Ps4

Sebek10PL

New member
Witam
Chciałbym się zapytać czy kupowanie gier które np. znajdują się na innym koncie może grozić zbanowaniem konsoli?? Ceny tych gier są zawsze o połowę taniej co znacznie przyciąga uwagę ale mam co do tego obawy ponieważ gdy kupowalem gry w takiej formie na xboxa gdzie mnie zapewniano że to całkiem legalne i nie grozi banem konsoli okazało się ze po roku moja konsola została przez to zbanowana. Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda w przypadku sony.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Nowa dostawa nowe ceny ;) Konsole PlayStation 4 - Ceny, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Kupując PS4 w RTV EURO AGD poinformowano mnie o 24 miesięcznej gwarancji ,dziś patrzę a na stronie sklepu zmienione info na 12 What ?
Kolega był w AVANSIE gdzie również poinformowano go o 12 ! Tu jest link do aukcji znanego sklepu ROBSON gdzie pisze 24 miesiące więc kur... pytam sie o co chodzi ;) KONSOLA SONY PS4 500GB / MAMY OD RĘKI / ROBSON (3843406618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Otrzymałem wiadomość od sklepu ROBSON z zapewnieniem 24 miesięcznej gwarancji .Dlaczego na stronie RTV EURO AGD zmieniono na 12 ? Dlaczego w sklepie AVANS koledze wmawiano ze 12 ? Zna ktoś odpowiedz ? ;)
 
T

Tgamer

Guest
Otrzymałem wiadomość od sklepu ROBSON z zapewnieniem 24 miesięcznej gwarancji .Dlaczego na stronie RTV EURO AGD zmieniono na 12 ? Dlaczego w sklepie AVANS koledze wmawiano ze 12 ? Zna ktoś odpowiedz ? ;)

Z ps3 mialem to samo sony daje 12 miesiecy powod mi nieznany ale w takim wypadku nalezy sie odwolac ze towar niezgodny z umowa i musza uznac 2 lata.

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4
 

maxan

New member
Bez reklam
za ja bylem swiecie przekonany iż w Polsce obowiazuje gwarancja 2letnia jesli producent tyle nie daje to sklep sie do tego zobowiazuje ...to jak to w koncu jest?!
 
T

Tgamer

Guest
Maxan ja wlasnie mialem na takiej zasadzie kupilem ps3 w avansie po 15 miesiacach padla chcialem oddac na gwarancje powiedzieli ze tylko 12 msc i jak sie odwolalem to wyslali do serwisu pram czy jakos tak i uznali gwarancje bez problemu ;)

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4
 
T

Tgamer

Guest
Myslalem ze to tak jest jednak sie mylilem ;)

Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piszcie lepiej o nadchodzących premierach, demach itp., bo jak na razie, to jestem pod wrazeniem PS3, a dokładnie Devil May Cry.
Odkrylem ta pozycje na PS+, calkiem przypadkiem. Obecnie jest za darmo.
Klimat, udzwiekowienie, soundtrack, to jest to. Taka pozycje chciałbym widzieć na PS4, a nie jakies Knacki ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Chyba nic za bardzo nie nadchodzi w najbliższej przyszłości, o czym warto by było pisać a wątek o PS4 umrzeć nie może ;-)

Pozdrawiam,
 
T

Tgamer

Guest
Jesli nowinki to w ps+ na luty bedzie outlast na ps4 ;)

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4
 

kwasior21

New member
Tak czytam i czytam te fora i ciezko mi zrozumiec jedna kwestie.Dlaczego sony nie zrobilo kosoli a raczej softu wstecznie kompatybilnego .... przeciez to strzal w noge , moze nie dla graczy ktorzy maja ps3 ale dla tych co nie chca kupowac starej generacji a maja ochote na ps4.Kupic ps3? no nie ma sensu bo przeciez i tak ja bedzie trzeba sprzedac i kupic ps4, teraz kupic ps4? bezsens zmuszac sie i grac w kilka pozycji bo wiecej nie ma ...... dziwne rozumowanie ..... brak slow...
 
Do góry