Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kolejnych kilka godzin za mną. Z każdą minutą jest coraz lepiej. Akcja toczy się powoli, ale dzięki temu klimat gry wylewa się z ekranu. Jest mnóstwo smaczków poczynając od fizyki postaci, zwierząt po takie szczegóły jak spadające szyszki, śnieg na kurtce czy błoto ba ubraniach.
P. S. One X jako jedyny ma natywne 4k.
 

Dingo

Member
Moja kopia dotarła dopiero dziś, ale przed weekendem nie będę mógł przetestować :( Po komentarzach kolegów wygląda na to że warto było jednak czekać.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja też nie wytrzymałem :D Rozdział 1 ukończony ale ten stanowi jakby prolog do właściwej gry. Zabawa zaczyna się po przeprowadzce obozu. Przywiązanie do detali jak pisze kolega jest duże. Trzeba dostosować ubiór do temperatury, jeść, spać. Koń może zginąć w każdym momencie. Konia nie można przywołać jak jest za daleko więc nie pojawia się znikąd po każdym gwiździe jak np. w Wiedźminie. Jeżeli odstawimy go za daleko trzeba się cofnąć :) Graficznie wygląda znakomicie. Chyba najładniejsza gra na PS i do tego ta gra świateł. Pograłem może z 8 godzin z czego 1/3 to podróżowanie po świecie i polowania. R* odwalił tutaj kawał solidnej roboty. Tytuł gry roku murowany. Polecam.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mi graficznie się Horizon Zero Dawn bardziej podobał. Lubię takie kolory, jednak będąc w pełni obiektywny to RDR2 ma lepszą grafikę. Taką mocno prawdziwą. W każdym razie sam gram na One X, bo trafiła się okazja i gra wyszła mnie za 0 zł.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Mi graficznie się Horizon Zero Dawn bardziej podobał. Lubię takie kolory, jednak będąc w pełni obiektywny to RDR2 ma lepszą grafikę. Taką mocno prawdziwą. W każdym razie sam gram na One X, bo trafiła się okazja i gra wyszła mnie za 0 zł.
No właśnie, RDR2 ma bardziej realistyczną grafikę. Miejscami to fotorealizm. W HZD HDR był za to na lepszym poziomie i robił większą robotę. Chociaż czytałem że po jakieś analizie DF wyszło że HDR nie jest komplenty i może to ulec zmianie w jakimś patchu.

Gdzie ty takie okazje łapiesz :)?

A tymczasem :D

[youtube]SiC78M4rlqc[/youtube]
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie będziesz żałował bo konsola jest fajna. Moja co prawda po 2 miechach się spaliła, ale dostałem nową:)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Konsolę pewnie miał. Nadarzyła sie okazja to kupił zestaw. RDR2 zostawił resztę sprzedał i pewnie wyszedł jeszcze na drobny plus :)

Poza HDR R* podobno spartaczył też szachownice i na PS4 pro gra wygląda lepiej w 1080p niż po skalowaniu do 4K. Aż sprawdzę z ciekawości jak to wygląda.
[Youtube]aDGIU88p-EU[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja już ukończyłem RDR 2 i przyszło mi kilka nowych gierek :grin::mrgreen:

packshot_Last_of_Us__Part_2__uncut_Edition__PS4_2018_09_27_9_48_33_600_H_dda308d8413e358ea6cb304fe30e40d0.jpg


days-gone-ps4-uncut-edition.jpg


DoBH3Z7WsAAoYjc.jpg


death_stranding___ps4_fan_cover__1_by_raidenraider-dcnrl5o.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobra cena, jak się trafi podobna oferta, to i ja chyba wezmę.
Kupiłbym dla RDR2, ale biję się z myślami, czy nie poczekać na wersje PC.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na 100% będzie, kwestia czasu. Odległego niestety, mam nadzieję, że przyszły rok.

Mogę spróbować Ci kupić za ~1600 zł One X + FORZA 7 + Forza Horizon 4 + RDR2. Gry w wersji cyfrowej. Jak coś to pisz na PW.

Super, dzięki za info. W zasadzie już bym brał, ale muszę to jeszcze przespać.
Nie wiem czy czekać, czy już zagrać na konsoli.

Na PS4 przeorałem GTA5 na wszystkie możliwe sposoby, a potem dokładnie to samo na PC.
Coś czuję, że z RDR2 będzie to samo, w końcu to Rockstar.
 
Do góry