Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Doom, to stan umysłu.

Caparzo, dokładnie. Miód malina i orzeszki.
Dziś wbiłem 33 lvl, nie wiem czy to dużo, czy mało, zaczynałem od 1 lvl, ale chyba wystarczy jak na jeden dzień.
Za dwa, trzy dni wracam do online... albo jeszcze dziś :D
Normalnie powinni za jaja wieszać, a bo jeszcze jeden meczyk i jeszcze jeden i tak 5 godzin z przerwami, ale to wina Caparzo, mówi sprawdż Warzone i online, bo za darmo, no i sprawdzam cały dzień ten online i coś czuje, że tak pierdyknie tydzień z Codem na koronoferiach.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
wbić lvl łatwo jest na misjach online nie DM itp tylko misje, tam misja sejf np, tam wysyp bandytów jest, tylko walić jak do kaczek, ale musisz ze sobą wziąć 3 zapasy amunicji :D a w 1 misji gdzie trzeba dotrzeć na stadion, zrób tak że jak już dotrzesz daj sie zabić i nie daj sie uratować i jak cie samolot zrzuci to leć na dach stadionu no i tam już jak zaczniesz to 150 wroga można położyć , za taki mecz wpada dużo PD, no i dobrze jak reszta na dole robi co ma zrobić a ty tylko osłaniasz
do tego m4, luneta i magazynek 60 kul, do tego snajperka jako druga broń, też można podnieć lvl
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czekaj, jakie misje online, gdzie to jest w ogóle? Ja wchodzę z głównego menu na tryb wieloosobowy i tam mam szybkie gry (tam jest m.in. DM itp.), potem mam wojne naziemną, strzelanine, włam itp. Nie ma tam żadnej misji.

Chyba, że mam wejść w zakładkę Warzone z głównego menu, no ale tam mam grabież, battle royale, jakieś solo i szkolenie.
Gdzie to jest?

Edit:
Dobra, mam. Lecim na Szczecin.

Aż projektor odpaliłem, to teraz go nie wypada gasić po godzinie? ; )

 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Grałem w CoD wczoraj. Typowy FPS. Taki jak 15 lat temu z odpowiednimi na nowy czas nowinkami. Chaos fabularny, dużo akcji. Nic nowego. Nie mówię, że to źle, ale zaskoczenie żadne. Nie kręci mnie to jednak jak kiedyś. Pewnie i tak przejdę z braku laku :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dawać mnie to ;)
https://svirtus.cdnvideo***/XzFd56sg8TSZLufXsH4qSCsrmN4=/0x0:4000x2250/filters:quality(100)/https://hb.bizmrg.com/cybersportru-media/6f/6f6438af1304e684ac30d3c2a5a892cb.jpg?m=c3f41de1a44c410b4d6345db74a4f64e

Zgarnął konkret oceny.No i dobrze,niech VR rośnie w siłę.
[youtube]yPcPRuRXlCg[/youtube]
 

Dubek

Member
Bez reklam
Był przeciek od PlayStation Access, że w plusie w kwietniu Uncharted 4 i Dirt Rally 2.0, jeśli to prawda to mega mocny miesiąc się szykuje.
 

grzesiek1945

New member
U4 dobry ale jednak Bloodborne lepsze ;)

Obecnie skończyłem Days Gone, wg mnie naprawdę fajny ex na PS4. Błędy i glicze poprawione bo na premierę było tego sporo. Obecnie polecam, dość długa, fajna fabuła.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oooo tak,bardzo miło wspominam zabawy w berka :D
[youtube]t6nW_HBcjoE[/youtube]

Pograłem chwilę w Terminatora, a jakże.
Dawno takiego gniota nie widziałem.
Technicznie, leży i kwiczy. Już po kilku minutach utknąłem między postaciami i za cholerę nic nie dało się zrobić (restart), strach pomyśleć ile baboli będzie potem.
Tak się robiło gry naście lat temu, nie dość, że lata to chyba w 10 fpsach, to i graficznie leży, dochodzą do tego sztampowe rozwiązania typu - podejdż tu, zabierz to, wyburz tamto.

Od jutra możesz testować Predatora (PS4,PC),ale nie dam sobie uciąć ręki,że Ci się spodoba ;)
Chociaż muza fajna.
[youtube]FfF9DW0roF8[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A ja pobawiłem się ustawieniami w menu Dooma i przyznam,że nie widziałem jeszcze takiej zayebistości kolorów :grin:
 
Do góry