Ps4 czy warto

Brunon_

New member
W kwietniu

Ja kupiłem z Amazon w listopadzie 2018, PS4 Pro za 1200 zł. Białą i czarną. Ostatecznie wybrałem czarną a białą sprzedałem.

Największe "promocje" to i tak tylko na Xbox. One X chwilę po premierze i to w limitowanej edycji Scorpio kupiłem za 1400 zł. A One S 1TB + AC Origins + Rainbow Six i jakaś jeszcze gra + Pad extra za 750 zł :D

Na ilu konsolach grasz na raz? :D
Czy jak jakiś Janusz kupujesz, bo tanio i można przycebulić? Opłaca Ci się je odsprzedawać? Przecież za sprzedaż musisz sam jeszcze VAT zapłacić, czy też zapominasz o tym?
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
I co tutaj jest "no nie złe"?? Skakanie po budynkach , widoki domów czy co? Nie rozumiem zachwytu. I co, na tym polega ta gra, skakaniu z budynku na budynek w tym debilnym kombinezonie ? :)
Ty to tak na serio? :blagam: Nuda totalna. Beee.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Na ilu konsolach grasz na raz? :D
Czy jak jakiś Janusz kupujesz, bo tanio i można przycebulić? Opłaca Ci się je odsprzedawać? Przecież za sprzedaż musisz sam jeszcze VAT zapłacić, czy też zapominasz o tym?
Na dwóch One X i PS4 Pro :) Nie napisałem, że kupuję inne dla siebie, ani że sprzedaję innym poza białą Pro i One S dla znajomego. Zresztą nie jest to istotne :D

9b9d7c51c63d384837bc0c73abb6aa79.jpg
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Skusiłem się na Spiderciecia i 8 godzin za mną -18% gry :D Przez ten czas zrobiłem może z 5 misji fabularnych. To mało, bo spokojnie można by 2-3 razy tyle, ale całe to bujanie się na pajęczynie jest tak fajnie zrobione że do tej pory robię praktycznie same aktywności poboczne - szukanie plecaków, robienie zdjęć i przestępstwa. Te ostatnie są dosyć powtarzalne, ale jeszcze nie odczuwam znużenia. Dodatkowo w trakcie postępów w fabule pojawiają się nowe poboczne aktywności, więc jest co robić. Na chwilę obecną Spajdi wciągnął mnie bardziej niż Kratos :)
 

pantomima

Banned
Skusiłem się na Spiderciecia i 8 godzin za mną -18% gry :D Przez ten czas zrobiłem może z 5 misji fabularnych. To mało, bo spokojnie można by 2-3 razy tyle, ale całe to bujanie się na pajęczynie jest tak fajnie zrobione że do tej pory robię praktycznie same aktywności poboczne - szukanie plecaków, robienie zdjęć i przestępstwa. Te ostatnie są dosyć powtarzalne, ale jeszcze nie odczuwam znużenia. Dodatkowo w trakcie postępów w fabule pojawiają się nowe poboczne aktywności, więc jest co robić. Na chwilę obecną Spajdi wciągnął mnie bardziej niż Kratos :)

Bo ten Kratos to popelina . Nie rozumie tych zachwytów ta gra. Nie pojmuje , jak mozna bylo tak spieprzyc ta gre ...

Wiecej gadania , durnowatych wcinek fimowych niz samego grania .Blee
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Skusiłem się na Spiderciecia i 8 godzin za mną -18% gry :D Przez ten czas zrobiłem może z 5 misji fabularnych. To mało, bo spokojnie można by 2-3 razy tyle, ale całe to bujanie się na pajęczynie jest tak fajnie zrobione że do tej pory robię praktycznie same aktywności poboczne - szukanie plecaków, robienie zdjęć i przestępstwa. Te ostatnie są dosyć powtarzalne, ale jeszcze nie odczuwam znużenia. Dodatkowo w trakcie postępów w fabule pojawiają się nowe poboczne aktywności, więc jest co robić. Na chwilę obecną Spajdi wciągnął mnie bardziej niż Kratos :)

Niedługo wezmę.
Póki co,ogrywając zaległości,wkręciłem się w Kingdom Come: Deliverance.
Przyszedł mi jeszcze Shadow of the Colossus.
 
Do góry