Ps4 czy Xbox?

P

PlayStation

Guest
Ja bym za nią (PS4) życia nie oddał ;-) :-D ale to na prawdę świetna rozrywka i odskocznia od szarej rzeczywistości dnia codziennego :-D

Największą wczutę miałem na Gacku. ;-)
Resident Evil 4 Trzy dni grałem.
Kurde wzięło mnie ma maksa.
W żadnej grze tak nie miałem.
 

eedviking

Banned
Jak dla mnie Wiedźmin III to rewelacja, świetna historia, fabuła, grywalność i grafika.
Co tu tu dużo gadać, świat dzięki temu liźnie co nieco naszej słowiańskiej kultury.
W grze odprawialiśmy już Dziady. :mrgreen:;)
GTA V owszem fajna, ale tu wciąga mnie bardziej. :D;)
 
P

PlayStation

Guest
Jak dla mnie Wiedźmin III to rewelacja, świetna historia, fabuła, grywalność i grafika.
Co tu tu dużo gadać, świat dzięki temu liźnie co nieco naszej słowiańskiej kultury.
W grze odprawialiśmy już Dziady. :mrgreen:;)
GTA V owszem fajna, ale tu wciąga mnie bardziej. :D;)

Wczoraj trochę grałem, ale jakoś nie za bardzo wciąga mnie ten klimat.
Wolę GTA V :D

Ogólnie fajna gra. Wiedźmin...:wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:mrgreen::D;-)

625631.jpg
 

Pancuras

New member
Największą wczutę miałem na Gacku. ;-)
Resident Evil 4 Trzy dni grałem.
Kurde wzięło mnie ma maksa.
W żadnej grze tak nie miałem.

Miałem podobnie jak kupiłem ps2 lata temu i około 30 gier na start. Prawie dwie doby rypałem z przerwami na posiłki i potrzeby fizjologiczne. Człowiek młody był, nie czuł zmęczenia HŁE, HŁE...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale co by nie patrzeć Wiedźmin to jednak olbrzymi sukces RP - choć w tej firmie są ludzie wielu narodowości ale to nie zmienia faktu że oby jak najwięcej takich sukcesów było... i można było nieźle zarobić na akcjach tej firmy... przed premierą ostatniej części.. :)
 

eedviking

Banned
No ba, są bo chcieli tu pracować i najfajniejsze jest to, że przybywają Ci najlepsi i jest to nasza najbardziej rozpoznawalna polska marka. :D
Lolko, mnie Wiedźmin III zassał jak bagno. :D
 
P

PlayStation

Guest
Miałem podobnie jak kupiłem ps2 lata temu i około 30 gier na start. Prawie dwie doby rypałem z przerwami na posiłki i potrzeby fizjologiczne. Człowiek młody był, nie czuł zmęczenia HŁE, HŁE...

Na Gacka lepiej wygląda Resik ;)
Naparzałem trzy dni bez przerwy Tak jak u Ciebie, jedynie do łazienki wpadałem na chwilę.
W trzy dni przelazłem Resia :wink: na Gacku.
To były czasy.
Ale to samo miałem z grą... The Last of Us.
Dwa dni bez przerwy... połowa gry.
Już nie dałem rady więcej ciągnąć.
Resztę gry przelazłem po dwóch dniach odpoczynku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No ba, są bo chcieli tu pracować i najfajniejsze jest to, że przybywają Ci najlepsi i jest to nasza najbardziej rozpoznawalna polska marka. :D
Lolko, mnie Wiedźmin III zassał jak bagno. :D


Zgadza się, masz rację oglądałem w tv program o tej firmie, nawet w USA był zachwyt tą grą na maksa.. a ludzie faktycznie do pracy przybywają jedni z najlepszych - przynajmniej tak mówił właściciel... szacun dla ludzi.. oby tak dalej..
 

Artur Z.

New member
A propos Wiedźmina 3. Mam go od 3 dni i muszę przyznać, że jest to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, a grałem już w wiele gier. Super grafika, realizm, dobre sterowanie oraz świetny klimat.
 

Rejman

New member
Niebawem wychodzi oficjalna wersja z dyskiem 1TB i kilkoma innymi poprawkami, np mniejszy pobór prądu i waga.

Ale ja bardziej jestem ciekawy jak zaprezentuje się (i kiedy) wersja SLIM.
 

Rejman

New member
Takie są przewidywania, że będzie hdmi 2.0 i wsparcie dla netflixów itp. i 4k (w filmach). Mnie to osobiście nie interesuje, bardziej wolałbym przeprojektowane chłodzenie, żeby konsola się tak nie grzała i nie chodziła jak suszarka.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jestem ciekawy jak to się sprawdzi w praktyce,bo pierwsze zapowiadane filmy 4K nie będą jednak w 60 kl/s,czyli HDMI 1.4 do 30 kl/s powinien to przepuścić....
 

Rejman

New member
Może chodzi o te pozostałe aspekty formatu UHD, które wymagają hdmi 2.0a, już nawet nie czystego hdmi. Jak np. HDR, który nie pójdzie na pierwszej wersji HDMI 2.0. Poszerzona paleta barw i coś tam jeszcze. A z podwyższonego klatkażu to się chyba wycofali, w sensie, że nie weszło do specyfikacji UHD.
 
Do góry