Ps4 czy warto

emde_

New member
Witam,

czy na ps4 pro można odtwarzać filmy 4k HDR na blueray? Dzisiaj w Pan w sklepie SONY potwierdził, że można - w internecie czytałem że to niemożliwe. Jak jest w końcu? :)

Myślicie, że po wejściu nowego xboxa spadną ceny ps4 pro?
 

pantomima

Banned
Niestety nie mozna . Nie posiada napedu UHD , a gry ktore rzekomo smigaja w 4k to tylko upscaling . Podbijane do 4k , nie jest to jednak natywne 4k .
Pozostaje Ci Xbox One S ,ewentualnie Scorpio ;)

Na Twoim miejscu udalbym sie ponownie do tego samego sklepu , namierzyl tego samego sprzedawce/ekspedienta i uswiadomil mu jakim niekompetentnym impecylem jest ! ;)


Co do cen ? - moze i spadna , ale raczej minimalnie .(takie jest moje zdanie)
 
Ostatnia edycja:

emde_

New member
W dodatku był dosyć przemądrzały :D zastanawiam się nad Xbox One S ale ludzie (mimo upscalingu) są bardzo zadowoleni z gier w 4K, HDR też robi różnicę... Interesują mnie gry takie jak Wiedźmin, GTA V, Fifa. Raczej nie będe miał czasu na wiele godzin grania więc te 3 gry wystarczą mi na długo. Może więc nie opyla się to ps4 PRO.
 

pantomima

Banned
Upscaling dotyczy tylko ps4. Xbox One S posiada juz naped uhd , ale jak wygladaja gry i ile jest ich faktycznie wypuszczonych/dostepnych w tej rozdzielczosci to pojecia nie mam ;)

Xbox One S moze Ci juz smialo sluzyc jako odtwarzacz plyt UHD , inaczej 4k .

Zaraz sie zreszta wszystkiego dowiesz ;)


Bardzo sie opyla ps4 . Glowna przewaga Ps4 nad Xboxem jest ilosc dostepnych gier na ta pierwsza konsole ;)

Zazwyczaj tacy sa - wielce przemadrzali i rownie niekompetentni .
 
Ostatnia edycja:

emde_

New member
Jeśli chodzi o dostępność gier to tak jak wspominałem, interesują mnie raczej hity, które pewnie są dostępne na obu konsolach -dlatego też chciałem postawić na jakość grafiki, co przemawiało za ps4 pro. Poczekam aż wyjdzie Scorpio, jakie ceny bedą i wtedy jeszcze raz się zastanowię.
 

pantomima

Banned
Hity to glownie , zarazem inaczej tzw Exy - gry na wylacznosc i takich akurat jest wiecej dostepnych na platformie Playstation .

Scorpio zaiste bedzie potezna konsola , duzo ale to duzo mocniejsza od ps4 , ale z dostpenoscia gier bedzie trudno tuz na starcie , jak i w dluzszej perspektywie czasu .
To wlasnie glowny mankament Xboxa, taka bolaczka Microsoftu - mala ilosc dostepnych gier .
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chcesz sie bic ? :p
Chodź to Cie sklepię :-D
230108pvoeo8fqf2zhe76a.gif
 
Do góry