CZUJĘ ZAWIEDZIONA , BO NIE BYŁO NIGDZIE NAPISANE , ŻE TEN MODEL MA UBOGI SMART HUB . A MOŻE KTOŚ W KOŃCU BYŁ BYSTRY I ROZWIĄZAŁ TEM TEMAT JAK ZAINSTALOWAĆ PRZEGLĄDARKĘ . MOŻE JAKIEŚ INNE POMYSŁY?????????:szukaj:
Przeciez sto razy bylo pisane,ze nie ma przegladarki.
Jesli nie znalazlac tego w tym watku,to trzeba byla zapytac na forum czy w sklepie.
A skype jak mial dzialac bez mikrofony i kamerki?
Do glosnikow chcialas mowic czy do ekranu krzyczec? :D
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
TAK MAŁO PISALIŚCIE O TYM , ŻE W PS51D6900 NIE MA PRZEGLĄDARKI , SKYPE I BÓG WIE CZEGO JESZCZE . JA SIĘ CZUJĘ ZAWIEDZIONA , BO NIE BYŁO NIGDZIE NAPISANE , ŻE TEN MODEL MA UBOGI SMART HUB . A MOŻE KTOŚ W KOŃCU BYŁ BYSTRY I ROZWIĄZAŁ TEM TEMAT JAK ZAINSTALOWAĆ PRZEGLĄDARKĘ . MOŻE JAKIEŚ INNE POMYSŁY?????????:szukaj:
trzeba bylo czytac uwaznie forum bo pisalo o tym w kilku miejscach ze nie ma pelnej przegladarki. A ze nie ma Skype to nawet producent podaje :)
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Wszystko zależy od ustawień jasności/kontrastu ,ale jest.
Mój panas 50g30 nie przekracza tej średniej,więc w samsungu może być podobnie.
W każdym razie obecnie średnie zużycie prądu jest poniżej 200W we wszystkich 50'' plazmach.
 

artur0211

New member
.mts .m2ts

Czy ktoś odtwarzał na tym TV (przez USB) pliki AVCHD z kamery SONY z rozszerzeniem .mts lub m2ts, a jeśli tak to czy obraz jest płynny i czy nie szarpie?
 

dredjack

New member
Wszystko zależy od ustawień jasności/kontrastu ,ale jest.
Mój panas 50g30 nie przekracza tej średniej,więc w samsungu może być podobnie.
W każdym razie obecnie średnie zużycie prądu jest poniżej 200W we wszystkich 50'' plazmach.
Tu sie nie zgodze.
Srednie zmierzone zuzycie energii przy podswietleniu 17/20 to okolo 250 wat.
przy wlaczonym maksymalnym oszczedzaniu energi tv pobiera 120 wat.
 

benito82pl

New member
Oszczędność energii? Tak tylko obraz jest ciemny jak w d...ie:) Ja w ciągu dnia dla żony i dziecka mam ustawione eko na wysoko i tryb relax. A gdy ja siadam wieczorem to wtedy dynamiczny z wyłaczonym eko i hulaj dusza. Zauważyliście że kiedy obraz jest jasny potrafi tak jakoś dziwnie mrugać. Po drugie Jak lecą napisy końcowe to z tymi napisami przesuwa sie jakiś cień.
Jeżeli chodzi o xbox to gra się bardzo dobrze. lepszy mam obraz niż na wysłużonym 32 lcd
 

qauczuq

New member
O, makabro!

Teraz ta padaka po 3 miesiącach już nie brzęczy, a piszczy, że w drugim pomieszczeniu słychać.

Ale szajs.

Czy ktoś takie cuda reklamował? Jakieś doświadczenia i efekty interwencji serwisu?

pozdro,

mp

dzwoń, niech przyjadą i posluchają. Gość jak był umnie i pytałem o to to powiedział że uwzględniają taki feler kiedy podczas normelngo oglądania i warunków w pokoju bzyczenie jest wyraźnie słyszalne. Jeżęli słyszysz w drugim pokoju w dzień to sprawa jasna.
 

dredjack

New member
Oszczędność energii? Tak tylko obraz jest ciemny jak w d...ie:) Ja w ciągu dnia dla żony i dziecka mam ustawione eko na wysoko i tryb relax. A gdy ja siadam wieczorem to wtedy dynamiczny z wyłaczonym eko i hulaj dusza. Zauważyliście że kiedy obraz jest jasny potrafi tak jakoś dziwnie mrugać. Po drugie Jak lecą napisy końcowe to z tymi napisami przesuwa sie jakiś cień.
Jeżeli chodzi o xbox to gra się bardzo dobrze. lepszy mam obraz niż na wysłużonym 32 lcd
jasna sprawa z tym ciemnym obrazem.
ja robie podobnie tzn.dziweczynie wlaczam oszczedzanie,bo i tak nie zauwaza roznicy ,a jak pan zasiada ,to obraz musi byc jasny :p
a tak naprawde to uzywam jej zasypiajac ,bo mam zwyczj zasypiac przy wlaczonym tv i po kiego grzyba ma mi wtedy ciagnac 250 wat jak moze przy wylaczonym panelu wziac 90
 

oczo

New member
Witam.
Napisz dokładniej które programy HD masz OK a które kaszana i z jakiego satelity. U mnie wkładając moduł nCam do tuneta-sat (opticumHD) na tej samej antenie i konwerterze wszystkie programy są OK! Winą obarczam raczej tuner-sat w tv.
Pozdrawiam.
Witam. Wiec u mnie problem wystepuje praktycznie tylko na hotbirdzie i to w dodatku tylko trzech czestotliwosciach:

11411 H cala paczka c+
12265 V hbo hd, axn hd, foxlife hd, CINEMAX2 HD
11681 H arte hd

Reszta kanalow smiga az milo...mam pelny pakiet cyfry z astonem 2.26 oprocz xxx i france2 hd. Do tego dolozony zez na astre 19.2E i tam nie ma zadnych problemow z odbiorem kanalow hd fta...anixe hd, servus tv hd, qvc hd, hse24 hd, zdf hd, das erste hd i hit hitow...ARTE HD bez zajakniecia nawet po bylejakim ustawieniu anteny z cienkimi parametrami odbioru. Tak samo na Eurobirdzie 9E....Trace Sports HD, Trace Tropical HD, M6HD wszystko lata. Nie wiem co jest z tym hotbirdem w dodatku te krzaki w EPG na niektorych kanalach SD bez polskich zankow...na Astrze z paczki TVP opisy ida elegancko z polskimi znakami. Zauwazylem tez ze problem z odbiorem sie nasila po wlaczeniu konwertera z 2D na 3D. Wtedy to juz jest totalna padaka. Paski wskaznika poziomu jakosci sygnalu i sily leca na leb na szyje i wogole nic nie da sie ogladac. To zachowanie sie TV bedzie jedym z punktow w opisie usterki. Nie wiem tylko czy odsylac na gwarancje przez sklep czy odrazu udezyc do punktu samsunga? Pzdr.
 

marecki6

New member
Bez reklam
jak wejść w menu serwisowe i gdzie sprawdzić ile godzin tv ma wygrane ? może jakaś pigułka dla nowego użytkownika d6900 ? co włączyć a co wyłączyć itp. ? oczywiście nie chodzi o kalibracje obrazu bo to znalazłem w tym wątku ... no chyba, że ma ktoś naprawdę sprawdzone ustawienia
 

broniu63

New member
Witam.Mam problem,Otóż telewizor przestal komunikowac sie z okularami.Myslalem ze to wina baterii,ale po wymianie dalej kiszka.Tv przelacza sie na tryb 3D,ale okulary nie wlaczaja sie.Po dluzszym przytrzymaniu przycisku wlaczenia, naprzemian miga przycisk na czerwono i zielono.Mial ktos moze podobny przypadek?Oczywiscie sprawdzalem dwie pary okularow-efekt ten sam.
 

marecki6

New member
Bez reklam
zerknij do instrukcji od okularów bo z tego co pamiętam była tam opisana taka sytuacja ... jeżeli dobrze kojarzę to po wymianie baterii należy sparować okulary w odległości nie większej niż 50cm od telewizora
 

hospes

New member
TO napisze o dysyc poważnej wadzie, dla wielbicieli nieco starszego sprzetu.
Gniazda do EURO SCART i Composite to jakas POMYŁKA!!!
Na jakiś gownianych przejsciowkach wkladane do telewizora. Composite szumi i masa zakłoceń - od sprzete ida GRUBE dobre kable, EURO tylko jedno i do tego nie widzi sprzetu gdy sie go podlączy jako przejscie z chichczami - np stara ps1 albo WII -
Czy ktos widzial gdzies do zakupu dobre przejsciowki zeby zastapic to badziewie dodawane do TV?
Aby nie bylo ze tylko marudze TV - za te kase pierwsza klasa, PS3 i Xbox360 ganiaja przepieknie - tak samo tv po hdmi i wszystko z nowszymi wyjsciami
 

broniu63

New member
@marecki6-dzieki za szybki odzew.Niestety dalej to samo.Probowalem sparowac,ale nici z tego.Robilem proby na wlaczonym 3d,jak i w normalnym trybie.Możliwe ze ktos z sąsiadów kupil jakis sprzet pracujacy w pasmie 2,4 Ghz(mieszkam w bloku)i jest konflikt,albo padlo cos co odpowiada za lacznosc tv z okularami.Jeszcze we wtorek przez kilka minut ogladalem mecz ligi mistrzow w quasi 3D,a dzis niestety nie idzie.Raczej nie mogly wyczerpac sie baterie w tym samym czasie w dwoch parach okularow.No i po zakupie tv i wlozeniu baterii do okularow nic nie musialem parowac-3D od razu hulało
 

robroj

New member
broniu mam bardzo podobny problem - pomimo tego ze po dluzszym wcisnieciu przycisku na okularach (2 sek jak kaze instrukcja) i mimo tego ze diody migaja zielono-czerwono i na koniec jest komunikat ze okulary sa sparowane to po wlaczeniu nadawania w 3d nie wlaczaja sie automatycznie :( a robilem tak jak instrukcja przykazala :(
 
Do góry