Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Flatout? To jest właśnie Flatout, tyle, że 10x lepsze.

To jest dalej wczesny dostęp Alfa, nie kumam tego, ale sporo się zmieniło na plus i rozwijają. W zasadzie już pełnowartościowa gra, no i gra się głównie online.
Że właśnie takich gier nie ma na konsolach, niby niszowe, bez tego całego marketingu, a biją na głowę grafiką, fizyką i miodnością te "hiciory" EA i pochodne...

Ostatni film, żeby Prosiakom gul nie wyskoczył :D
Jak się zdecydujesz podjąć rękawice, to wiesz gdzie mnie szukać ;)

Tak wygląda gra, to nie jest render.
[youtube]RGJO8h0OMJM[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Właśnie sprawdziłem...
Jest zapowiedź premiery,także na Prosiaka :mrgreen: (pod koniec filmiku) :
[youtube]TNRnYM4Veb0[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to rewelacja, jak kogoś rajcują takie klimaty, to dla tej gry warto kupić konsole ; )
Mam nadzieję, że nie spaprają fizyki i nie obniżą poziomu pod gimbusowe towarzystwo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zerkam teraz i nie jestem pewien czy oby na pewno będzie na PS4.
Zasugerowałem się LB+RB na ekranie - czyli pad, ale z tego co widzę teraz, to zdaje się, że PC. Sorry, za zbędną podnietę :D
Ale świetnie gierka się prezentuje, to fakt.
 

pantomima

Banned
Ja tu gdzies przed chwila wyczytalem ,ze raczej bd dost na platformie ps4 .
Nie bede juz przywolywal linka .
Gierka wyglada fantastycznie ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To multiplatforma, ale z tego co kiedyś czytałem to chyba kooperacyjna sieciówka.
Dokładnie ten sam fragment rozrywki prezentowany był na E3 podczas prezentacji XOX.

[youtube]zQhbHwkMSA4[/youtube]
 

pantomima

Banned
To multiplatforma, ale z tego co kiedyś czytałem to chyba kooperacyjna sieciówka.
Dokładnie ten sam fragment rozrywki prezentowany był na E3 podczas prezentacji XOX.

[youtube]zQhbHwkMSA4[/youtube]

Opcja single player rowniez bd dostepna .
Nie przebadam zbytnio ,jak ktos mi psuje szyki ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Może i coś będzie ale zapewne lepsza zabawa będzie właśnie z ekipą w multi. Podobnie jak Ghost Recon Wildlands nie grałem ale czytałem że gra SP jest dużo, dużo gorsza niż zabawa w coopie i dosyć szybko się nudzi.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz na świeczniku jest Project Cars 2 jako nr. 1, ale stestujemy obowiązkowo GT. Ciekawy jestem jak wyjdą w praniu w bezpośrednim porównaniu, ale coś czuję, że król będzie tylko jeden.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pograłem z 1.5 godziny w testową wersję "Mass Effect : Andromeda" i średnio chce mi się kontynuować ;)
Za to wkręciłem się w "Watch Dogs 2" :grin:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Pograłem z 1.5 godziny w testową wersję "Mass Effect : Andromeda" i średnio chce mi się kontynuować ;)
Za to wkręciłem się w "Watch Dogs 2" :grin:
A u mnie zupełnie odwrotnie :) W pieski 2 pograłem parę godzin i wyłączyłem, ale to może tylko dlatego, że zraziła mnie pierwsza niegrywalna część tej gry, którą też wyłączyłem :razz: Może kiedyś jeszcze raz spróbuję.
Andromeda w mojej ocenie to solidna gra. Nie jest to co prawda poziom dwójeczki, którą zresztą uważam za najlepszą część z tej serii ale mi osobiście gra przypadła do gustu. Jestem na Havarl i im dalej tym lepiej. Gdyby jeszcze te misje pobocze było nieco ciekawsze :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W pieski 2 pograłem parę godzin i wyłączyłem, ale to może tylko dlatego, że zraziła mnie pierwsza niegrywalna część tej gry, którą też wyłączyłem :razz: Może kiedyś jeszcze raz spróbuję.

Zapomnij o jedynce i dawaj graj :-D:mrgreen:

Edit :
Pewnie jakość materiałów nie jest topowa... ale fajny pomysł z tą figurką obok muru w graffiti i hydrantem :wink:
(od 8:01 sek.)
https://youtu.be/Ia6Xx2uMjTc?t=8m1s
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
A u mnie zupełnie odwrotnie :) W pieski 2 pograłem parę godzin i wyłączyłem, ale to może tylko dlatego, że zraziła mnie pierwsza niegrywalna część tej gry, którą też wyłączyłem :razz: Może kiedyś jeszcze raz spróbuję.
Andromeda w mojej ocenie to solidna gra. Nie jest to co prawda poziom dwójeczki, którą zresztą uważam za najlepszą część z tej serii ale mi osobiście gra przypadła do gustu. Jestem na Havarl i im dalej tym lepiej. Gdyby jeszcze te misje pobocze było nieco ciekawsze :D

To co , nic tylko lykac Andromede :)
 
Do góry