Ps4

Masta_J

Active member
Bez reklam
tdx ma absolutną rację, ustawa chroni nas najlepiej do 6 miesięcy od zakupu, później zaczynają się schody, strome i wysokie...

Pozdrawiam,
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
co do gier,
zagrywam się w need for speed rivals - dla mnie gra bardzo dobra, warto kupić na ps4, oceniam ją na mocne 80-85%,
grafika fajna, a model jazdy, hmm, powiem tak, w grze jest spory wybór aut i każdy z nich ma inne prowadzenie, niektóre lepiej się prowadzą (każde auto ma charakterystyki z podziałem na: prędkość, przyspieszenie, wytrzymałość, sterowność, ciężar itp), to powoduje że niektórymi modelami jeździ się gorze, innymi bardzo dobrze,

To juz nie o to chodzi ktorymi pojazdami sie jezdzi gorzej czy lepiej, widz polega na tym, ze w dobrej grze jezdzonej, kazdym autem sie jezdzi dobrze. Moze to byc traktor, ciezarowka, autobus, czy Bugatti Veyron. Doskonalym przykladem jest wlasnie GTA5, dalej to nie ma nic wspolnego z symulacja, ale model jazdy w kazdym jednym pojezdzie czerpie z symulacji, mimo ze nia oczywiscie nie jest.
NFS, to typowa arcadowka.
Ja ktos lubi, to bedzie zadowolony. Z cala reszta sie zgadzam, oprawa graficzna pieknie sie prezentuje.
 

Ogr

New member
Bez reklam
tdx ma absolutną rację, ustawa chroni nas najlepiej do 6 miesięcy od zakupu, później zaczynają się schody, strome i wysokie...

Pozdrawiam,

Właśnie kiedyś był już poruszany podobny temat z PS3 i nie było tak pięknie jak droso pisze ;( dlatego warto wyjaśnić tą różnice która nam sprzedawcy zapodają . Napisałem do ROBSONA a jutro przy okazji wskoczę do RTV EURO AGD .
Jeszcze jedno pytanko ? Czy da sie odzyskać dane strony która zmieniła status ? Chodzi mi dokładnie o RTV EURO AGD które do końca roku podawało dane 24 miesięcy a teraz zmienili na 12 według mnie jest to wprowadzenie klienta w błąd !
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
wiem, ze nie jest tak kolorow, bo kiedys reklamowalem ps 3 w zwiazku z tym prawem, jednak niestety sie nie udalo :-(
Ale zawsze jest jakis punkt zaczepienia i nadzieja ;-)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Właśnie kiedyś był już poruszany podobny temat z PS3 i nie było tak pięknie jak droso pisze ;( dlatego warto wyjaśnić tą różnice która nam sprzedawcy zapodają . Napisałem do ROBSONA a jutro przy okazji wskoczę do RTV EURO AGD .
Jeszcze jedno pytanko ? Czy da sie odzyskać dane strony która zmieniła status ? Chodzi mi dokładnie o RTV EURO AGD które do końca roku podawało dane 24 miesięcy a teraz zmienili na 12 według mnie jest to wprowadzenie klienta w błąd !

a co - "Made In Japan" zaczyna szwankowac Ogrze, he he?
Napisz lepiej jak tam Twoje wrazenia z Shadow Fall'a?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Te ceny w RTV AGD to nic specjalnego, w zasadzie to samo co przy premierze, nie wspominajac juz o najnizszej cenie w MM, ktora do dzis nie zostala pobita przez zaden sklep.
 

Ogr

New member
Bez reklam
a co - "Made In Japan" zaczyna szwankowac Ogrze, he he?
Napisz lepiej jak tam Twoje wrazenia z Shadow Fall'a?

Siemka Droso ;) Widząc ten bałagan związany z promocją PS4 to made in Japan może okazać się tylko plakietka hehe.

Wszystko jest ok !
Koledzy zdecydowali się na zakup konsolek nafaszerowani podstawowymi informacjami mojego autorstwa więc wybrali się na łowy przekonani o gwarancji 24.W sieci AVANS spotkało ich rozczarowanie gdyż pani sugerowała wykupienie dodatkowego okresu gwarancji podkreślając okres 12 miesięcy .Oczywiście pierwsze co to mi się oberwało przez telefon że ich w chu...a zrobiłem .Teraz siedzę pod pościelą z obawą że zrobią mi wjazd na chatę ;) Poważnie to sam zgłupiałem dlatego mam potrzebę wyjaśnienia sprawy dla własnej świadomości .

KZ online piękny widowiskowy lecz za wolny jak dla mnie . Brak mi trybu hardcore może wtedy gracze nie biegali by jak opętani w stylu Rambo . Jeżeli Killzone po sieci to tylko KZ2 !!! Ściągam przypałowego GHOSTA na PS4 tam się spełniam tropiąc kamperoków ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
1999 dałem w zestawie z grą . Jaka to cena w MM ?

Cena w MM/Saturn to 1699zl za golasa, czy tez 1999zl z BlackFlag i Killzonem.
Oczywiscie w dniu premiery, bylo przynajmniej "kilka" takich zestawow.
Dlatego napisalem ze do dzis nikt nie zblizyl sie do tak atrakcyjnej oferty, powolujac sie na Twoj link z obecnie obowiazujacymi cenami. Liczylem, ze ceny beda spadac, a 1999zl za golasa to nie jest specjalnie atrakcyjna cena jak na dzien dzisiejszy. Jakby nie bylo, juz minelo troche czasu od premiery.
Konsole PlayStation 4 - Ceny, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
 

Ogr

New member
Bez reklam
Cena w MM/Saturn to 1699zl za golasa, czy tez 1999zl z BlackFlag i Killzonem.
Oczywiscie w dniu premiery, bylo przynajmniej "kilka" takich zestawow.
Dlatego napisalem ze do dzis nikt nie zblizyl sie do tak atrakcyjnej oferty, powolujac sie na Twoj link z obecnie obowiazujacymi cenami. Liczylem, ze ceny beda spadac, a 1999zl za golasa to nie jest specjalnie atrakcyjna cena jak na dzien dzisiejszy. Jakby nie bylo, juz minelo troche czasu od premiery.
Konsole PlayStation 4 - Ceny, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Dokładnie to sugerowałem dając mój przykład kupna w tej cenie zestawu z KZ . Od rana zniknął z tej stronki zestaw z KZ i drugim padem a widniejący jest już niedostępny . Pewnie gdyby mi się nie udało kupić w dniu premiery to śmiało wydałbym ponad 2000 za golasa ponieważ moja żądza posiadania jest silniejsza ;) Podejrzewam że i twoja ...;)

P.s. Apropo NFS Rivals to dziś miałem okazje chwilę zagrać u kolesia i przy pierwszym wyścigu coś mi nie podeszło w modelu jazdy a zwłaszcza bezkarne obijanie od band ... w finale kupiłem kod na COD GHOSTS ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
P.s. Apropo NFS Rivals to dziś miałem okazje chwilę zagrać u kolesia i przy pierwszym wyścigu coś mi nie podeszło w modelu jazdy a zwłaszcza bezkarne obijanie od band ... w finale kupiłem kod na COD GHOSTS ;)

To tez wlasnie o tym pisalem.
Kod do COD'a ile Cie wyszedl, bo rozumiem ze nie placiles 270zl? ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP

Tanie nie jest, ze tez te gry nie sa po 99zl. Nie rozumiem tego, przeciez to tak nie dziala.
To tak jak z AppStore u Appla, programy sa po gora kilka dolarow, wiec sila rzeczy kazdy kupuje, a sklepy tego typu notuja rekordowe obroty, za to polityka MS, czy Sony do mnie nie przemawia.
Gdybym mial gry po 99zl do sciagniecia, to nie bawilbym sie w pudelka (mimo ze lubie ta forme).
Kupilbym wszystkie jak leci, a tak sporo osob bedzie bralo z drugiej reki, allegro, gieldy itp.
Suma sumarum, wiecej bym zostawil pieniedzy jak robie to obecnie.
No nic, zdaj relacje jak wrazenia.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Tanie nie jest, ze tez te gry nie sa po 99zl. Nie rozumiem tego, przeciez to tak nie dziala.
To tak jak z AppStore u Appla, programy sa po gora kilka dolarow, wiec sila rzeczy kazdy kupuje, a sklepy tego typu notuja rekordowe obroty, za to polityka MS, czy Sony do mnie nie przemawia.
Gdybym mial gry po 99zl do sciagniecia, to nie bawilbym sie w pudelka (mimo ze lubie ta forme).
Kupilbym wszystkie jak leci, a tak sporo osob bedzie bralo z drugiej reki, allegro, gieldy itp.
Suma sumarum, wiecej bym zostawil pieniedzy jak robie to obecnie.
No nic, zdaj relacje jak wrazenia.

Niestety przykra prawda ;(
Ghosta mam na PS3 kupionego jako slot za 60 zł lecz oprawa wizualna jest tak szpetna że singla nie ruszyłem dlatego zdecydowałem się na ten zakup .Była to chyba najlepsza opcja .
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Z tego co piszecie wynika, że nadal można slotować na PS4? Ile jest tych slotów?

Pozdrawiam,

Muszę to osobiście sprawdzić ponieważ przed premierą głosili że będzie jedno konto na dwie konsole, lecz w tym samym czasie daną grę można odpalić tylko na jednej ps4 . Dlatego w menu jest opcja AKTYWUJ JAKO PODSTAWOWE PS4 .
Z mojego konta USA ściągnąłem demo które następnie chciałem odpalić na koncie PL .Niestety nie dało się ! Dopiero jak wróciłem na USA i aktywowałem tą funkcje to demko wystartowało na Polskim koncie .

Tak wyobrażałem sobie grafikę nowej generacji :D Polskie studio Farm 51 zapowiada next-gen strzelankę Get Even!, Playstation 4
 
Do góry