Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Póki co GTA 5 ani Wiesiek 3 nie dostały patcha (ulepszeń) pod PS4 Pro ;-)

Tak sobie oglądam gameplay z tego Elexa.
Miał być hit... ale coś sztywnie i bez życia się to prezentuje :
[youtube]BSYxfVZjweI[/youtube]
 

pantomima

Banned
Mam pytanie: czy grając na TV 4k z HDR naprawdę odczuję różnicę w grafice (Wiesiek, gta V) między ps4 pro a xbox one s? :) Już sam nie wiem czy sens jest dopłacać, tym bardziej że xbox może być używany jako odtwarzać blueray. Nie interesuje mnie różnica w wielkości bazy gier.

Zadajesz pytanie i zarazem odpowiadasz na nie sam sobie .(w temacie wyboru konsoli)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No ja rownież nie jedna mam na oku ;)

Przeglądam sobie właśnie nadchodzące premiery i widzę,że już w przyszłym miesiącu startują 3 gierki,które mnie ciekawią (GT Sport,Assassin's Creed Origins i Wolfenstein: The New Colossus).
Wspomniany wcześniej Elex jest pod dużym znakiem zapytania.
W tym czasie pojawi się także druga część The Evil Within,jednak również zastanawiam się,czy będę ją ogrywał...
[youtube]nNijIW9usg4[/youtube]

A Ty na co tam czekasz w najbliższym czasie ? :wink:
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
God of War , Gran Turismo -to pewniaki , no i moze cos jeszcze .

W najblizszych dnaich zakupie chyba ta panne koszaca/wymachujaca mieczem , kiedys wrzucales jakies namiary ;)

Edit.

The Evil Within nawet fajnie wyglada , podoba mi sie ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
A który z Was łyknie to cudo?

[youtube]txSNn0zIltk[/youtube]


Ja wraz z Savronem bierzemy na premierę :D
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No jak jest koń to chyba nie Armanig i Caparzo,chociaż w Battlefield 1 też są konie :wink:

Widziałem gdzieś ostatnio porównania graficzne tej gierki,którą wrzuciłeś wyżej :wink:
 

japish911

New member
Ja się poważnie zastanawiam przez Horizon Zero Dawn. Dawno nic mnie tak nie pociągało. Bo szczerze wątpię aby wyszło na PC. Więc, że kupowanie konsoli dla jednej gry jest trochę słabe, ale ramach wytłumaczenia jest jeszcze kilka gierek które chciałem. Tylko, żadna nie przekonywała mnie aż tak... Z drugiej strony kolejna konsola na którą dobre gry wychodzą dość sporadycznie i mają zaporowe ceny. Ale to tylko moje skromne zdanie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Yhy,a jak Ci podrzuciłem "Portal",to miałeś taką minę i nawet pierwszej planszy nie umiałeś przejść :mrgreen:
latest
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Powiedzą,że tytuł został anulowany :-D

Seizo,pograłem ze 3 godziny w te The last of us i nieszczególnie chce mi się dalej w to pykać...
Nudy :wink:

Na dniach będę miał jeszcze innego Exa ;-)
 
Do góry